Народжені 6 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 6 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 6 жовтня

Сильні сторони: чуйність, дружелюбність, уміння переконувати

Слабкі сторони: підвищена емоційність, нетерплячість

Жінки, народжені 6 жовтня, відрізняються такими якостями: жіночність, доглянутість, елегантність, чарівність

Чоловіки, народжені 6 жовтня, наділені такими рисами характеру: внутрішня сила, миролюбність, турботливість, неординарність

Загальна характеристика, народжених 6 жовтня

Знак зодіаку народжених 6 жовтня – Терези. Це відкриті, дружелюбні, веселі особи. Їх оточує багато людей. Вони не відмовляють у проханнях, завжди готові допомогти. Однак оточуючі часто сприймають їх як вітряних та безбаштових натур. Маска вічного блазня перегороджує їм шлях для чогось важливого та серйозного. Тільки найближчі люди бачать їхню справжню душу і приховану раціональність.

Такі жінки та чоловіки переконують із півслова. Вони здатні вести у себе широкі маси. Мають жорсткий характер. Він не дає їм зламатися у моменти випробувань на міцність.

Ці люди люблять нові враження. Вони не відмовляють собі в розвагах та насолоді. Живо цікавляться природою та навколишньою дійсністю, при цьому намагаються вловити кожну прожиту секунду.

Характеристика жінок, народжених 6 жовтня

Це доглянуті та жіночні жінки. Вони стежать за зовнішнім виглядом, одягаються елегантно та зі смаком.

Такі жінки вміють зачарувати та обеззброїти будь-якого чоловіка. Вони хочуть бути центром Всесвіту. У чоловікові цінують матеріальний стан. Романтичними серенадами їхнє серце не розтопити.

Характеристика чоловіків, народжених 6 жовтня

Це сильні особи. Вони мають дар до психоаналізу. Точно відчувають прихований «підступ». Не люблять конфліктів. При їх виникненні вважають за краще залишатися осторонь.

Такі чоловіки оточують свою ненаглядну жінку турботою та увагою. Вони неординарні у вчинках заради коханої. Політ на повітряній кулі або мільйон червоних троянд до ніг єдиної сприймають як прості жести.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня не терплять самотності. Марні пошуки другої половини вводять їх у відчай та безвихідь. Водночас стабільні стосунки можуть їм швидко набриднути.

Такі жінки та чоловіки сприймають шлюбні узи як один із пунктів обов’язкових досягнень. Вони відповідально підходять до народження дитини, проте не поспішають із цим. Вважають за краще облаштувати побут і досягти фінансової стабільності. За великої кількості спільних цінностей у сім’ї їм необхідна зона особистого комфорту. Для чоловіка це може бути риболовля або серфінг, для жінки – цікаве рукоділля. Тільки так вони зможуть разом зустріти старість та виховати дітей та онуків.

Сумісність

Народжені 6 жовтня Терези мають високі перспективи на вдалий союз із Водоліями, Левами, Близнюками. Стрільцями. З Рибами, Скорпіонами, Тельцями мають мало шансів на порозуміння.

Найбільш підходящий партнер для народжених 6 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 1, 4, 12, 13, 19
Лютий: 9, 11, 23, 24, 27, 28
Березень: 4, 10, 14, 18, 22
Квітень: 4, 9, 18, 21, 23
Травень: 8, 10, 19, 26
Червень: 2, 6, 7, 14, 28
Липень: 8, 26, 27
Серпень: 3, 5, 29
Вересень: 3, 11, 12, 18, 20, 28
Жовтень: 2, 7, 19, 27, 29
Листопад: 4, 9, 17
Грудень: 4, 11, 14, 17

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – дисципліновані працівники. Вони вміють порівнювати свої сили та можливості. Ніколи не витрачатимуть час на безрезультатну справу. Не вміють чекати, хочуть негайно одержати результат.

Таким людям не підходить рутинна та монотонна праця. Це новатори від природи. Вони прикладають усі сили на модернізацію та покращення. Вони креативні та щедрі на свіжі ідеї. Однак через недбальство не завжди доводять їх до кінця. Потребують помічників, при цьому самі ніколи не відмовляють у допомозі.

Ці жінки та чоловіки стають добрими психологами, філософами, дослідниками. Любов до суспільства штовхає їх у сферу обслуговування та соціальної допомоги.

Гороскоп здоров’я

Народжені 6 жовтня Терези від природи мають міцне здоров’я. Більшість хвороб виникає після 40 років через експерименти в молодості з дієтами та способами корекції фігури, схильності до шкідливих звичок: алкоголю та фаст-фудів. Небезпечними для життя захворюваннями можуть стати гіпертонія та хвороби суглобів. Емоційна напруженість робить їх уразливими перед нервовими розладами та частими головними болями.

Для профілактики нездужання гороскоп радить таким людям частіше бувати на свіжому повітрі, регулярно давати організму помірні фізичні навантаження. Важливо скоригувати харчування: не переїдати, але й не мучити себе голодом.

Поради народженим 6 жовтня

Не ховайте свої переживання

Не бійтеся сумувати та плакати, коли потрібно. Так ви станете ближче до оточуючих.

Не робіть із роботи культу

Чітко розставляйте пріоритети. Не дозволяйте способу заробити життя стати самим життям.

Більше відпочивайте

Шукайте індивідуальні засоби релаксації. Відпочинок допоможе уникнути депресії та нервових зривів.

Езотерика
Додати коментар