Народжені 5 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 5 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 5 жовтня

Сильні сторони: самостійність, працьовитість, життєлюбність, товариськість

Слабкі сторони: жертовність, потреба у визнанні та схваленні

Жінки, народжені 5 жовтня, відрізняються такими якостями: активність, завзятість, витонченість, примхливість

Чоловіки, народжені 5 жовтня, мають такі риси характеру: самодостатність, чесність, вірність, щедрість

Загальна характеристика народжених 5 жовтня

Знак зодіаку народжених 5 жовтня – Терези. Це активні та самостійні особистості. Вони люблять діяти у команді, проте не просять інших про допомогу. Усього добиваються своїм розумом та працьовитістю.

Це найжиттєлюбніші представники цього знаку зодіаку. Вони готові нескінченно захоплюватися заходом сонця і сонячною погодою.

Це справжні борці за правду та справедливість. Ця риса у них часто сягає крайності. Вони легко відмовляються від своїх ідеалів на користь раціональних суспільних принципів.

Такі люди не схильні дбати про себе. Найвищим проявом людяності вони вважають любов до ближнього, навіть якщо вона завдає шкоди особистому щастю.

Народжені цього дня не мислять свого життя поза суспільством. Вони готові там працювати і відпочивати. Їм складно бути без спілкування. У ньому вони черпають сили для нових кроків та відкриттів. У сприятливому середовищі розвивають свої лідерські риси. Ці здібності є у них з раннього дитинства. Гороскоп радить батькам помітити їх та направити у правильне русло. А якщо ні, то цим людям загрожує доля людини з нерозкритим «наполеонівським» синдромом.

Характеристика жінок, народжених 5 жовтня

Ці жінки активні, наполегливі. Прагнуть до фінансового благополуччя та стабільності. Це примхливі та витончені особи. Вони прагнуть отримати максимальну вигоду з обставин. Схильні вигадувати фантастичні сценарії життя і засмучуватися при їх нездійсненні.

Такі жінки завжди оточені чоловічою увагою, проте не пишаються цим. Партнерів вибирають інтуїтивно, у своїй орієнтуються з їхньої інтелектуальні здібності.

Характеристика чоловіків, народжених 5 жовтня

Це правильні та цілісні особистості. Вони не допускають фальшу та обману. У судженнях точні та культурні. Прагнуть здобути хорошу освіту і бути затребуваними в суспільстві.

Такі чоловіки люблять жінок. Однак для своєї єдиної стають вірними чоловіками. Вони щедрі на подарунки та сюрпризи.

Любовний гороскоп

Народилися цього дня – емоційні та чутливі люди. Вони постійно шукають гармонію між бажанням бути незалежними та мати сімейне щастя. Їхні серця багато років кидаються у пошуках рідного причалу. Тому вони одружуються пізно. Рішення створити сім’ю піддають тривалій перевірці.

Сімейні особи відкидають бездітний спосіб життя. У їхніх будинках має звучати багатоголосий дитячий сміх. Чоловіки трепетно ​​сприймають вагітність і світ спадкоємців. Заради цього готові втратити сон і взяти частку жіночих обов’язків. Жінки гостинні та лагідні до чоловіка та дітей.

Сумісність

Зірки обіцяють народженим 5 жовтня Терезам гарну сумісність зі Стрільцями, Близнюками, Левами, Водоліями. Малоймовірні щасливі та гармонійні стосунки з Тельцями, Скорпіонами, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 5 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 9, 17
Лютий: 2, 20, 23, 28
Березень: 6, 7, 8, 16, 19
Квітень: 11, 16, 24
Травень: 22, 23, 25
Червень: 8, 12, 13, 19 , 27
Липень: 3, 6, 27, 29
Серпень: 6, 7, 27, 29
Вересень: 4, 15, 26, 28
Жовтень : 15, 16, 21
Листопад: 3, 4, 20, 27, 30
Грудень: 3, 4, 13, 16, 21, 22

Діловий гороскоп

Народжені цього дня добре справляються з робочими дорученнями як поодинці, так і в групі. Вони генерують цікаві ідеї. Чи здатні надихнути команду на досягнення позитивних результатів. Різко реагують на брехню та несправедливість. З ними краще не грати у протиправні ігри. Вони все одно доб’ються істини навіть ціною особистого комфорту. Такі працівники поважають розумного начальника, а деспота прагнуть знищити професійно.

Почуття смаку та творчий потенціал дозволяють таким людям бути затребуваними у сфері мистецтва та моди. Також вони здатні стати успішними підприємцями, добрими вчителями та вихователями.

Гороскоп здоров’я

Народжені 5 жовтня Ваги фізично розвинені та стійкі. Однак схильні нехтувати відпочинком, що призводить до депресій, хронічної втоми, мігрені, судинних захворювань. У разі нездужання вони вважають за краще лікуватися самостійно. Не йдуть до лікаря, доки не притисне. Неохоче виконують лікарські розпорядження. Тому одужують довго, і багато хвороб переростають у хронічні.

Гороскоп радить цим людям берегти себе. Важливими є регулярні духовні практики та фізичні тренування. Відпустку краще планувати взимку чи влітку. Тільки цей період їх організм зможе відновитися.

Поради народженим 5 жовтня

Розслаблюйтесь з розумом

Не шукайте штучних замінників здорового сну чи літньої прогулянки на свіжому повітрі. Алкоголь та кофеїн не зроблять вас щасливими.

Починайте з малого

Пам’ятайте: все велике народжується з малого. Високі цілі мають під собою земні потреби. Здатність їх побачити важлива стратегічного розвитку.

Ставте духовні цінності перші позиції

Не женіться за грошима, дозвольте їм стати винагородою за виконану роботу. Ставте першому плані духовні цінності.

Езотерика
Додати коментар