Народжені 5 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 5 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 5 серпня

Сильні сторони: цілеспрямованість, сміливість, винахідливість, самодостатність, чутливість

Слабкі сторони: зайва емоційність, вимогливість, саркастичність

Жінки, народжені 5 серпня, відрізняються такими якостями: незалежність, щирість, вразливість, вимогливість

Чоловіки, народжені 5 серпня, мають такі риси характеру: цілеспрямованість, відкритість, товариськість, власництво

Загальна характеристика, народжених 5 серпня

Знак зодіаку, народжених 5 серпня – Лев. Це цілеспрямовані, відважні та завзяті особи. Вони мають розвинений інтелект, винахідливість і проникливість. Домагаються поставленої мети будь-якими способами.

Такі жінки та чоловіки завжди відстоюють свою точку зору. Їх важко переконати. Ними неможливо керувати та потурати. Вони впевнені у собі та своїх силах і вважають, що самостійно можуть упоратися з будь-якими труднощами та перешкодами.

Іменинникам цього дня властива надмірна емоційність. Однак вони вміють вчасно зупинитися та контролювати свої почуття. У будь-яких ситуаціях зберігають незворушний та холодний вигляд. Навіть якщо всередині все кипить, не показують виглядом, що щось не так. Ця здатність допомагає їм досягати успіхів.

Такі люди ніколи не стоять дома. Вони вважають за краще постійно розвиватися і пізнавати все нове. Цікавляться новими заняттями та вирішують цікаві життєві завдання. Тяжчать до подорожей.

Народжені в цей день комунікабельні і мають гарне почуття гумору, завдяки чому не мають проблем у спілкуванні з людьми. Вони постійно заводять нових друзів.

Характеристика жінок, народжених 5 серпня

Ці жінки мають великий творчий потенціал. Вони щедрі, щирі та добродушні. Не приймають брехню, воліють у всьому і скрізь чути правду. Це суперечливі натури. Вони сильні і незалежні і водночас слабкі та вразливі.

У відносинах такі жінки виявляють лідерські якості. Вони потребують уваги з боку партнера. Постійно щось вимагають, ніж відштовхують кавалерів.

Характеристика чоловіків, народжених 5 серпня

Це відкриті, теплі та галантні чоловіки. Вони грайливі та привабливі. Люблять спілкування та завжди знаходять тему для підтримки розмови.

Жінкам з такими кавалерами цікаво та інтригуюче. Вони вміють тримати напругу і готові робити вчинки. Це затяті власники. Вони йдуть заради заповітної мети напролом. Змітають будь-які перешкоди та домагаються свого.

Любовний гороскоп

У любовних стосунках народилися цього дня поводяться лояльно, доброзичливо та терпляче. Їхня природна чарівність підкуповує. Вони позбавлені нудьги та занудства. Люблять сміятися та веселитися, тому з ними не буває сумно.

Для цих людей важливе товариство у відносинах із партнером. Вони люблять незалежність, тому не дозволяють коханій людині обмежувати себе у виборі дій та думок. Схильні до ідеалізації об’єкта кохання, через що часто розчаровуються.

Такі жінки та чоловіки одружуються неохоче. Вони замкнуті у висловленні своїх почуттів, через що ускладнюють процес налагодження особистих стосунків. Ідеальний партнер для них – чуйна людина, здатна розуміти їхній настрій.

Сумісність

Народжені 5 серпня Леви добре сумісні з представниками знаків зодіаку Овен, Стрілець, Терези. Наявність спільних інтересів та схожість темпераментів роблять їхні стосунки гармонійними та щасливими. Вони мають низькі шанси знайти порозуміння з Рибами, Раками, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 5 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 23, 25
Лютий: 5, 10, 13, 14, 26, 29
Березень: 21, 22, 24
Квітень: 2, 13, 21
Травень: 12, 13, 21, 27, 28
Червень: 2, 17 , 27
Липень: 5, 10, 17, 18, 23, 29
Серпень: 7, 10, 12, 22, 30
Вересень : 1, 2, 3, 18
Жовтень: 8, 16, 17, 26, 30
Листопад: 4, 8, 15, 25
Грудень: 3, 9, 17

Діловий гороскоп

У професійній діяльності народилися цього дня надають перевагу свободі дій. Вони вміють працювати у команді, але за умови, що їм дозволяють самовиражатися. Чи здатні ефективно співпрацювати, при цьому постійно доводять колегам свою важливість та значущість.

Небажання підкорятися і волелюбність змушують цих людей віддавати перевагу керівним посадам. Вони досягають успіхів у бізнесі та фінансах. Отримують хороші результати у торгівлі, рекламі та маркетингу. Сильний характер та гострий розум допомагають їм стати грамотними юристами. З робітничих професій вони обирають переважно діяльність, пов’язану з технікою. Стають грамотним ремонтним персоналом і чітко розуміються на тонкощах роботи.

Гороскоп здоров’я

Народжені 5 серпня Леви трепетно ​​ставляться до свого здоров’я. Вони ретельно стежать за зовнішньою привабливістю та вчасно звертають увагу на симптоми розвитку захворювань. Вразливі місця цих людей – серцево-судинна система та опорно-руховий апарат. У зоні ризику перебуває і травний тракт. Після 40 років у них виникає схильність до гіпертонії.

Гороскоп радить цим людям контролювати свою пристрасть до куріння, алкоголю, непомірного харчування. Корисні помірні фізичні навантаження.

Поради народженим 5 серпня

Стримуйте себе

Надмірна вимогливість, запальність та прямолінійність створюють проблеми. Навчіться самовладання. Це допоможе уникнути конфліктів у сім’ї та на роботі.

Навчіться цінувати людей

Вдосконалюйтеся в галузі людської психології. Цінуйте доброту людей та їхню прихильність до вас.

Відмовтеся від сарказму

Будьте більш тактовними та ввічливими. Не завжди випущені вами колкі фрази доречні.

Езотерика
Додати коментар