Народжені 4 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 4 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 4 серпня

Сильні сторони: амбітність, активність, ерудованість, щирість

Слабкі сторони: владність, впертість, нетерпимість, запальність

Жінки, народжені 4 серпня, відрізняються такими якостями: самодостатність, розвинений інтелект, прагнення матеріальної стабільності, вимогливість

Чоловіки, народжені 4 серпня, наділені такими рисами характеру: висока працездатність, винахідливість, комунікабельність, елегантність

Загальна характеристика, народжених 4 серпня

Знак зодіаку, народжених 4 серпня – Лев. Це активні та діяльні особи. Вони сильні духом, працьовиті, самовіддані. Сповнені ідей та планів. Відрізняються гарною ерудицією та кмітливістю. Такі люди легко досягають успіхів у житті.

Народжені цього дня мають добрі організаторські здібності. Вони вміють вести за собою натовп і мають дивовижне красномовство. Сильно впливають на думки та дії оточуючих. Природа не наділила їх яскраво вираженими лідерськими якостями. Проте суспільство любить їм підкорятися, і вони з радістю посідають позиції лідера у професійній сфері та особистому житті.

Це комунікабельні, цікаві та відкриті особистості. Вони шукають схвалення та розуміння оточуючих. Для них важлива наявність однодумців та соратників. Якщо суспільство не приймає їхні ідеї та думки, вони розчаровуються і припиняють підтримувати всілякі контакти з людьми, які їх не розуміють.

Такі жінки та чоловіки ніколи не використовують інших заради своїх корисливих цілей. Вони будують стосунки на взаємній довірі. Поруч із ними безпечно та комфортно.

Характеристика жінок, народжених 4 серпня

Це самодостатні та розвинені інтелектуальні особистості. Вони люблять розкіш, інтригу та нові враження.

У стосунках із чоловіками такі жінки ніжні та ласкаві. Водночас бувають вимогливими та деспотичними. Причіпаються з приводу і часто провокують конфлікти. У партнери обирають собі забезпечених кавалерів, оскільки прагнуть матеріальної стабільності. Тяга до комфорту змушує їх робити необдумані дії. Вони часто пов’язують себе узами шлюбу виключно з розрахунку.

Характеристика чоловіків, народжених 4 серпня

Ці чоловіки мають потужний енергетичний потенціал. Вони працездатні та винахідливі.

Це комунікабельні, дружелюбні, цікаві особи. Вони швидко знаходять нові знайомства. Часто опиняються у центрі загальної уваги. Викликають до себе довіру та повагу. Вважають за краще перебувати в оточенні, яке їх обожнює і звеличує.

Такі чоловіки елегантні, привабливі та вражаючі. Для завоювання жіночого серця вони йдуть на будь-які хитрощі та жертви. Іноді вступають у відкриту боротьбу.

Любовний гороскоп

У любовних стосунках народилися цього дня щедрі, віддані та надійні. Схильні до ревнощів і бувають надто владними. Не люблять інтриг та таємниць. Віддають перевагу гіркій правді відвертої брехні та лестощів.

Такі жінки та чоловіки віддаються любові цілком і повністю. Вони висувають свого обранця на заслужений п’єдестал. Зазвичай пишаються коханими та не шкодують про зроблений вибір. Не бачать сенсу у стосунках на стороні. Цінують і поважають кохану людину, тому не шукають когось іншого без особливих причин.

Для шлюбу обирають партнерів, здатних приділяти їм належну увагу. Почуваються щасливими в сім’ї за наявності спільних інтересів із другою половинкою. Через впертість та нетерпимість часто провокують конфлікти. Якщо партнеру вдається навести грамотні аргументи, з радістю поступаються.

Сумісність

Народжені 4 серпня Леви мають добрі шанси на щасливу спілку з представниками знаків зодіаку Овен, Стрілець, Терези. Погано поєднуються з Тельцями, Раками, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 4 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 10, 12, 13, 28, 29
Лютий: 2, 11, 17, 28
Березень: 3, 8, 15, 17, 22
Квітень : 5, 18, 29
Травень: 2, 21, 28
Червень: 5, 11 , 14
Липень: 11, 15, 16, 19, 25, 26
Серпень: 3, 6, 23, 31
Вересень: 3, 8, 19, 23, 26, 27
Жовтень: 4, 9, 14, 15, 22, 31
Листопад: 3, 5, 25
Грудень: 1, 3, 4, 10, 11, 24

Діловий гороскоп

Народжені цього дня відповідально підходять до вибору професійної діяльності. Вони відрізняються незалежністю і не люблять виконувати чиїсь накази. Роль маріонетки у чужих руках їм не імпонує. Велике значення їм має кар’єра. Вони амбітні, не бояться нести відповідальність. Почуються комфортно на керівних постах.

Небажання підкорятися змушує цих людей обирати активні сфери діяльності. Вони вміють заробляти гроші, тому стають успішними підприємцями та банкірами. Піддається їм та інтелектуальна праця. Вони досягають висот у юриспруденції, викладанні, соціології та науці. Вдало складається також кар’єра, пов’язана з культурою, живописом та архітектурою.

Гороскоп здоров’я

Народжені 4 серпня Леви мають міцний імунітет і хорошу опірність до різних хвороб. Незважаючи на це, у них виникають проблеми зі здоров’ям через схильність марнувати свій енергетичний потенціал. Слабкими місцями вважаються серце, судини, спина та опорно-руховий апарат. Гороскоп попереджає, що ігнорування хвороб лише посилює стан справ. Слід вчасно проходити медичні огляди, більше уваги приділяти відпочинку, правильному харчуванню та зайняттю спортом.

Поради народженим 4 серпня

Не переоцінюйте свої сили

Ваш потенціал великий, проте не варто перебільшувати свої можливості. Зайва самовпевненість може призвести до розчарування та розладів.

Будьте спокійними і не впадайте в крайнощі

Запальність та впертість заважають вам реалізовувати себе. Тож контролюйте свої емоції.

Вчіться приймати інших людей

Ви не ідеальні. Навчіться бути мудрими та терпимими. Таким чином вдасться уникнути багатьох складнощів.

Езотерика
Додати коментар