Народжені 3 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 3 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 3 жовтня

Сильні сторони: комунікабельність, надійність, надійність, самодостатність

Слабкі сторони: нерішучість, емоційна непостійність

Жінки, народжені 3 жовтня, відрізняються такими якостями: терплячість, безконфліктність, консерватизм, доглянутість

Чоловіки, народжені 3 жовтня, наділені такими рисами характеру: освіченість, самодостатність, врівноваженість, обов’язковість

Загальна характеристика, народжених 3 жовтня

Знак зодіаку народжених 3 жовтня – Терези. Це товариські та доброзичливі особистості. Вони мають лідерські якості. Використовують будь-яку можливість самовираження.

Такі люди ведуть бурхливе світське життя. Вони люблять посиденьки та компанії. Вміють підтримати розмову та розрядити обстановку веселими історіями. Виступають душею колективу. За своєю природною відкритістю мають мало вірних друзів. Проте справжніми дружніми стосунками дорожать не менш ніж любовні.

Це естетично розвинені особи. Вони мають відмінний смак. Дорогі машини та прикраси, ексклюзивна техніка та розкішні будинки не залишаються осторонь їхньої уваги.

Народжені цього дня інтуїтивно відчувають своє життєве призначення. Вони готові стояти до останнього перед кожним, хто наважиться його оскаржити.

Це самодостатні та організовані люди. Вони вірні своєму статусу та становищу у суспільстві до останнього подиху. Розпізнають і відразу відкидають авантюрні пропозиції.

Характеристика жінок, народжених 3 жовтня

Це терплячі, неконфліктні особи. Вони мають консервативні погляди життя, не люблять ризикувати.

Такі жінки скрупульозно стежать за своєю зовнішністю. У найближчому соціальному колі мають славу законодавців моди. Не страждають від нестачі уваги осіб протилежної статі. Однак лише відданий і щирий чоловік здатний розтопити кригу в їхніх серцях.

Характеристика чоловіків, народжених 3 жовтня

Це врівноважені та цілісні особистості. Вони не розкидаються словами марно, завжди виконують обіцянки.

Блискучий розум і освіченість цих чоловіків приваблюють до них жінок різного віку. Вони чітко розрізняють кохання та закоханість. У своїх почуттях зізнаються лише єдиній та неповторній дамі.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня – дбайливі та чуттєві партнери. З ними не доведеться сумувати чи нудьгувати. Своїх обранців хочуть бачити одночасно другом та союзником. Без цього навіть найміцніший союз довго не протримається.

Такі люди рідко одружуються рано. Вони стають розсудливими і згадують про вічні сімейні цінності після 30 років. Стають вірним подружжям та зразковими батьками. Чоловіки багато працюють, щоб забезпечити сім’ю матеріально. Жінки гостинні та господарські. Вони пишаються своїми дітьми і вкладають у них все найкраще.

Сумісність

Народжені 3 жовтня Терези мають високі шанси на вдалий шлюб із Близнюками, Стрільцями, Водоліями, Левами. Погано сумісні з Рибами, Скорпіонами, Тільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 3 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 3, 4, 22, 30
Лютий: 4, 15, 19, 26, 28
Березень: 5, 9, 14, 15, 29
Квітень: 2, 14, 15, 18, 22
Травень: 2, 5, 14, 18
Червень: 4, 27, 29
Липень: 2, 4, 11, 20, 23, 27
Серпень: 15, 23, 27
Вересень: 4, 5, 10
Жовтень: 3, 6, 8, 11, 23
Листопад: 2, 13, 28, 29
Грудень: 5, 16, 21

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – енергійні та талановиті люди. Вони здатні досягти успіху в різних сферах діяльності.

Такі люди не ставлять кар’єру перше місце. Хоча за можливості не відмовляються приміряти керівникське крісло та повести за собою колектив.

Ці вроджені майстри слова. Вони змалку вміють красиво викладати свої думки. Коли дорослішають, потяг до дитячих віршів та оповідань у колі близьких переростає у пекучу пристрасть перебувати у центрі великої аудиторії слухачів. Тому вони стають чудовими лекторами, викладачами. Комфортно почуваються у фешн-індустрії: реалізуються у професіях модельєра, стиліста, дизайнера. Досягають успіху у роботі психоаналітика, лікаря.

Гороскоп здоров’я

Народжені 3 жовтня Терези мають неабияке здоров’я. При правильному харчуванні та постійних фізичних навантаженнях воно може дати себе знати тільки в глибокій старості. Небезпеку для здоров’я несуть шкідливі звички. Чашка міцної кави замість збалансованого сніданку з часом може перерости в гастрит або виразку шлунка. А куріння та алкоголь не тільки отруюють організм шкідливими речовинами, а й знижують стійкість нервової системи.

Такі люди одержимі “ресторанним” синдромом. Бажання тонути у світлі софітів і розчинятися в ритмах музики рано чи пізно дається взнаки хронічною втомою, стресами на роботі та психосоматичними захворюваннями. Гороскоп радить частіше бувати на свіжому повітрі, відпочивати у лісі чи березі моря.

Поради народженим 3 жовтня

Не приховуйте емоції

Подаруйте оточуючим частинку своєї душі. Всесвіт винагородить вас за це.

Розвивайтесь духовно

Читайте книги, слухайте класичну музику та наповнюйте своє життя духовним змістом.

Вчіться протистояти спокусі

Виробіть непорушну систему моральних принципів. Керуйтеся розумом, а не миттєвими поривами.

Езотерика
Додати коментар