Народжені 3 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 3 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 3 серпня

Сильні сторони: гострий розум, самостійність, розвинена інтуїція, товариськість, відкритість

Слабкі сторони: уразливість, впертість, агресивність

Жінки, народжені 3 серпня, відрізняються такими якостями: дружелюбність, привабливість, щедрість, надійність

Чоловіки, народжені 3 серпня, наділені такими рисами характеру: впевненість у собі, організованість, чуйність, власність

Загальна характеристика, народжених 3 серпня

Знак зодіаку, народжених 3 серпня – Лев. Ці люди мають гострий розум і сильний характер. Вони самостійно вирішують будь-які питання та життєві ситуації. Не терплять, щоб ними зневажали.

Ті, хто народився цього дня, не ідеалізують життя, не вигадують собі нездійсненні мрії, а підходять до всього раціонально і виважено. Чітко знають, чого хочуть, і ретельно обирають шлях, яким ідуть.

Це талановиті, творчі особи. Вони мають розвинену інтуїцію та схильність до передбачення, які вміло використовують для досягнення особистих цілей.

Завдяки комунікабельності такі жінки та чоловіки знаходять спільну мову з різними людьми. Вони відкрито висловлюють свої думки та почуття. Бувають упертими та уразливими. У такі моменти поводяться жорстоко та некеровано, схильні до агресії та скандалів. Водночас, вони швидко відходять.

Характеристика жінок, народжених 3 серпня

Це привітні, щедрі та темпераментні особистості. Від них виходить тепло. Вони дружелюбні та привабливі. Стають надійними друзями та партнерами. Поруч із ними цікаво та весело.

Ці жінки вимагають від чоловіків захоплення та розуміння. Коханий такої жінки повинен повністю розчинитися в її інтересах. Тільки тоді вона поважає його і повністю віддається йому.

Характеристика чоловіків, народжених 3 серпня

Це галантні, пристрасні та чуйні чоловіки. Вони впевнені у собі, сильні та організовані. Контролюють всі свої дії та висловлювання.

Такі чоловіки – власники за вдачею, тому йдуть напролом заради коханої жінки. Чи не вміють бути на другому плані. Діють активно та швидко. Це романтичні залицяльники. Вони здатні на широкі жести та гарні вчинки. Натомість вимагають від обраниці беззаперечного підпорядкування.

Любовний гороскоп

Народжені в цей день пристрасні і велелюбні. Вони прагнуть любові та пригод, від чого здаються легковажними. Насправді вони розглядають кохання як щось чарівне та непередбачуване. Цінують стосунки. Кожен свій роман наповнюють пристрастю, драматизмом та новизною. У молодості мають багато коханих. З віком стають розсудливими і шукають партнера на все життя.

Для створення сім’ї обирають спокійну та врівноважену людину. Їхній партнер має бути прекрасним співрозмовником, надійним другом і відданим коханцем. Він повинен уміти поступатися і підлаштовуватися під них.

Сумісність

Народжені 3 серпня Леви добре поєднуються з представниками таких знаків зодіаку: Овен, Стрілець, Терези. Мають низькі шанси набути гармонії та щастя у відносинах з Рибами, Раками, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 3 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 9, 12, 16, 21
Лютий: 6, 13, 14, 17
Березень: 5, 8, 28
Квітень: 9, 21, 23, 24, 29
Травень: 3, 16, 19, 26
Червень: 6, 8 , 14, 18, 24
Липень: 5, 19, 23
Серпень: 4, 11, 14, 20, 22
Вересень: 7, 16, 17
Жовтень: 3, 10, 20, 21
Листопад: 4, 14, 19
Грудень: 4, 5, 7, 21

Діловий гороскоп

Народжені цього дня виконують роботу швидко, якісно та продуктивно. Вміють вирішувати складні та заплутані завдання. Вміло використовують у роботі свої лідерські якості. Завдяки розвиненим розумовим здібностям легко опановують будь-яку професію.

Такі люди досягають успіхів у літераторстві, видавничій справі, викладанні. Їм піддаються точні науки, підприємництво. З них виходять грамотні юристи та судді. Свій творчий потенціал вони реалізують у театрі, музиці, мистецтві, дизайні. Добиваються хороших результатів у будівництві та архітектурі.

Гороскоп здоров’я

Народжені 3 серпня Леви мають міцне здоров’я та стійку психіку, наділені життєздатністю. Вони відкидають будь-яку слабкість, не зважають на первинні симптоми хвороби. Часто запускають недугу, від чого потім хворіють бурхливо та довго. Не люблять постільний режим і завжди схоплюються з неї раніше за визначений термін.

Вразливі місця таких людей – серце та судини. Вони схильні до набору зайвої ваги. Гороскоп рекомендує стежити за способом життя, ретельно продумувати раціон харчування та при необхідності дотримуватися суворої дієти.

Поради народженим 3 серпня

Обмірковуйте дії

Перед ухваленням ризикованих рішень ретельно обмірковуйте свої дії. Аналізуйте усі небезпеки.

Навчіться вчасно зупинятися

Розмежовуйте реальність із мріями. Контролюйте свої емоції та вмійте своєчасно запобігати непотрібному перебігу подій.

Будьте терплячими

Навчіться вичікувати момент. Ваша зайва нетерпимість і егоїзм заважають досягненню заповітних цілей.

Езотерика
Додати коментар