Народжені 29 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 29 жовтня, то ваш знак зодіаку – Скорпіон
Це знак стихії Вода

Особливості народжених 29 жовтня

Сильні сторони: аналітичне мислення, добродушність, життєрадісність, розвинена інтуїція, сумлінність

Слабкі сторони: страх засудження, страх змін

Жінки, народжені 29 жовтня, відрізняються такими якостями: чуттєвість, ніжність, загадковість, жертовність

Чоловіки, народжені 29 жовтня, мають такі риси характеру: активність, цілеспрямованість, рішучість, надійність

Загальна характеристика, народжених 29 жовтня

Знак зодіаку, народжених 29 жовтня – Скорпіон. Це добрі, розумні, активні та життєрадісні особистості. Вони людяні та милосердні. Вміють знаходити привід для радості у звичайних речах. Дарують позитивні емоції всім навколишнім.

Це цілісні та морально правильні люди. Їхнє виховання та життєва мудрість не дозволяють зробити злий вчинок або обдурити. Діяти по совісті – один із їхніх девізів.

Такі жінки та чоловіки розважливі. Вони мають аналітичний склад розуму. Мають розвинену інтуїцію, яка в деяких переростає в екстрасенсорний дар або телепатію. Їх тягне до всього незвіданого та надприродного. Раціоналізм і мрійливість, спрага експериментів і страх здатися не таким, як усі, по черзі завойовують їхній розум. Їм самим вирішувати, ким бути насправді.

Для цих людей немає ворогів. Вони швидко прощають та відпускають образи. У суспільстві завжди перебувають вище пліток і розглядів. Бояться осуду з боку інших людей. Через страх пересудів часто втрачають вдалі моменти та можливості у житті.

Народжені цього дня потребують дружньої підтримки та уваги близьких. Сила таких особистостей у самореалізації і служінні добру, а й у сім’ї. Тільки там вони стають самими собою та відпускають забобони.

Характеристика жінок, народжених 29 жовтня

Це ніжні, чуттєві та загадкові пані. Вони звикли приховувати свої справжні бажання. Готові піти на жертви на шкоду своєму щастю. Таке зневажливе ставлення себе створює ризики залишитися біля розбитого корита.

Весела і жива вдача цих жінок імпонує чоловікам. Вони мають багато шанувальників. Однак заміж вони не поспішають. Багато хто з молодості націлюється на кар’єру. Інші чекають на принців на білих конях, при цьому їхнє щастя може жити на сусідній вулиці і любити їх не перший рік.

Характеристика чоловіків, народжених 29 жовтня

Це цілеспрямовані, рішучі та активні люди. Вони постійно намагаються знайти себе та своє місце під сонцем. Довго шукають своє справжнє покликання та практикуються у нових видах діяльності.

Такі чоловіки викликають симпатію та інтерес у жінок. Вони вміють залучити у світ своїх переживань та відчуттів. Поруч із таким кавалером не страшно втратити голову. Він ніколи не скривдить слабких і готовий стати надійною опорою своєї обраниці.

Любовний гороскоп

Особисті стосунки у тих, хто народився цього дня, складаються непросто. Їх лякають зміни та громадська думка. Вони можуть бути довго палко закохані в колегу по роботі або старого приятеля, але так і не наважитися відкрити своє серце. Погоджуються лише на роль перших та єдиних. Роль коханця чи коханки принижує їхню гідність.

Ті, хто переміг свої страхи, мають хороші шанси побудувати гармонійний союз. У шлюбі з такими людьми головне – не заходити за межі дозволеного і частіше прислухатися до їхньої думки. Чоловіки залюбки ведуть домашнє господарство. Жінки смачно готують та люблять творити своїми руками. Діти їм стають сенсом буття і приводом у розвиток.

Сумісність

Народженим 29 жовтня Скорпіонам підходять для відносин представники знаків зодіаку Овен, Рак, Козеріг, Діва, Риби. З Терезами, Водоліями, Стрільцями вони мають низькі шанси на щасливий союз.

Найбільш підходящий партнер для народжених 29 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 12, 22, 30
Лютий: 2, 6, 8, 13, 25, 26
Березень: 2, 8, 21, 25, 27, 31
Квітень: 7, 11, 12, 16, 21
Травень: 9, 13, 30
Червень: 4, 8, 13, 18, 26, 30
Липень: 8, 12, 15, 16, 17
Серпень: 18, 21, 23
Вересень: 1, 5, 16, 18
Жовтень: 8, 16, 24, 29
Листопад: 7, 10, 16, 27
Грудень: 6, 7, 26, 28

Діловий гороскоп

Народжені цього дня прагнуть просування кар’єрними сходами. Заради цього вони готові поставити хрест на відпочинку та особистому житті. Такі працівники рідко конфліктують і припускають собі різких виразів. Їм простіше сісти за стіл переговорів та про все мирно домовитись. Працює їм краще в парі чи команді. Так вони менше втомлюються та більше роблять.

Таким жінкам та чоловікам усміхається успіх у сферах, які потребують спілкування з людьми. З них виходять добрі психологи, педагоги, вихователі, медичні працівники. Ще одна перспективна сфера діяльності – творчість.

Гороскоп здоров’я

Народжені 29 жовтня Скорпіони – самі лікарі. Вони знають тонкощі надання першої медичної допомоги та симптоми поширених захворювань. Люблять приписувати собі ліки та неохоче відвідують лікарні.

Вразливі місця цих людей – опорно-руховий апарат та нервова система. Їх долають стреси, безсоння, нав’язливі ідеї. Тому гороскоп радить дозувати фізичні навантаження та більше відпочивати. Важливо збалансовано харчуватися та дотримуватись режиму дня. Ранок варто починати не з чашки кави, а з каші та фруктів. Корисні велосипедні прогулянки та відпустка на природі.

Поради народженим 29 жовтня

Перегляньте свої стереотипи мислення

Звільніться від кліків і ярликів. Почніть жити за своїми правилами.

Боріться за своє щастя

Вашою добротою та поступливістю користуються всі охочі. Не віддавайте те, що призначено вам.

Більше відпочивайте

Дозволяйте собі звичайні земні радості та насолоджуйтесь своїми відчуттями.

Езотерика
Додати коментар