Народжені 29 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 29 вересня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 29 вересня

Сильні сторони: працьовитість, спокій, милосердя, надійність

Слабкі сторони: скритність, невпевненість у собі, вразливість

Жінки, народжені 29 вересня, відрізняються такими якостями: амбітність, прагнення нових знань, відповідальність, вірність

Чоловіки, народжені 29 вересня, наділені такими рисами характеру: вольовий характер, наполегливість, суворість, відданість

Загальна характеристика народжених 29 вересня

Знак зодіаку народжених 29 вересня – Терези. Це спокійні, тверезомислячі, працьовиті особистості. Вони можуть бути без діла і щоразу ставлять собі складніші завдання. У разі труднощів не впадають у паніку і намагаються прийняти максимально правильне рішення. Іноді помиляються, проте не соромляться цього факту. Проблеми вирішують самостійно, по допомогу звертаються рідко.

У прагненні процвітання такі люди не шкодують сил. Вони люблять працю і бачать у ньому високу цінність для людини.

Іменинники цього дня не впевнені у собі. Їм не властиво протистояти суперникам. Наявність ряду переваг не може змусити їх повірити в себе і розпочати боротьбу за існування. Через це вони часто позбавляються вигідніших посад і поступаються своїм місцем у любовних відносинах.

Такі жінки та чоловіки рідко бувають емоційними і вважають за краще приховувати свої справжні почуття. За їхньою маскою байдужості ховається милосердна і вразлива душа. Вони ненавидять фальшивість і готові піти на поневіряння заради торжества правди. Їм не властиво бути стороннім оглядачем у конфліктах. Нестримна вдача цих людей змушує їх примиряти скривджених і шукати компроміси.

Сенс життя цих Терезів полягає у спілкуванні. Вони завжди готові підставити дружнє плече та посильно допомогти. Їм немає рівних у надійності серед інших представників цього знаку зодіаку.

Характеристика жінок, народжених 29 вересня

Такі жінки темпераментні, амбітні та відповідальні. Вони люблять осягати нові знання та підкорювати важкодоступні вершини. Багатьом із них складно поєднувати кар’єру з особистим життям. Тому ставлять пріоритет на одній сфері.

Для чоловіків такі жінки – зразок жіночності та сексуальності. Вони вірні остаточно своєму обранцю і здатні на зраду. Ніколи не проміняють сімейний затишок на дорогі шуби та прикраси.

Характеристика чоловіків, народжених 29 вересня

Це суворі, вольові та наполегливі особистості. Вони мають цілісний характер, пригнічують двоїстість і невизначеність. Твердо дотримуються своїх рішень і рідко сходять із наміченого шляху.

Жінки поряд з такими чоловіками знаходять спокій та впевненість у завтрашньому дні. Їм не властиві зв’язки за. Вони дорожать стосунками.

Любовний гороскоп

У коханні з іменинниками цього дня не буває розбіжностей та галасливих з’ясувань стосунків. Вони вважають за краще вирішувати будь-які конфлікти мирно. Люблять мандрувати та говорити до душі зі своєю другою половинкою. Партнер повинен повністю розділяти їхні погляди та переконання.

Ці люди часто одружуються в юному віці. Однак такі відносини довго не існують і залишають неприємний осад на все життя. З роками чоловіки стають рішучішими, а жінки – практичними. Тому створення сім’ї в пізньому віці допоможе уникнути багатьох помилок та утворити повноцінний осередок суспільства.

Сумісність

Народженим 29 вересня Терезам підходять Близнюки, Водолії, Стрільці, Леви, представники свого знаку зодіаку. У них погана сумісність із Тельцями, Рибами, Скорпіонами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 29 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 16, 24
Лютий: 2, 4, 7, 8, 10, 20
Березень: 8, 11, 13, 22
Квітень: 1, 10, 11, 26, 30
Травень: 3, 7, 14, 17, 25
Червень: 3, 4, 17, 24, 28
Липень: 1, 10, 15, 16, 23
Серпень : 6, 10, 31
Вересень: 6, 8, 20, 24
Жовтень: 1, 5, 10, 11, 12, 16
Листопад: 4, 7, 20
Грудень: 11, 14, 17, 20, 22

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – скрупульозні, педантичні та відповідальні працівники. Вони добре справляються як із груповими, так і з індивідуальними проектами. Їм складніше розпочати справу, ніж розвивати її. Це пов’язано з невпевненістю у своїх діях та страхом провалу.

Такі працівники грамотно керують персоналом, розпоряджаються фінансами та планують ресурси. На керівних постах стикаються з необхідністю посилення своїх вимог. Їхній лібералізм заважає трудовій дисципліні.

Для цих людей важливо знайти гарного наставника. Вчитель підтримає порадою, підбадьорить і допоможе стати більш рішучими.

Серед професій гороскоп рекомендує звернути увагу на вченого, інженера чи педагога.

Гороскоп здоров’я

Природа обдарувала народжених 29 вересня Терезів міцним здоров’ям та гарним самопочуттям. Вони рідко хворіють та потрапляють до лікарні. Не відмовляються від можливості піти у спортзал та підкоригувати фігуру.

Головні побоювання викликає харчовий раціон. Захоплення незвичайними продуктами та нерегулярне харчування призводять до збоїв у роботі шлунково-кишкового тракту, харчових отруєнь.

Гороскоп радить цим людям не випробовувати долю на міцність та перейти на здорове харчування. Екзотичні страви та окремі інгредієнти рекомендується замінювати на традиційні. Пізні перекушування краще переносити на ранок, а вечір закінчувати склянкою кефіру або яблуком.

Поради народженим 29 вересня

Боріться за свої інтереси

Не відмовляйтеся від своїх цілей через страх невдач. Так ви ризикуєте залишитись невдахою.

Знаходьте компроміси

Компроміси допоможуть покращити репутацію у діловому житті та сфері спілкування.

Не відмовляйтеся від допомоги

Сприяння оточуючих дозволить виконати справу швидше та якісніше.

Езотерика
Додати коментар