Народжені 29 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 29 серпня, то ваш знак зодіаку – Діва.
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 29 серпня

Сильні сторони: самодостатність, наполегливість, стійкість, доброзичливість, співчутливість

Слабкі сторони: емоційна сприйнятливість, критичність щодо оточуючих

Жінки, народжені 29 серпня, відрізняються такими якостями: діяльність, організованість, незалежність, розважливість

Чоловіки, народжені 29 серпня, мають такі риси характеру: розвинений інтелект, проникливість, вміння розбиратися в людях, тактовність

Загальна характеристика, народжених 29 серпня

Знак зодіаку народжених 29 серпня – Діва. Це організовані та самодостатні особистості. Вони діють рішуче та наполегливо. Рідко зазнають невдачі, оскільки всі ретельно аналізують та опрацьовують. Вони акуратні та ґрунтовні. Вносять у свою роботу структуру та ясність. Не терплять безладдя та хаотичності. Вони хитрі та заповзятливі. Вміють знаходити вихід із заплутаних ситуацій. Їх неможливо зламати. Вони долають стійко і з гордо піднятою головою навіть найважчі життєві колотнечі.

Іменинники цього дня мають гарні манери і не схильні до конфліктів та протиріч. Вони поводяться культурно і виховано, чим притягують себе оточуючих. Іноді дозволяють собі критичні висловлювання у бік інших. Проте здебільшого вибудовують конструктивні стосунки з людьми. Чи не пред’являють до них претензій і не вимагають від них багато чого.

Такі жінки та чоловіки поводяться в суспільстві доброзичливо, чуйно та співчутливо. Вони – добрі співрозмовники та надійні друзі. Цінують людське спілкування і не переносять усамітнення. Люблять великі гучні компанії, урочистості та різноманітні заходи. Часто виступають ініціаторами подібних вечірок.

Характеристика жінок, народжених 29 серпня

Такі жінки незалежні, організовані та діяльні. Вони мають живий розум і заповзятливий характер. Мають ділову хватку. Домагаються всього самі і знають, як чинити у будь-яких життєвих ситуаціях. Вони спокійні та розважливі. Вміють контролювати свої емоції.

Це добрі, привабливі особи. У стосунках із чоловіками вони ніжні та м’які. Стають відданими та вірними супутницями. Багато сил і часу приділяють домашньому побуту та затишку.

Характеристика чоловіків, народжених 29 серпня

Це екстравагантні, розумні та тактовні особистості. Вони знають, що та як робити. Завжди розраховують на себе і не терплять порад із боку. Зазвичай успішні та матеріально забезпечені. Добре розбираються в людях і мають чуйну інтуїцію. Миттєво розпізнають брехню та виявляють справжні наміри.

Такі чоловіки поводяться манерно та розмірено з жінками. Вони не схильні до агресивності та наполегливості. Підкорюють дам своєю яскравою індивідуальністю та розвиненими інтелектуальними здібностями.

Любовний гороскоп

Народжених цього дня тягне до сильних та незалежних особистостей. Вони прагнуть панування над своїм партнером і не поступаються лідерськими позиціями за жодних обставин. Особливо це відбувається у ранньому віці. З роками вони набираються досвіду, переосмислюють важливі цінності та поводяться у стосунках більш стримано. Йдуть на компроміси і ставляться до другої половинки ніжно, м’яко та дбайливо.

Для таких жінок та чоловіків важливо почуватися потрібними та незамінними. Якщо вони знаходять людину, здатну подарувати їм такі емоції, без роздумів пов’язують із нею життя. Ці люди не вміють розділяти особисте та професійне, тому часто нагнітають конфлікти своєю поведінкою. Щоб зберегти сім’ю та жити в гармонії, гороскоп радить навчитися правильно розподіляти свій час.

Сумісність

Народжені 29 серпня Діви добре сумісні з представниками свого знака зодіаку, Скорпіонами, Раками, Козерігами, Тельцями. Погано поєднуються з Овнами та Стрільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 29 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 7, 13, 14, 16, 29
Лютий: 1, 9, 11, 13, 18, 25
Березень: 8, 26, 28, 30, 31
Квітень: 1, 12, 15, 16, 28
Травня: 9, 18, 20, 29
Червень: 10, 12, 16, 21, 22
Липень: 3, 5, 19, 23
Серпень: 4, 5, 8, 19, 20, 24
Вересень: 20, 27, 29
Жовтень: 5, 14, 19, 23
Листопад: 1, 14, 15, 17, 21
Грудень: 6, 9, 16

Діловий гороскоп

Іменинники цього дня люблять працювати і повністю віддаються улюбленому заняттю. Вони доводять розпочаті справи остаточно, причому виконують їх ідеально. Не приймають поспішних рішень, діють виважено та спокійно. Завжди опрацьовують стратегію та керуються здоровим глуздом. Вони чудово справляються з будь-якою роботою і однаково добре почуваються на позиції підлеглого та керівника. Вміють пристосовуватися до будь-яких умов.

Природне честолюбство підштовхує таких людей обіймати керівні посади. Вони стають успішними та грамотними керівниками, які користуються повагою та авторитетом у колективі. Комунікативні навички допомагають їм знайти себе у політиці та юриспруденції. Мудрість і чуйність штовхають у громадську діяльність та благодійність. Підприємливість та стійкість допомагають домагатися висот у підприємництві чи розвитку промисловості. Багата уява та творча жилка сприяють успіху в акторстві та шоу-бізнесі.

Гороскоп здоров’я

Діви, що народилися в цей день, наділені міцним фізичним і вразливим психічним здоров’ям. Вони схильні до згубних уподобань: захоплюються розпиванням спиртних напоїв, курінням та наркотиками. Схильні до ігрової залежності. Гороскоп рекомендує їм шукати вихід із ситуацій у заняттях спортом, відпочинку та спілкуванні з близькими та рідними.

Поради народженим 29 серпня

Відмовтеся від шкідливих звичок

Зі згубною пристрастю можна впоратися самостійно. Не впадайте у відчай і не вдавайтеся до простих варіантів уникнення проблеми.

Переживайте втрати спокійно

Навчіться приймати деякі речі. Не все у цьому світі можна змінити.

Проводьте більше часу з близькими людьми

Не забувайте про рідних. Близькі люди вимагають уваги та турботи.

Езотерика
Додати коментар