Народжені 28 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 28 вересня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 28 вересня

Сильні сторони: безстрашність, допитливість, доброзичливість, естетичний смак

Слабкі сторони: імпульсивність, запальність

Жінки, народжені 28 вересня, відрізняються такими якостями: амбітність, ефектність, вишуканий смак, гарні манери

Чоловіки, народжені 28 вересня, наділені такими рисами характеру: освіченість, відкритість, товариськість, ненадійність

Загальна характеристика народжених 28 вересня

Знак зодіаку народжених 28 вересня – Терези. Це дотепні та допитливі особистості. Вони імпульсивні та безстрашні. Швидко приймають рішення та змінюють цілі. У справах їх приваблюють гармонія та стабільність. Однак вони приймають виважені та послідовні рішення лише у зрілості. У молодості часто помиляються через невгамовність і запальність.

Такі жінки та чоловіки мають гарний естетичний смак. Прекрасне їм стає як сенсом життя, а й символом поклоніння. Їм складно встояти перед спокусою сходити у картинну галерею чи виставку рукоділля. Тільки в оточенні гарного вони почуваються щасливими.

Прагнення таких людей до творчого початку часто переростає на екстравагантність. Вона проявляється у стилі одягу і манерах, а й спосіб життя. Тому оточуючі часто сприймають цих особистостей як «білих ворон».

Іменинники цього дня доброзичливі. Вони швидко знаходять контакт із будь-якою людиною. Завдяки зговірливості та харизматичності легко завойовують друзів. Тривалість взаємин залежить від їхньої волі та настрою. Під час обставин вони легко відпускають людей, про що часто шкодують все життя.

Характеристика жінок, народжених 28 вересня

Це стильні, амбітні та ефектні дами. Вони ніколи не дозволять собі вийти у світ без шикарної зачіски та нової сукні. Завдяки вишуканому смаку та гарним манерам ці панночки виділяються з натовпу.

У таких жінок складаються чудові стосунки із сильною статтю. Вони цікаві чоловікам і вміють розпалити почуття навіть у черствого холостяка. Однак інститут сім’ї для них може виявитися тортурою.

Характеристика чоловіків, народжених 28 вересня

Це розумні, освічені та відкриті для спілкування особистості. З ними завжди є про що поговорити. Вони люблять галасливі компанії, де знаходяться у центрі уваги.

Такі чоловіки подобаються жінкам умінням вести розмову та галантністю. Однак вони люблять давати порожні обіцянки. Жінки не затримуються в них надовго, а весілля рідко буває успішним.

Любовний гороскоп

Кохання з народженими цього дня схоже на фонтан емоцій. Вони – пристрасні, чуттєві та ніжні партнери. Однак якщо втрачають фізичний та емоційний інтерес до другої половинки, відразу починають шукати їй заміну. Такі ситуації трапляються часто, тому вони рідко створюють благополучні сім’ї. У жінок бажання одружитися з’являється заради народження дитини. А чоловіків холостяцькі звички не залишають і у сімейному житті.

Сумісність

Народжені 28 вересня Терези добре поєднуються з Близнюками, Левами, Стрільцями, Водоліями та представниками свого знаку зодіаку. Мають мало шансів на щасливий союз із Рибами та Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 28 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 12, 13, 21, 27, 29
Лютий: 1, 4, 5, 19
Березень: 11, 21, 28
Квітень : 4, 17, 18
Травень: 7, 11, 19, 22, 30
Червень: 4 , 5, 6, 25, 26
Липень: 8, 9, 16, 18, 26
Серпень: 2, 6, 18, 25
Вересень : 1, 12, 22, 25
Жовтень: 1, 22, 28
Листопад: 1, 17, 25, 26, 28
Грудень: 28, 29, 30

Діловий гороскоп

Ці Терези – цілеспрямовані та працелюбні працівники. Вони не бояться відповідальності, люблять славу та визнання. Кар’єрне зростання сприймають як невід’ємну частину професійного розвитку. Однак не ставлять для себе на перше місце високі посади та великі оклади. Для них набагато важливіше саморозвиток та самовдосконалення.

Від стресів та проблем на роботі таких людей рятує цікаве хобі. Вони часто чергують між робочими змінами мовні курси, уроки вокалу чи водіння.

Гороскоп рекомендує іменинникам цього дня обирати професію у науковій чи творчій сфері: науковець, інженер чи музикант.

Гороскоп здоров’я

Народжені цього дня відчувають задоволення від догляду за собою та підтримки організму в тонусі. Вони регулярно відвідують салони краси, фітнес-клуби та не забувають про профілактику захворювань.

Здоров’ю таких людей шкодить хаос у любовній сфері. Він загрожує ризиком венеричних захворювань, втоми через безсоння, зловживання алкоголем та емоційні зриви.

Гороскоп радить таким жінкам та чоловікам знаходити час на активний відпочинок за межею міста. Туристичні поїздки не дозволять зануритися, додадуть бадьорості та сил.

Поради народженим 28 вересня

Будьте розважливими

Не приймайте необдуманих рішень, які суперечать здоровому глузду.

Вибудовуйте стабільні стосунки з оточуючими

Контролюйте свій настрій та не дозволяйте йому руйнувати дружні контакти.

Цінуйте сімейні цінності

Не відкидайте можливостей успішного шлюбу. Любляча та кохана людина в одній особі здатна замінити тисячі любовних зв’язків.

Езотерика
Додати коментар