Народжені 28 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 28 серпня, то ваш знак зодіаку – Діва.
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 28 серпня

Сильні сторони: цілеспрямованість, розважливість, винахідливість, допитливість, співчутливість

Слабкі сторони: надмірний альтруїзм

Жінки, народжені 28 серпня, відрізняються такими якостями: діяльність, винахідливість, практичність, вірність

Чоловіки, народжені 28 серпня, наділені такими рисами характеру: гнучкий розум, добра пам’ять, тактовність, скромність

Загальна характеристика, народжених 28 серпня

Знак зодіаку народжених 28 серпня – Діва. Це незалежні, розважливі, практичні та раціональні особистості. Вони заповзятливі і цілеспрямовані. Виявляють винахідливість та спритність у всьому, за що беруться. Дотримуються суворого порядку в словах і діях. Вони далекоглядні та розважливі. Продумують наперед і не роблять необачно.

Такі люди спостережливі та допитливі. Вони відкриті нових знань і постійно розвивають свої інтелектуальні здібності. Це промовисті та розумні особистості. Вони демонструють свої широкі знання соціуму, завдяки чому викликають себе непідробний інтерес.

Іменинники цього дня відкриті, емоційні, проникливі та чуйні. У них складаються прекрасні відносини з оточуючими завдяки здатності бути у потрібний час у потрібному місці. Вони жалісливі, доброзичливі та лояльні. Не дозволяють собі брутальностей. Поводяться тактовно і вміють знаходити правильні слова підтримки у скрутну хвилину. Мають багато друзів та виступають душею будь-якої компанії. Бувають сперечальниками. У подібних ситуаціях легко дають відсіч опонентам, чим провокують заздрість та ненависть тих, хто програв.

Характеристика жінок, народжених 28 серпня

Це діяльні, винахідливі та практичні особистості. Вони ретельно продумують стратегії та не поспішають із діями та висновками.

Такі жінки розумні, привабливі та емоційні. Вони користуються популярністю у суспільстві, особливо серед чоловіків. Іноді виглядають неприступними та норовливими. Вважають за краще приховувати свої переживання та почуття. Не дають волі емоціям, виважено та скрупульозно продумують існуючі ризики. У відносинах вони вірні, віддані та постійні.

Характеристика чоловіків, народжених 28 серпня

Це скромні, тактовні особи. Вони мають гнучкий розум, вміють аналізувати інформацію і мають феноменальну пам’ять. Це чудові промовці, які наділені особливим даром переконання. Вони мають авторитет, причому роблять це ненав’язливо.

Такі чоловіки подобаються жінкам. З ними вони почуваються захищено та стабільно.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня з раннього віку шукають справжнє поглинаюче почуття. Коли знаходять кохання, стають ніжними та сентиментальними романтиками. У особистих відносинах вони поводяться благородно. З турботою та трепетом ставляться до коханої людини і йдуть на будь-які вчинки заради гармонії та взаєморозуміння в союзі.

Такі люди не бояться одружуватися. Вони створюють міцні спілки з успішними та морально вихованими партнерами. Вибудовують по крихтах ідеальні відносини. Вкладаються максимально та отримують при цьому велику віддачу. У їх сім’ї завжди панують повага, розуміння та комфорт. Вони стають чудовими батьками. Весь свій час та сили віддають вихованню дітей. Люблять проводити час у родинному колі та шанують домашні традиції.

Сумісність

Народжені 28 серпня Діви мають високі шанси порозумітися з Тельцями, Скорпіонами, Козерігами, Раками, представниками свого знака зодіаку. Погано поєднуються з Овнами, Стрільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 28 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 7, 8, 13, 31
Лютий: 6, 10, 12, 16, 19, 29
Березень: 2, 13, 23
Квітень: 4, 5, 8, 10, 13, 27
Травень: 6, 13, 29, 31
Червень: 7, 14, 15, 23, 28
Липень: 9, 19, 21, 25
Серпень: 1, 9, 23, 25
Вересень: 19, 20, 28, 29
Жовтень: 8, 19, 23
Листопад: 7, 14, 30
Грудень: 5, 7, 16, 20

Діловий гороскоп

Іменинники цього дня – порядні, цілеспрямовані та відповідальні працівники. Вони мають розвинену інтуїцію, вміють аналізувати та правильно діяти. Рідко помиляються і в усьому досягають висот. Їм підкоряються будь-які професії.

Це чудові командні гравці. Вони добре ладнають з колективом і вміють спрямовувати його думки та дії у потрібне русло. Часто стають керівниками та користуються повагою у підлеглих.

Вроджений дар знаходити спільну мову із соціумом дає можливість цим людям побудувати успішну кар’єру у сфері політики, ЗМІ та реклами. Їх акуратність та розміреність допомагають їм у роботі у сфері освіти. Вони стають добрими викладачами точних наук. Тяга до прекрасного штовхає їх у дизайн, моду, живопис та музику.

Гороскоп здоров’я

Діви, що народилися в цей день, трепетно ​​ставляться до свого здоров’я. Вони стежать за раціоном харчування, займаються спортом та ведуть правильний спосіб життя. Такі люди не схильні до згубних звичок. Вони відразу помічають тривожні симптоми та своєчасно проходять медичне обстеження.

Такі люди захоплюються екстремальними видами спорту. Гороскоп радить їм бути обережнішими та уважнішими через високий ризик отримання травм та розтягувань. Рекомендується перейти на більш спокійні та менш травматичні види спорту.

Поради народженим 28 серпня

Не витрачайте себе

Не звалюйте на себе тягар чужих проблем. Дозуйте свою турботу та співпереживання. У вас має бути особисте життя.

Не забувайте відпочивати

Коли ви захоплюєтеся роботою, то забуваєте про відпочинок. Не нехтуйте відпусткою. Вчасно розслабляйтеся та відновлюйтесь.

Не ходіть по межі

Відчуйте тонку межу між вільнодумством та анархією. Не перестарайтеся. Інакше ваша необдуманість спричинить несприятливі наслідки.

Езотерика
Додати коментар