Народжені 28 липня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 28 липня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 28 липня

Сильні сторони: кмітливість, енергійність, чуйність, надійність

Слабкі сторони: безвідмовність, довірливість

Жінки, народжені 28 липня, відрізняються такими якостями: цілеспрямованість, активність, лідерство, стриманість

Чоловіки, народжені 28 липня, наділені такими рисами характеру: обдарованість, винахідливість, честолюбство, енергійність

Загальна характеристика, народжених 28 липня

Знак зодіаку, народжених 28 липня – Лев. Це енергійні, розумні та кмітливі особистості. Вони мають великий запас сил. Впевнено крокують життям і вперто домагаються поставлених завдань. Беруться за виконання складних та заплутаних проектів, легко долають перешкоди на своєму шляху та не бояться брати на себе відповідальність. Проте не вміють програвати. Невдачі вибивають їх із колії.

Такі люди тактовні, добродушні, чуйні. Вони швидко заводять нові знайомства. Виступають цікавими співрозмовниками та стають надійними товаришами.

Іменинники цієї дати контактують із людьми з різних соціальних верств суспільства. Вони часто підпадають під чужий вплив. Невміння відмовляти і вчасно висловлювати свою точку зору, а також страх образити іншу людину грають проти них. Нечисті на руку особи можуть використовувати їхню безкорисливість і відданість.

Характеристика жінок, народжених 28 липня

Це вроджені лідери. Вони ведуть активний спосіб життя, твердо стоять на ногах і намагаються будь-якими способами досягти поставлених перед собою цілей.

Ці жінки мають міцне здоров’я. Вони красиві зовні та внутрішньо. З такими жінками цікаво, цікаво і надійно. Вони виступають прикладом мудрої, стриманої та послідовної людини. Не йдуть на поводі у емоцій, чітко продумують свої слова та дії.

Характеристика чоловіків, народжених 28 липня

Це талановиті особистості, які здатні генерувати шалені та оригінальні ідеї. Вони честолюбні та винахідливі. Щодня кидають виклик долі та долають життєві негаразди та проблеми. Такі чоловіки продуктивно використовують свій потенціал та досягають успіхів у всіх починаннях. Близьке оточення захоплюється їх невгамовністю та енергійністю. Вони завжди знаходяться у центрі уваги. З них беруть приклад інші люди.

Любовний гороскоп

Для тих, хто народився цього дня, важливі любовні стосунки. Вони не мислять свого життя без щирого та всепоглинаючого почуття. Стають романтичними, сентиментальними та пристрасними партнерами. Іноді виявляють вимогливість до коханої людини. При цьому вміють слухати та розуміти його бажання. Можуть бути ревнивими, але ніколи не обмежують свободу обранця. Вміють йти на компроміси та приходити до загального консенсусу у будь-якому питанні.

У сімейних стосунках такі люди ставляться шанобливо та довірливо до супутника життя. Вони бережуть домівку, піклуються про кожного члена своєї сім’ї і докладають максимум зусиль для підтримки гармонії та взаєморозуміння в шлюбі. Часто роблять приємні сюрпризи, влаштовують романтичні вечері та готують грандіозні подарунки. Тремтливо ставляться до дітей. Опікуються і приділяють багато часу їх вихованню.

Сумісність

Народжені 28 липня Леви добре поєднуються з Терезами, Стрільцями, Овнами. Мають низьку сумісність із Рибами, Раками, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 28 липня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 7, 16, 23, 29
Лютий: 1, 19, 23, 28
Березень: 2, 4, 11, 15, 29
Квітень: 6, 7, 9, 29
Травень: 2, 6, 22, 24, 30
Червень: 9, 11, 28
Липень: 2, 16, 18, 20
Серпень: 20, 25, 31
Вересень: 1, 17, 21, 23, 28, 29
Жовтень: 3, 6, 8, 13, 14
Листопада: 2, 6, 8, 12, 14, 21
Грудень: 2, 23, 26, 28

Діловий гороскоп

Іменинники цього дня у професійній сфері успішні та самодостатні. Вони знають свої сильні сторони та плідно задіяють їх у роботі. Керівники цінують їхній багатий внутрішній світ, ерудованість і винахідливість. Вони намагаються досягти максимальної результативності в будь-яких справах, тому швидко завойовують авторитет та повагу до колективу. Їхні дії планомірні, розумні та точні. Вони завжди продумують ризики та стратегічні ходи, тому ніколи не помиляються та не програють.

Ділова хватка, рішучість та розміреність у діях дозволяють цим людям успішно реалізуватися в комерції. У них добре складається кар’єра у роботі, пов’язаної з фінансами, брокерством та IT-технологіями. Комунікабельність, промовистість і привабливість служать гарну службу в журналістиці, ЗМІ та політиці. Бійцівський дух, наполегливість і освіченість допомагають досягти загальної поваги у ролі працівника МВС.

Гороскоп здоров’я

Народжені 28 липня Леви витривалі фізично та стійкі емоційно. Природа нагородила їх міцним імунітетом, завдяки чому вони не знають проблем зі здоров’ям. Їхнє життя підпорядковане суворому розпорядку. Вони правильно розподіляють свій енергетичний потенціал, вчасно відпочивають та проходять медичні огляди. Гороскоп радить їм правильно харчуватися та виконувати активні фізичні вправи. Заняття альпінізмом, бігом та велоспортом допоможуть зберегти заряд бадьорості та гарний настрій на довгі роки.

Поради народженим 28 липня

Вчіться програвати

Поразка загартовує характер. Починайте нові завдання з великим ентузіазмом і враховуйте попередні невдачі.

Вчіться відмовляти

Через невміння відмовити ви часто потрапляєте під чужий вплив. Вчіться говорити “ні”.

Досягніть гармонії в собі

Слухайте свій внутрішній голос та не пригнічуйте свої емоції. Інтуїція підкаже вам, як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації.

Езотерика
Додати коментар