Народжені 27 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 27 вересня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 27 вересня

Сильні сторони: завзятість, працьовитість, чесність, проникливість, доброзичливість

Слабкі сторони: невпевненість у собі, занижена самооцінка, недовірливість

Жінки, народжені 27 вересня, відрізняються такими якостями: пунктуальність, ввічливість, нерішучість, невпевненість у собі

Чоловіки, народжені 27 вересня, мають такі риси характеру: чесність, вірність, чуйність, щедрість

Загальна характеристика, народжених 27 вересня

Знак зодіаку народжених 27 вересня – Терези. Це завзяті, амбітні та розвинені інтелектуальні особистості. Їх приваблює справедливість та боротьба за правду. Вони самостійно домагаються всього життя і проходять крізь низку невдач. Доля завжди ставить їх перед можливістю вибору. Однак вони не завжди помічають такі шанси та часто діють необдумано.

За своєї зовнішньої самодостатності такі люди не позбавлені внутрішніх комплексів та страхів. Навіть після підкорення вершин і здобуття слави вони не знаходять повної впевненості в собі. Підвищують свою самодостатність постійним розвитком та вдосконаленням навичок. У молодості багато сил і часу віддають навчанню та здобуттю професії.

Іменинники цього дня перебувають у постійному внутрішньому пошуку та боротьбі. З одного боку, їх долає бажання бути кращим і показувати більше свого потенціалу, а з іншого – їм не вистачає внутрішнього самовладання та сил. Це доводить їх до депресій та нервового виснаження.

Такі жінки та чоловіки – відмінні психологи. Вони читають інших людей, наче відкриту книгу. Їм подобається спостерігати за жестами, мімікою, поглядами та емоціями оточуючих. Аналітичні здібності та розвинена інтуїція не дозволяють їм довіряти брехунам та цинікам. Вони вміло уникають спілкування з ними та відкриваються новим зустрічам та знайомствам. Це емоційно чутливі, доброзичливі та неконфліктні особистості. Вони тонко відчувають настрій оточуючих і завжди реагують нею своїм самопочуттям.

Характеристика жінок, народжених 27 вересня

Це пунктуальні, ввічливі та нерішучі особи. Вони довго думають перед ухваленням рішення та сумніваються навіть після досконалого вибору. Їм складно досягти душевного комфорту та відчуття своєї привабливості.

Щастя та успішність таких жінок багато в чому залежить від їхнього чоловіка. Він повинен вселити в них віру в себе та впевненість у своїх силах. Слабкіший партнер тільки посилить ситуацію і розчарує.

Характеристика чоловіків, народжених 27 вересня

Це щедрі, чуйні та розуміючі люди. На них можна покластися та розраховувати на їхню допомогу. Вони не схильні до зради та насильства.

Жінки не залишають таких чоловіків поза увагою. Вони підкорюють жіночі серця своєю простотою і чесністю. Сімейні узи їх трохи лякають, тому вони вирішуються на пропозицію руки та серця не один рік.

Любовний гороскоп

У коханні народилися цього дня сором’язливі та безініціативні. Їм складно дається перший крок на зустріч до свого щастя. Через це багато хто з них ризикує залишитися наодинці зі своїми неозвученими зізнаннями. Щасливий фінал любовних історій можливий лише із сильним та впевненим у собі партнером. Він має не лише любити їх, а й розуміти без слів.

У шлюбі такі люди кидають усі свої сили на облаштування побуту та досягнення комфорту. Чоловіки виявляють вимогливість до свого подружжя і не зазнають неприбраного житла чи брудних сорочок. Жінки господарські та акуратні. Для дітей їм не шкода грошей, ані уваги.

Сумісність

Народжені 27 вересня Терези добре поєднуються з представниками свого знака зодіаку, Близнюками, Водоліями. Зі Скорпіонами, Тельцями, Рибами мають мало шансів на щастя.

Найбільш підходящий партнер для народжених 27 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 10, 12, 16, 18, 28, 29
Лютий: 8, 16, 17
Березень: 8, 11, 17, 22, 31
Квітень: 6, 8, 14, 25
Травень: 5, 13, 17, 23
Червень : 10, 12, 13, 21, 25, 29
Липень: 11, 12, 19, 23, 26
Серпень: 9, 16, 18, 22
Вересень: 5, 22, 30
Жовтень: 3, 4, 7, 11
Листопад: 10, 17, 21, 22, 30
Грудень: 9, 19, 29

Діловий гороскоп

Народжені у цей день працьовиті та наполегливі. Вони беруться за складні завдання та бездоганно виконують їх. Тяжко переживають невдачі і засмучуються, якщо щось йде не за їхнім планом.

Робота має давати цим творчим особистостям як прибуток, а й можливість саморозвитку. Вони охоче їздять на різні курси, лекторії та конференції. Їх лякає рутина та нудна робота.

З такими людьми легко у колективі. Вони помірковано відкриті і стримані. З ними просто знаходити спільну мову та вести переговори.

Найбільш сприятливі сфери діяльності для іменинників цього дня: психологія, медицина, природознавство.

Гороскоп здоров’я

Народжені 27 вересня Терези не відкидають можливостей поправити своє самопочуття. При перших проявах хвороби вони одразу їдуть до лікаря. Старанно виконують усі приписи лікарів і не порушують лікарняний режим. З радістю відвідують спортзали та стежать за своєю вагою.

Через перепади настрою такі люди часто емоційно перегорають та впадають у депресію. Вони не знають способів подолання стресу та живуть у такому стані не один місяць. Гороскоп радить їм духовно розвиватися та зміцнювати свою нервову систему. У цьому добре допоможуть хобі чи заняття духовними практиками.

Поради народженим 27 вересня

Боріться зі своїми комплексами

Найчастіше виходьте із зони комфорту та відкривайте свої сильні сторони особистості.

Рухайтеся до мети розмірено

Не намагайтеся єдиним стрибком знайти бажане. Крокуйте в такт зі своїми можливостями.

Будьте рішучішими

Не чекайте інших вчинків, які можете зробити самі.

Езотерика
Додати коментар