Народжені 27 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 27 серпня, то ваш знак зодіаку – Діва.
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 27 серпня

Сильні сторони: впевненість у собі, практичність, інтуїтивність, товариськість, чуйність

Слабкі сторони: користолюбство, депресивність, критичність, дратівливість

Жінки, народжені 27 серпня, відрізняються такими якостями: розвинений інтелект, незалежність, чесність, стриманість

Чоловіки, народжені 27 серпня, наділені такими рисами характеру: цілеспрямованість, самодостатність, добродушність, сентиментальність

Загальна характеристика, народжених 27 серпня

Знак зодіаку народжених 27 серпня – Діва. Це дисципліновані та впевнені в собі особистості. Вони тверезо оцінюють свої здібності і не звеличують себе над іншими. Можуть постояти за себе. Завдяки своїй практичності та обачності домагаються намічених цілей. Чи не будують ілюзій. Не прагнуть бути ідеальними, а задовольняються наявними благами. Їх уроджених умінь вистачає для того, щоб забезпечити собі безбідне та благополучне життя.

Такі люди легкі у спілкуванні. Їх благородне серце та чуйна душа викликають захоплення у оточуючих. Вони мають гарні комунікативні здібності та знаходять спільну мову навіть зі складними для розуміння інших особистостей. Швидко знаходять друзів та користуються повагою у будь-якому колективі.

Водночас такі жінки та чоловіки не надто завзято віддаються соціуму. Їх найбільше турбують особисті проблеми. Вони не занурюються повністю у вирішення суспільних питань. Допомагають слабким та скривдженим, усіма силами протистоять несправедливості. Покращують навколишній світ, проте часто мають свої корисливі цілі.

Характеристика жінок, народжених 27 серпня

Це спокійні, стримані та незалежні особи. Вони розвинені інтелектуально і поводяться мудро у будь-яких ситуаціях. Вміють спілкуватися та виграшно подають себе суспільству. Вони чесні та свідомі. Не зазнають утисків своїх прав. Дратівливо сприймають будь-які спроби нав’язування чужої волі.

Такі жінки привабливі зовні. У відносинах вони намагаються віддавати кермо влади чоловікам. Вважають за краще займатися жіночими справами, однак у критичних ситуаціях здатні звалювати на свої тендітні плечі важкі ноші.

Характеристика чоловіків, народжених 27 серпня

Це самодостатні та цілеспрямовані особистості. Вони мають яскраву зовнішність, добродушний характер та чоловічий стрижень. Не ідеалізують навколишній світ, але намагаються зробити його таким. Гостро реагують на несправедливість і обстоюють істину у будь-якій суперечці. Мають свою точку зору на будь-які речі та розраховують тільки на себе.

У стосунках із жінками такі чоловіки бувають сентиментальними та романтичними. Вони вміють доглядати і грандіозні вчинки.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня стурбовані емоційною стороною кохання. Пристрасть, бажання і різноманітність для них важливіша за спорідненість душ і взаєморозуміння. Оскільки справжні почуття не можуть триматися довго на нестабільних критеріях, такі жінки та чоловіки часто розчаровуються у коханні. Більшість відносин виявляються недовговічними через відсутність спільних інтересів та тісного зв’язку з партнером. Тільки в середньому віці вони переосмислюють цінності та розуміють, яка людина їм потрібна для життя.

Для створення сім’ї ці люди обирають творчі особистості. Вони стають дбайливим, вірним і надійним подружжям. Бувають критичними та дратівливими. Іноді висувають необґрунтовані звинувачення та провокують конфлікти. Люблять дітей та вважають сім’ю неповноцінною без них. Стають люблячими батьками і готові заради своїх дітей на будь-які подвиги.

Сумісність

Народжені 27 серпня Діви добре сумісні з представниками свого знака зодіаку, Козерогами, Скорпіонами, Тельцями, Раками. Мають низькі шанси на порозуміння з Овнами та Стрільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 27 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 9, 11, 20, 31
Лютий: 4, 8, 11
Березень: 10, 21, 22, 23, 26
Квітень: 5, 6, 13, 27, 30
Травень: 8, 16, 24, 25
Червень : 2, 3, 20, 25
Липень: 1, 27, 28, 30, 31
Серпень: 13, 15, 25, 27, 31
Вересень: 3, 8, 23, 27, 30
Жовтень: 3, 23, 31
Листопад: 3, 4, 8, 14
Грудень: 10, 14, 23

Діловий гороскоп

Завдяки розвиненій інтуїції іменинники цього дня змалку знають, якій справі присвятять своє життя. Вони безпомилково обирають професію та домагаються кар’єрного зростання. Їх спрага до знань та енергійність у сукупності з вродженими талантами дозволяють їм проявити себе максимально в будь-якій сфері діяльності. При вмілому використанні свого дару вони отримують велику матеріальну віддачу.

Любов до знань штовхає таких людей до науково-дослідної діяльності та викладацтва. Вони стають відмінними педагогами в галузі техніки, хімії та математики. Ідеальний слух дає можливість реалізуватися в музиці. Неординарність мислення допомагає досягти успіху в дизайні та живописі.

Гороскоп здоров’я

Дев, що народилися в цей день, мало турбує стан свого здоров’я. Вони не звертають уваги на тривожні дзвіночки та часто запускають хвороби. Працьовитість змушує їх працювати цілодобово, тому вони часто виглядають знеможеними та виснаженими. Ці люди вразливі та навіювані, тому стикаються з депресіями та стресами. Схильні до психосоматичних захворювань. Гороскоп радить їм більше відпочивати. Повне розслаблення допоможе вирішити будь-яку проблему. Заняття спортом знімуть емоційну напруженість.

Поради народженим 27 серпня

Контролюйте себе та емоції

Не накручуйте себе і не засмучуйтесь. Контроль почуттів допоможе уникнути депресій.

Не залишайтеся байдужими до свого здоров’я

Тривожні симптоми мають бути попереджені. Не запускайте своє здоров’я та вчасно звертайтеся до лікарів за допомогою.

Не піддавайтеся вадам

Не шукайте загального зізнання своїх талантів. Ваші активні дії лише шкодять та заважають.

Езотерика
Додати коментар