Народжені 26 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 26 вересня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 26 вересня

Сильні сторони: цілеспрямованість, наполегливість, тактовність, чуйність, стриманість

Слабкі сторони: скритність, черствість, залежність від громадської думки, надмірна вимогливість до себе та оточуючих, безкомпромісність

Жінки, народжені 26 вересня, відрізняються такими якостями: амбітність, уважність, милосердя, гарне почуття гумору

Чоловіки, народжені 26 вересня, мають такі риси характеру: розвинений інтелект, вихованість, потяг до новинок техніки, вміння красиво доглядати за жінкою

Загальна характеристика, народжених 26 вересня

Знак зодіаку народжених 26 вересня – Терези. Це цілеспрямовані, наполегливі та стримані особи. Вони раціональні та послідовні у своїх діях. Кожне їхнє нове починання супроводжується стратегічним планом. Задумане ними завжди доводиться до кінця і набуває слави та популярності. Їхня ввічливість і почуття такту не дозволяють їм переступити через моральні принципи і піти всупереч здоровому глузду. У своєму прагненні до перемоги вони не забувають про ближніх і завжди готові допомогти.

Іменинники цього дня позбавлені егоїзму та марнославства. Вони люблять, коли їх хвалять заслужено та оцінюють за реальними достоїнствами.

У молодості та зрілості такі люди стикаються з низкою випробувань та труднощів. У ці періоди життя вони перебільшують свої можливості та надмірно ідеалізують зовнішній світ. Рідко поринають у теорію і поспішають випробувати все на практиці. Через це часто помиляються та розчаровуються. У другій половині життя доля до них більш прихильна.

Такі жінки і чоловіки часто залежать від думки суспільства і чекають на схвалення на кожен свій вчинок. За своєї емоційності вони потайливі і черстві. Не люблять відкривати свою душу і рідко вихлюпують емоції назовні. З ними не завжди вдається порозумітися з півслова. Лише щирість і розуміння перетворюють їх на вірних товаришів та поступливих союзників.

Характеристика жінок, народжених 26 вересня

Це милосердні, уважні та амбітні жінки. Вони прагнуть кар’єрного зростання і завжди роблять ставку на свою освіту. Зовні справляють враження доглянутих та представницьких особистостей.

Такі жінки легко завойовують чоловіка, який їм сподобався. Їхнє почуття гумору та вміння спокушати допомагають не тільки в особистих відносинах, а й на роботі. Вони не поспішають заміж.

Характеристика чоловіків, народжених 26 вересня

Це виховані, інтелектуально підковані та сучасні особистості. Вони люблять оточувати себе модними та функціональними речами. Цікавляться новинками науки та техніки.

Такі чоловіки грають із жінками роль Дон Жуанов. Відносини з ними схожі на ванільний десерт – такі ж солодкі, привабливі, але швидкоплинні. Їм швидко набридають партнерки.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня – романтики. На їхніх партнерів чекають пристрасні заходи сонця та щирі освідчення в коханні. Вони готові піти на багато чого заради коханої людини. Однак не згодні поступатися. Бажають, щоб друга половинка слухалася та підкорялася їхній волі. Їхній партнер у всьому повинен виявляти слабкість, інакше стосунки не проіснують довго.

У сімейному житті цих людей їх упертий характер стає причиною частих конфліктів та розбіжностей. У вихованні дітей вони надто консервативні та наполегливі.

Сумісність

Народжені 26 вересня Терези добре сумісні з представниками свого знака зодіаку, Левами, Водоліями, Близнюками. З Рибами, Скорпіонами, Тільцями у них низька сполучність.

Найбільш підходящий партнер для народжених 26 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 8, 20, 27
Лютий: 5, 16, 20, 29
Березень: 3, 8, 13, 21
Квітень: 2, 5, 20, 24
Травень: 2, 5, 6, 17, 28
Червень: 15, 22 , 24, 26
Липень: 11, 24, 25, 30
Серпень: 3, 11, 14
Вересень: 2, 3, 4, 5, 15, 26
Жовтень: 2, 18, 22
Листопад: 4, 8, 10, 14, 15, 28
Грудень: 16, 17, 18, 26

Діловий гороскоп

Іменинники цього дня відповідально підходять до своєї роботи. Вони старанні, чесні і скрупульозні. Їм важлива кожна деталь. Їхня вимогливість поширюється як на оточуючих, а й них самих. Вони готові братися за одну й ту саму справу, поки вона не стане взірцем досконалості.

З такими керівниками буває несолодко. Вони намагаються завантажити всіх підлеглих обов’язками та стежити за їх суворим виконанням. При цьому не відмовляють у допомозі та завжди знаходять можливість вислухати кожного.

Найбільш сприятливі професії для цих людей: артист, музикант, приватний підприємець, технолог на виробництві.

Гороскоп здоров’я

Народжені 26 вересня Терези мають від народження міцне здоров’я. Хворіти починають у зрілому віці і не завжди вчасно розпізнають недугу у легкому занепаді сил. Схильні переносити захворювання на ногах та відмовлятися від госпіталізації чи догляду на лікарняний.

Окремий предмет для занепокоєння становить їхній емоційний стан. Придушення емоцій призводить до роздратування та стресів. Вони їм слабко протистоять.

Гороскоп радить таким людям частіше відпочивати та насолоджуватися природою. Варто оточувати себе гармонією та вчитися читати мову свого тіла.

Поради народженим 26 вересня

Не зупиняйтесь у розвитку

Не виключайте можливостей для подальшого зростання і прагнете пізнання світу.

Будьте м’якшими з оточуючими

Не варто щоразу демонструвати свій складний характер. Вчіться будувати відносини на партнерській основі.

Зменште свою вимогливість

Перфекціонізм хороший у розумних межах. Тому не висувайте завищених вимог до себе та підлеглих.

Езотерика
Додати коментар