Народжені 25 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 25 вересня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 25 вересня

Сильні сторони: амбітність, наполегливість, проникливість, талановитість, товариськість

Слабкі сторони: емоційна нестабільність, нервозність

Жінки, народжені 25 вересня, відрізняються такими якостями: багата уява, аналітичний розум, обережність, замкнутість

Чоловіки, народжені 25 вересня, мають такі риси характеру: індивідуальність, гордість, холодність, скупість на емоції.

Загальна характеристика народжених 25 вересня

Знак зодіаку народжених 25 вересня – Терези. Ці люди затьмарюють інших представників знака своїми яскравими та суперечливими якостями. Вони амбітні, сильні, наполегливі та талановиті. Їм багато що вдається з першої спроби. Поруч із творчими задатками у них присутні гострий розум, кмітливість та аналітичні здібності.

Такі жінки та чоловіки завжди діють за ситуацією та намагаються обігнати перебіг дій. У цьому їм допомагає інтелект, самовладання та інтуїція. Їхнє внутрішнє чуття часто передчує погане за кілометр і підказує вірний курс. Вони вникають углиб кожної деталі і завдяки своїй проникливості абстрагуються від марного чи непотрібного.

Існуючі прогалини в розумі та інтуїції цих людей заповнюють живу уяву. Тому з ними ніколи не нудно. При цьому самі вони не завжди веселі та бадьорі духом. Настрій у жилах часто грає мінорну партію. Тоді вони сумують, засмучуються, звинувачують свою долю і не бачать сенсу для існування.

За позитивного настрою іменинники цього дня сповнені планів та умиротворення. Їхня товариськість схиляє до них людей і змушує з першої хвилини розмови повірити їм і впустити в свій особистий світ. Через критичне сприйняття проблем та людських недоліків вони наживають собі ворогів. Їхня неоднозначна персона викликає багато питань не тільки в оточуючих, а й у них самих.

Характеристика жінок, народжених 25 вересня

Такі жінки мають аналітичний розум. Мають розвинену інтуїцію, багату уяву, гарне почуття гумору.

Це замкнені, обережні та боягузливі особистості. Вони бояться показати слабкість і прораховують своє життя наперед. Їх постійно супроводжує страх перед помилками. Такий підхід завдає серйозного відбитка на їх долю.

Таким жінкам складно налагодити гармонію з чоловіками та дозволити стосункам відбутися. Вони чекають від своїх обранців обману чи зради. При цьому не зауважують, як віддаляються від них.

Характеристика чоловіків, народжених 25 вересня

Це горді індивідуалісти. При достатку друзів і знайомих вони мало з ким зав’язують свою дружбу. Рідко відкрито висловлюють свою думку. Не усвідомлюють слів і легко ображають близьких.

У стосунках із жінками у таких чоловіків панує непорозуміння та холод. Вони скупі на прояви почуттів та емоції. Витримати їх здатна лише сильна прихильність чи сталеві нерви.

Любовний гороскоп

У коханні з тими, хто народився цього дня, потрібно бути готовими до будь-яких поворотів подій. На тлі повного благополуччя у парі вони здатні перестати виходити на контакт та уникати своєї другої половинки. Сигналом до цього може бути страх перед новим етапом відносин або внутрішня депресія. Партнерам складно змиритися з їхнім мінливим настроєм. Тому не кожним любовним історіям, що зародилися, надається шанс розвиватися під одним дахом і прізвищем.

Сімейне життя одночасно радує та пригнічує таких людей. Вони зі своїми дружинами чи чоловіками постійно перебувають на межі найвищої ейфорії чи розриву. Їм складно досягти рівноваги в сім’ї. Цьому не сприяють діти, ні матеріальний достаток.

Сумісність

Народжені 25 вересня Терези добре поєднуються з Близнюками, представниками свого знаку зодіаку, Водоліями. З Тельцями, Скорпіонами, Рибами мають низьку сумісність.

Найбільш підходящий партнер для народжених 25 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 16, 23, 24, 27, 31
Лютий: 12, 13, 16, 20, 24, 29
Березень: 1, 6, 9, 10, 24, 31
Квітень: 1, 10, 15, 21
Травня: 19, 21, 27
Червень: 6, 16, 22, 25, 29
Липень: 1, 22, 29
Серпень: 3, 10, 20, 27, 31
Вересень: 5, 10, 11, 15, 25, 26
Жовтень: 5, 23, 25, 31
Листопад: 4, 17, 28
Грудень: 7, 10, 15, 28

Діловий гороскоп

Багато хто з тих, хто народився цього дня, можуть похвалитися успішною кар’єрою. Вони працьовиті, сумлінні та відповідальні. Рідко підводять у своїх обіцянках. Їхня вимогливість може змусити оточуючих засумніватися у своїх здібностях. Їм складно догодити, виконавши доручення з першого разу. Вони сприймають працю інших як недбало написану картину, де завжди знайдуться помилки. Вони справляються з колективною творчістю не гірше за індивідуальний проект. Їм важлива колективна думка. Тому серед близьких за духом особистостей вони демонструють лише найсильніші якості та вміння.

Гороскоп віщує цим людям вдалий професійний шлях зі спеціальністю столяра, модельєра або магазину, що управляє.

Гороскоп здоров’я

Часті перепади настрою створюють всі умови для погіршення здоров’я народжених 25 вересня Терезів. Їх нервозність закінчується гормональними збоями та багатьма захворюваннями. Чоловіки рано лисіють, а жінки насилу завагітніють і виношують дитину.

Гороскоп радить цим людям шукати шляхи емоційної гармонії. Це можуть бути спортивні та танцювальні студії за інтересами, заняття духовними практиками та подорожі. Рекомендується повноцінно відпочивати та вчитися розслаблятися.

Поради народженим 25 вересня

Керуйте своїми емоціями

Не давайте емоціям зневажати вами і відривати від нормального життя.

Даруйте близьким своє кохання

Не позбавляйте близьких права відкритий прояв почуттів.

Бережіть нервову систему

Не доводьте себе до нервового виснаження та вчасно вживайте заходів.

Езотерика
Додати коментар