Народжені 24 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 24 вересня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 24 вересня

Сильні сторони: цілеспрямованість, послідовність, активність, естетичність, чуйність

Слабкі сторони: непостійність, авантюризм, занепокоєння, велелюбність

Жінки, народжені 24 вересня, відрізняються такими якостями: щирість, уміння підлаштовуватися під обставини, романтичність, пристрасність

Чоловіки, народжені 24 вересня, наділені такими рисами характеру: весела вдача, безтурботність, самостійність, прагнення матеріального благополуччя.

Загальна характеристика народжених 24 вересня

Знак зодіаку народжених 24 вересня – Терези. Такі люди послідовні та рішучі у прийнятті рішень. Їхній вибір завжди зважений та проаналізований.

Це творчі, цілеспрямовані та діяльні особи. Вони наділені гарним смаком та прагненням до прекрасного. Сприймають красу як цілісну гармонію духовного та зовнішнього.

Спокій таких людей часто має лише демонстративний характер. Насправді їхня душа постійно жадає авантюр та пригод. Їм складно всидіти на одному місці. Вони схильні змінювати місце проживання, роботу чи партнерів не один раз у житті. Нестачу гострих відчуттів компенсують читанням пригодницьких книг та переглядом фільмів.

Іменинники цього дня мають добре серце. Вони чуйні, м’які та співчутливі. Завжди готові допомогти порадою та ділом. Люди тягнуться до них і рідко розчаровуються в них.

Навколишні не завжди розуміють цих особистостей через нестабільні прояви характеру. Багато хто вважає їх диваками і не поспішає покладати на них серйозні зобов’язання. Проте для рідних та близьких друзів вони назавжди залишаються першою інстанцією, готовою вислухати та зрозуміти у будь-який час дня та ночі.

Характеристика жінок, народжених 24 вересня

Такі жінки мають природну красу і щирий характер. Вони легко уживаються в колективах та підлаштовуються під обставини. Однак не завжди йдуть проти своєї волі.

Це романтичні, пристрасні та мінливі пані. Їхнє серце постійно перебуває в активному пошуку. Вони не затримуються довго поряд із однією людиною. Знаходять собі нових партнерів і рідко переживають за своє моральне обличчя.

Характеристика чоловіків, народжених 24 вересня

Це веселі та безтурботні люди. Вони легко йдуть життям і вдало вибирають свій шлях. Їм не потрібна допомога близьких та сторонні поради. Вони досягають всього самі й досягають великих матеріальних висот.

Жінки захоплюються цими чоловіками. Такі кавалери обіцяють кожній своїй обраниці сімейний затишок та білу фату. Однак при першій нагоді переходять до нової натхненниці. У результаті їхньому рахунку виявляються сотні розбитих сердець.

Любовний гороскоп

Кохання з народженими цього дня часто несе розчарування та сльози. Вони не вміють дбати і зберігати вірність другим половинкам. Для них любов схожа на гру, барвистість та реалістичність якої потребують постійної зміни гравців. Численні любовні зв’язки починаються з ранньої молодості і закінчуються на старості.

Такі жінки та чоловіки створюють сім’ї пізно або живуть на самоті. Заради міцного шлюбу їм потрібно багато працювати над собою, інакше їхні діти ризикують вирости у неповній родині.

Сумісність

Народженим 24 вересня Терезам добре підходять представники свого знака зодіаку, Близнюки, Водолії. Їм складно домогтися порозуміння з Рибами, Тельцями, Скорпіонами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 24 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 5, 15, 20, 23, 25
Лютий: 1, 2, 10, 15, 20, 26
Березень: 6, 15, 16, 31
Квітень: 1, 6, 9, 11, 17
Травень: 4, 14, 25
Червень: 3, 8, 25, 29
Липень: 1, 10, 13, 17, 28
Серпень : 9, 11, 28
Вересень: 8, 10, 15, 22, 27
Жовтень: 1, 7, 27
Листопад: 3, 5, 12, 15, 27, 29
Грудень: 5, 17, 19, 26

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – відповідальні та дисципліновані працівники. Вони педантичні в ролі підлеглого і лояльні як керівник.

Такі особи не створені для монотонної роботи. Рутина та перекладання паперів з місця на місце не здатні задовольнити їх амбіції. Їх приваблюють відрядження, постійне спілкування з новими людьми та динамічний робочий графік. Їхня діяльність має розвивати та відкривати нові горизонти. Вони комфортно почуваються у груповій роботі. Взаємна співпраця розвиває їхні професійні та комунікативні навички.

При виборі професії гороскоп радить звернути увагу на сфери діяльності, які вимагають частих відряджень і переїздів: торговий агент, дипломат, менеджер з туризму.

Гороскоп здоров’я

Народжені 24 вересня Терези мають міцне фізичне та вразливе психічне здоров’я. Вони яскраво виплескують емоції, переживають через дрібниці і рідко знаходять час для відпочинку. Така поведінка робить їх нервовими та розсіяними. У міру посилення проблеми їх починають долати неврози.

Гороскоп радить цим людям не піддаватися емоційним сплескам і залишатися оптимістами незалежно від того, що відбувається. Корисно відвідувати практикуючих психологів та вчитися самовладання.

Поради народженим 24 вересня

Будьте більш дисциплінованими

Не дозволяйте дрібниці зіпсувати вашу репутацію.

Приструніть свою велелюбність

Приділіть увагу одному партнеру і розкрийте з ним всю красу любовного почуття.

Компенсуйте стрес приємним хобі

Знайдіть для себе цікаве заняття і йдіть у нього при загрозі нервової напруги.

Езотерика
Додати коментар