Народжені 23 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 23 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 23 жовтня

Сильні сторони: безстрашність, самовпевненість, активність, наполегливість

Слабкі сторони: імпульсивність, ревнощі, вимогливість, прямолінійність

Жінки, народжені 23 жовтня, відрізняються такими якостями: відкритість, товариськість, гарне почуття гумору, привабливість

Чоловіки, народжені 23 жовтня, наділені такими рисами характеру: внутрішня сила, вихованість, сором’язливість, потяг до пригод

Загальна характеристика, народжених 23 жовтня

Знак зодіаку народжених 23 жовтня – Терези. Такі люди народжуються на межі двох різних стихій – Повітря та Води. Це робить їх неординарними та яскравими особистостями. Вони – сильні, самовпевнені та безстрашні воїни на полі бою під назвою «життя». Готові постояти за слабкого та захистити свою першість за будь-яких обставин. Не люблять бути переможеними. З їхнім успіхом і силою волі це трапляється рідко.

Народжені цього дня вважають за краще жити за заздалегідь складеним планом. Проте за незапланованого збігу обставин легко викручуються навіть із важких ситуацій.

Такі жінки та чоловіки звикли бути на увазі. Вони вбачають у цьому своє призначення. Вміло організують соціальні групи. Разом із природною чарівністю та магнетизмом це робить їх популярними серед інших людей.

У оточуючих такі активні та непосидючі особи викликають не тільки позитивні емоції. Їх можуть любити, ненавидіти та побоюватися одночасно. У той же час, саме до них першим йдуть за порадою або просять про послугу.

Ці люди – удачі з життя. Проте успіх не поспішає стукати у їхні двері. Часто вони стають успішними лише під кінець життя.

Характеристика жінок, народжених 23 жовтня

Це жіночні та тендітні особистості. При цьому вони не бояться фізичної роботи і заради ідеї готові пройти крізь вогонь та воду.

Такі жінки привабливі, відкриті і товариські. Вони мають чудове почуття гумору, завдяки якому стають душею будь-якої компанії. Легко піддаються догляду кавалерів, але вибирати супутника життя не поспішають.

Характеристика чоловіків, народжених 23 жовтня

Це сильні та виховані особистості. При першій зустрічі вони здаються замкнутими та сором’язливими. Їм потрібен час, щоб звикнути до незнайомої обстановки чи компанії. Однак це не заважає їм бути улюбленцями жінок.

У молодості таких чоловіків тягне на пригоди, часто небезпечні для життя. Це заважає стабільним стосункам та одруженню.

Любовний гороскоп

У коханні народилися цього дня пристрасні та ненаситні. Вони хочуть постійно перебувати поруч із коханою людиною. Заради цього готові переїхати до іншого міста чи змінити роботу. У такий спосіб вони також намагаються здобути контроль над своєю другою половиною. Їх лякає можливість зради або дріб’язковий флірт із кимось на стороні. Тому вони часто роблять необдумані та незрозумілі навколишнім вчинки.

Подолали свої страхи створюють міцні та дружні сім’ї, де немає місця скандалам та таємницям. Чоловіки стають демократичними і поступаються подружжю. Жінки відплачують їм смачними обідами та чистотою в будинку. Ці люди не поспішають ставати батьками. До виховання дітей ставляться серйозно.

Сумісність

Народжені 23 жовтня Терези добре поєднуються з представниками свого знака зодіаку, Близнюками, Водоліями, Левами, Стрільцями. З Рибами, Скорпіонами, Тільцями мають низьку сумісність.

Найбільш підходящий партнер для народжених 23 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 19, 20, 29
Лютий: 15, 20, 24
Березень: 11, 15, 19, 29
Квітень: 3, 4, 19, 22
Травень: 6, 13, 23, 24, 26
Червень: 6, 10, 18
Липень: 8, 9, 20
Серпень: 4, 5, 7, 9, 15, 27
Вересень: 1, 6, 10, 13, 17
Жовтень: 4, 12, 17, 18
Листопад: 7, 8, 13, 19 30
Грудень: 8, 9, 10, 15, 23, 29

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – наполегливі працівники. Для них немає фраз «я не вмію» або «я не зможу». Вони швидко навчаються нових навичок. Люблять брати участь у презентаціях та публічних виступах. Для них це шанс виділитися та запам’ятатися оточуючим. Це харизматичні, авторитетні та сильні особистості. Вони легко завойовують довіру і мають у своєму розпорядженні колектив. Вони скромні та ввічливі, але для розрядки робочої атмосфери у них завжди знайдеться веселий анекдот.

Це розумні та ввічливі люди. Вони знають почуття міри та дотримуються необхідної дистанції з колегами вищого рангу.

Таких жінок і чоловіків чекає успіх у сфері маркетингу, менеджменту, педагогічної та підприємницької діяльності.

Гороскоп здоров’я

Народжені 23 жовтня Терези мають міцне здоров’я. Тому вони кидаються в обійми небезпеки без огляду. У списку їх досягнень – стрибки з парашутом, катання на водних лижах, серфінг. Однак часто такі екстремальні захоплення стають причиною втрати працездатності, травм та навіть інвалідного крісла. Найбільш уразливі частини їхнього тіла: скелет, органи черевної порожнини та головний відділ.

Гороскоп радить цим людям обережно ставитись до екстремальних видів спорту. Рекомендується спрямовувати свою енергію в мирне русло, щоб зберегти в цілості та безпеці подароване природою відмінне тіло. Хорошою альтернативою для чоловіків стане важка атлетика, а для жінок східні танці.

Поради народженим 23 жовтня

Вчіться керувати емоціями

Вміння керувати своїми почуттями допоможе вашому позитивному іміджу та привабить потрібних людей.

Давайте близьким більше свободи

Під гнітом постійного контролю складно бути дбайливим чоловіком чи дружиною. Дозвольте людям чинити на їхні погляди.

Будьте менш прямолінійними та критичними

Ви схильні говорити про те, що думаєте. Ваша прямолінійність часто ображає людей. Будьте тактовнішими у своїх висловлюваннях.

Езотерика
Додати коментар