Народжені 23 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 23 вересня, то ваш знак зодіаку – Діва.
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 23 вересня

Сильні сторони: талановитість, доброзичливість, товариськість, чесність

Слабкі сторони: хворобливе сприйняття критики, вразливість, владність, лінь

Жінки, народжені 23 вересня, відрізняються такими якостями: незалежність, гордість, примхливість, безкомпромісність

Чоловіки, народжені 23 вересня, наділені такими рисами характеру: послідовність, суворість, впертість, владність

Загальна характеристика народжених 23 вересня

Знак зодіаку народжених 23 вересня – Діва. Такі люди при народженні набувають багато талантів і здібностей. У розвитку важливу роль грають сім’я, оточення. Домогтися високих результатів їм можуть перешкодити лінощі та байдужість. Однак за правильного настрою та активної життєвої позиції їм не загрожує подібна доля.

Ті, хто народився цього дня, часто стикаються з труднощами і шукають виходи з безнадійних ситуацій. Їх постійно мучать докори совісті та бажання догодити всім і одразу. Лише найкмітливіші з них вміють діяти не на шкоду собі і на благо суспільству.

Це веселі та оптимістичні особистості. Вони вірять у краще. Однак у разі майбутньої загрози не тішатимуть себе порожніми ілюзіями.

Цих людей лякають скритність, недомовленість та таємничість. У кожній із цих якостей вони бачать собі черговий привід готуватися до оборони. Такі войовничі риси не заважають їм робити з оточуючими і швидко знаходити друзів. Вони доброзичливі до незнайомців і позбавлені забобонів із близькими їм за духом. Спілкування їм несе вищу цінність і потрібно, як повітря.

Характеристика жінок, народжених 23 вересня

Це горді та незалежні дами. Вони не терплять, коли інші їм вказують чи розпоряджаються часом. Миттєво відкидають будь-які спроби приборкати їхню свободу і назавжди викреслюють цю людину з життя.

Такі жінки примхливі та безкомпромісні. Чоловікам рідко вдається їм догодити. Їх обранець має бути поглинений лише їх персоною. Його друзів вони сприймають як суперниць.

Характеристика чоловіків, народжених 23 вересня

Це суворі, послідовні та вперті особи. Їхнє слово завжди останнє в колективі і вирішальне у відносинах. Підпорядкування їм схоже смертної кари.

Такі кавалери популярні серед протилежної статі завдяки мужній зовнішності, вмінню зацікавити та пустити пилюку в очі. Згодом вони виявляють свою владність. При цьому бояться сильних жінок та намагаються першими розривати стосунки.

Любовний гороскоп

Люди, які народилися цього дня, сильно прив’язуються до людей. Однак не кожна їхня інтрижка переростає в справжнє кохання. Це ревнива натура. Вони не дозволяють втручатися у стосунки стороннім. Їм завжди вистачає сил і хитрощів позбутися суперників, обірвати зв’язок обранців із минулим та залишитися поряд із коханими. До весілля їхні почуття мають пройти перевірку побутовими проблемами. Однак вони часто нехтують цим.

Такі люди впевнені, що шлюби створюються раз на все життя. Тому рідко розлучаються. Сім’я для них – насамперед діти. Завдяки їм вони вчаться ділитися та думати не лише про себе.

Сумісність

Народжені 23 вересня Діви мають високі шанси на міцні спілки з Раками, Тельцями, Скорпіонами. З Овнами та Стрільцями стосунки ризикують зайти в глухий кут.

Найбільш підходящий партнер для народжених 23 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 10, 11, 24, 26
Лютий: 3, 13, 15, 21, 27, 29
Березень: 15, 24, 29
Квітень : 3, 20, 23, 25, 28
Травень: 3, 11, 22, 26
Червень: 9, 10, 25, 28
Липень: 15, 18, 21
Серпень: 2, 3, 29
Вересень: 9, 12, 21
Жовтень: 3, 4, 13, 20, 30
Листопад: 9, 15, 20, 28
Грудень: 6, 13, 17

Діловий гороскоп

Народжені цього дня не бачать свого життя без улюбленої справи. Так вони самовиражаються, демонструють свої переваги та завойовують симпатії. Втрата інтересу до справи стає їм приводом шукати нову роботу.

Такі працівники потребують словесного схвалення начальством будь-якого їх правильного вчинку. Інакше вони закриваються у собі і перестають радувати колектив. Ці люди болісно сприймають критику на свою адресу. Вони довго переживають свої невдачі та не приховують своїх емоцій. Їм складно змиритися з успіхами товаришів по службі. Адже лаври переможця мають завжди залишатися у них.

Це обов’язкові підлеглі та чесні керівники. Брехня і фальшивість для них неприродні.

Серед професій гороскоп радить звернути увагу на поліцейського, військовослужбовця чи приватного підприємця.

Гороскоп здоров’я

Здоров’я народжених 23 вересня Дів періодично дає їм знати про себе у вигляді нових хвороб та нездужань. Найбільш уразливі частини їхнього організму – бронхи та нервова система. Їх часто долають кашель невідомого походження та нервові розлади. Своєю вразливістю вони створюють ґрунт для депресій та психосоматичних розладів.

Гороскоп радить цим людям зміцнювати дихальну систему. Рекомендується частіше відпочивати у сосновому лісі та відвідувати соляні кімнати. Важливо займатися духовними практиками та знаходити час для повноцінного відпочинку.

Поради народженим 23 вересня

Викорінюйте лінь

Не дозволяйте ліні обмежити ваші можливості.

Перегляньте стереотипи спілкування

Не вимагайте абсолютної віддачі партнера. Ваша влада не робить доброї слави.

Робіть висновки з критики

Не сприймайте все в багнети. Звертайте увагу на свої недоліки.

Езотерика
Додати коментар