Народжені 22 листопада: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 22 листопада, ваш знак зодіаку – Скорпіон
Це знак стихії Вода

Особливості народжених 22 листопада

Сильні сторони: чуйність, чесність, почуття справедливості, доброта, адаптивність

Слабкі сторони: звичка йти напролом, іноді – схильність до лінощів та байдужості

Жінки, народжені 22 листопада, відрізняються такими якостями: впевненість у собі, рішучість, загадковість, вимогливість

Чоловіки, народжені 22 листопада, наділені такими рисами характеру: цілеспрямованість, витривалість, максималізм, волелюбність

Загальна характеристика, народжених 22 листопада

Знак зодіаку, народжених 22 листопада – Скорпіон. Це добрі та сильні духом особистості. Вони гідно зустрічають життєві випробування. Готові безкорисливо допомагати іншим. При вирішенні чужих проблем здатні забути про свої інтереси.

Це допитливі особи. Головне для них – саморозвиток у професійному та духовному плані. Вони мають багато здібностей, які допомагають їм просуватися у житті.

Ці люди мають свої уявлення про те, як слід жити. Чужа думка та думки з цього приводу їх не цікавлять.

Це борці за справедливість, чесність та свободу. Тихе, спокійне життя їм не підходить. Вони люблять кидати виклик та протистояти існуючим системам та правилам. Часто така поведінка викликає невдоволення у соціумі, а й у сім’ї. Гороскоп рекомендує їм навчитися поводитись не так зухвало і приховувати свої справжні наміри за маскою тактовності.

Характеристика жінок, народжених 22 листопада

Це рішучі, впевнені у собі особистості. Такі жінки борються за справедливість та рівні права для обох статей. Вони витрачають на цю боротьбу всі свої сили та енергію. Періодично засмучуються, проте не здаються.

Такі жінки загадкові. Вони люблять перебувати у спільній увазі. Від стосунків чекають бурі емоцій. Вимагають від партнера виконання всіх бажань.

Характеристика чоловіків, народжених 22 листопада

Це харизматичні, цілеспрямовані, витривалі особи. Вони максималісти. Не бажають поступатися, вірні своїм принципам і не довіряють думці інших людей.

Такі чоловіки підкорюють жінок своєю чарівністю. Вони пристрасні та чуттєві. Не скупляться на подарунки. У відносинах цінують волю.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня потребують кохання і готові відповісти на неї палкою прихильністю. Вони щирі, вірні у стосунках. Великодушні та терпимі до другої половини. Цінують свободу. Грунтовні, серйозні, проте одружуватися не поспішають.

Такі жінки та чоловіки стають співчутливими батьками. Вони оточують дітей турботою та увагою. Прагнуть забезпечити їх добробут та прищепити їм загальноприйняті цінності.

Сумісність

Народжені 22 листопада Скорпіони мають високі шанси на щасливе та гармонійне сімейне життя з Рибами, Раками, Козерігами, Дівами. З Терезами, Водоліями, Левами погано поєднуються.

Найбільш підходящий партнер для народжених 22 листопада

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 14, 19, 24
Лютий: 3, 13, 17, 21
Березень: 1, 7, 9, 23
Квітень: 7, 10, 11, 12
Травень: 17, 20, 29
Червень: 9, 13, 15, 17, 22
Липень: 2, 16, 17, 27
Серпень: 8, 20, 21
Вересень: 10, 11, 17, 19, 29 
Жовтень: 3, 4, 5, 6, 15, 23
Листопад: 12, 13, 20, 24, 29
Грудень: 5, 10, 12, 15, 25

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – виконавчі та відповідальні працівники. Незважаючи на свою мрійливість, вони практично підходять до ділових питань. Якщо їх не влаштовує підхід до роботи та поведінка начальства, відмовляються виконувати розпорядження. Не прагнуть зайняти керівну посаду, швидше за готові відкрити свою справу.

Завдяки творчим здібностям такі жінки та чоловіки реалізуються у музиці, літературі, театральній діяльності, танцях, шоу-бізнесі. Домагаються висот у професіях, які потребують частого спілкування з людьми: рекламний агент, репортер, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю. Успішно працюють на радіо, телебаченні та інших ЗМІ. Щира цікавість до інших людей і жага правди штовхають їх до роботи адвокатом, учителем. Такі Скорпіони здатні зробити кар’єру спортсмена.

Гороскоп здоров’я

Народжені 22 листопада (особливо жінки старше 40 років) панічно бояться старості. Через це вони часто вдаються до ін’єкцій, хірургічного втручання, надмірних навантажень у спортзалі та інших способів приховати свій справжній вік. Проте фізичні вправи необхідно виконувати в міру, інші способи відновлення краси нічого не винні шкодити організму.

Гороскоп радить для підтримки здоров’я приймати в обмежених кількостях гомеопатичні засоби та вітаміни. Зберегти приємний зовнішній вигляд допоможуть правильне харчування, повноцінний сон та гарний настрій.

Поради народженим 22 листопада

Дійте «за лаштунками»

Ваше прагнення встановити рівні права для всіх і досягти справедливості похвально. Однак відкриті дії можуть лише нашкодити.

Не заганяйте себе в рамки

Вибирайте як супутник життя людини, здатної дати вам свободу вибору і відповідну вашому незалежному характеру роботу. Тільки так ви зможете реалізуватися та бути щасливими.

Не чекайте від дітей занадто багато

Приділяйте більше уваги особистим проблемам. Ваша дитина не повинна розділяти ваші переконання.

Езотерика
Додати коментар