Народжені 21 березня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 21 березня, то ваш знак зодіаку – Овен

Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 21 березня

Сильні сторони: дружелюбність, енергійність, амбітність, працьовитість

Слабкі сторони: нетерплячість, схильність приймати поспішні рішення, невміння розумітися на людях, агресивність

Жінки, народжені 21 березня, відрізняються такими якостями: внутрішня сила, оптимізм, шляхетність, врівноваженість

Чоловіки, народжені 21 березня, наділені такими рисами характеру: амбітність, наполегливість, лідерські якості, прямолінійність

Загальна характеристика, народжених 21 березня

Знак зодіаку, народжених 21 березня – Овен. Це енергійні, працьовиті та доброзичливі особистості. Вони самовпевнені, рішучі, сповнені життєвих амбіцій. Наділені великим творчим потенціалом. Розважливість та розсудливість допомагають їм знаходити вихід зі складних ситуацій та долати перешкоди. Вони бувають нетерплячими та поспішними, що заважає їм досягти успіху.

У цих людях поєднуються суперечливі риси характеру. Вони одночасно відчувають потяг до влади, грошей і потребують спокійного, розміреного життя. Досягти гармонії їм вдається у родинному колі. Поруч із близькими вони захищаються від навколишнього світу і знаходять душевну рівновагу.

У спілкуванні з людьми, що народилися цього дня, відкриті, добродушні та чуйні. Вони люблять бути популярними та отримувати покликання оточуючих. Проблема таких осіб – у невмінні розумітися на людях і відчувати їх емоції. Вони можуть розрізнити хороше ставлення від антипатії. Такі жінки та чоловіки не терплять підлеглого становища. Коли хтось вказує їм на їхнє місце, вони стають агресивними та вступають у відкрите протистояння.

Характеристика жінок, народжених 21 березня

Ці жінки наділені сильним характером та шляхетністю. Вони оптимістичні, щедрі та добродушні. Зазнають потреби в незалежності. У спілкуванні делікатні та врівноважені. Завжди думають про почуття співрозмовника, перш ніж висловити свою думку.

Такі жінки прагнуть яскравих і нових емоцій. Духовний і чуттєвий світ для них вищий за матеріальний. Вони вважають за краще отримувати непрактичні пам’ятні подарунки, які зберігають роками.

Характеристика чоловіків, народжених 21 березня

Це прямолінійні, амбітні та наполегливі особистості. Вони наділені яскраво вираженими лідерськими якостями, які дозволяють їм досягати поставлених завдань. Завдяки винахідливості та нестандартному мисленню вони легко навчаються.

Індивідуальність та творчий потенціал допомагають цим чоловікам вигадувати нові ідеї та втілювати їх у реальність. Вони не зазнають тиску та диктатури. Намагаються зберегти особисту свободу як у діях, так і в ході думок.

Любовний гороскоп

Народилися цього дня – пристрасні та романтичні натури. Вони не прив’язуються до партнера. Їм легко розлучитися з людиною, стосунки з якою вичерпали себе та зайшли у глухий кут. Вони ніколи ні про що не шкодують і не озираються на минуле.

У відносинах та сімейному житті такі жінки та чоловіки не терплять підлеглого становища. Вони не дозволяють другій половині обмежувати особисту свободу. Не діляться проблемами із супутником життя, прагнуть вирішувати свої проблеми самостійно.

Сумісність

Народжені 21 березня Овни добре сумісні з Левами, Стрільцями, Водоліями, Скорпіонами. Діви та Козероги – не найкращі кандидатури для довгострокових відносин.

Найбільш підходящий партнер для народжених 21 березня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 8, 26, 28
Лютий: 5, 6, 23
Березень: 1, 15, 18, 21
Квітень: 6, 8, 9, 22, 24
Травень: 6, 14, 28
Червень: 17, 18, 20
Липень: 6, 15, 22, 23
Серпень: 4, 9, 19, 27, 30
Вересень: 4, 9, 28
Жовтень: 7, 11, 24
Листопад: 7, 9, 16, 20, 24
Грудень: 1, 16, 20, 29, 31

Діловий гороскоп

Народжені цього дня наділені багатою фантазією та творчою жилкою, які допомагають їм у роботі над нестандартними проектами. Вони втілюють свої мрії та фантазії в ідеї, які можуть стати для них джерелом прибутку. Такі люди готові повністю віддаватись своїй справі. Вони виступають чудовими організаторами та здатні згуртувати колектив навколо виконання завдання. Іноді їм не вистачає посидючості та цілеспрямованості, через що вони втрачають інтерес до справи.

Комунікабельність та вміння знаходити індивідуальний підхід до людей дарує таким жінкам та чоловікам можливість стати юристами, політиками, психологами. Організаторські здібності та ділове чуття дозволяють реалізуватися у сфері бізнесу, торгівлі, рекламі.

Гороскоп здоров’я

Народжені 21 березня Овни наділені добрим фізичним та психологічним здоров’ям. Вони рідко страждають на серйозні патології. Коли хворіють, то намагаються самостійно впоратися з недугою, у чому їм допомагають оптимізм та позитивний настрій. Не люблять, коли їх шкодують, відкидають залицяння та турботу. У раціоні воліють здорову та просту їжу. Їдять багато свіжих овочів та фруктів, які виступають джерелом вітамінів та допомагають зміцнити імунітет. У спорті гороскоп рекомендує віддавати перевагу активним видам. Танці, йога зарядять позитивом та бадьорістю.

Поради народженим 21 березня

Вчіться сприймати критику оточуючих

Ви не вмієте сприймати чужу критику і залишаєтеся глухими до думки та порад інших людей. Обговорення ваших дій викликає у вас агресію. Навчіться вислуховувати та приймати слова рідних та колег – вони можуть вказати вам на ваші помилки.

Вирішуйте конфлікти мирно

У конфліктних ситуаціях ви стаєте агресивними та стаєте в позу бійця. Ви здатні застосовувати грубу силу, опускатися до погроз та образ. Перш ніж вдатися до радикальних методів, навчитеся вислуховувати співрозмовника та знаходити компроміси.

Уникайте зловживання наркотиками та алкоголем

Ви індивідуальні та сповнені творчих ідей. Якщо не знаходите вихід своїм ідеям, то здатні вдатися до зловживання наркотиками та алкоголем. Не шукайте стимуляції ззовні. Спрямовуйте свій потенціал та енергію у творчість.

Езотерика
Додати коментар