Знак зодіаку: Овен

Знак зодіаку Овен

Овен (Aries): характер, вибір професії, любов, відомі Овни

Березень 21 — Квітень 20

 • Планета-покровитель: марс
 • Знак китайського гороскопу: дракон
 • День удачі: вівторок
 • Складний день: п’ятниця
 • Щасливе число: дев’ять (9)
 • Елемент: вогонь
 • Талісман: молот
 • Колір: червоний

Знак Зодіаку Овен: камені талісмани і кольори

 • Управитель — Марс, в екзальтації — Сонце, в падінні — Сатурн, у вигнанні — Венера.
 • Девіз Овна: «Я сам». «Прагнення».
 • Короткий опис Овна: позитивний, кардинальний, чоловічий, сильний, рухливий, денний, тваринний, вогненний знак. Керує в світі ініціативою, жорстокими діями, диктатурою.
 • Особистість ініціативна, прогресивна, активна, заповзятлива.
 • Темперамент вогненний, холеричний.
 • Душа і розум з переважанням енергій Марса (Дія) і Плутона (трансформація).
 • Дух і розум з переважанням енергії Сонця (творчість).
 • Основа світогляду — ідеалізм.
 • В езотеричному християнстві знак Овна відповідає апостолу Петру.
 • Кольори Овна: яскраво-червоний, кармін, помаранчевий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі (фіолетовий колір — невдалий).
 • Метали Овна: залізо, сталь.
 • Рослини Овна: глід, анемон, запашний горошок, фіалка, волошка.
 • Талісман Овна: молот, золоте руно.
 • Щасливі числа Овна: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11.
 • Вдалі дні: вівторок, неділя. Невдалі дні: п’ятниця, субота.
 • Поширені хвороби Овна: пошкодження і хвороби голови. Планетні дисонанси можуть призводити до хвороб очей, зубів, вух, центральної нервової системи і мозку. Є схильність до невралгій, запалень, поранень, припливів крові і крововиливів, а також лихоманок. Часті рани або ураження голови, що вимагають хірургічного втручання.
 • Камені Овна: сардонікс, аметист, всі червоні камені.
 • Камені зодіакального знака, протилежного Овну( камені ваг), перебуваючи в дисонансі з його натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: алмаз, берил, очкові шпати, кришталь, опал, турмалін.
 • Найщасливішим талісманом для Овна в січні буде гранат, в лютому і березні — аметист, в серпні-сардонікс, в грудні — рубін.

Овен: опис знака зодіаку, повна характеристика

Марс, головна правляча планета Овна, робить опис знака зодіаку Овен яскравим і направляє людей цього Знака на активне життя, забезпечуючи їх постійним запасом енергії, роблячи їх неспокійними, невгамовними, честолюбними і постійно змагаються.

Для знака Овен немає заборонених прийомів. Овен часто ображаються через розуміння, що не кожен думає так, як вони роблять. Овнам притаманні складності в спілкуванні, які часто злять їх. Вони не розуміють, навіщо витрачати час ходити навколо, коли легше і ефективніше висловити все в обличчя.

Якщо розглядати опис характеру знак зодіаку Овен, то можна зробити висновок про те, що ці знаки завжди хочуть бути першими у всьому, тому більшості оточуючих часто здається, що Овен — досить егоїстичний знак. Однак це не завжди правильно, так як Овни, стаючи першими, ніколи не замикаються на своїх інтересах, як наприклад Козеріг або Рак, а думають про інтереси оточуючих.

Сильні сторони – безстрашність, заповзятливість, талановитість, добродушність

Слабкі сторони – довірливість, впертість, жадібність, Самовдоволеність, владність

Символ знака Овен баран, тварина яке реагує на всі ударом голови, характеристика знака зодіаку Овен вказує, що кожен, хто мав справу з цим знаком, знає, що вони прямо і вперто йдуть до своєї мети. Оскільки Овен є першим знаком Зодіаку і до того ж вогняної природи, це збільшує його активність і здатність до досягнення поставлених цілей. Марс і його покровитель Плутон роблять позитивний вплив, роблячи таких людей впевненими в собі і відважними.

Повний опис знака зодіаку Овен вказує, що на відміну від іншого знака, керованого Плутоном і Марсом, Скорпіона, часто використовує мудрість, хитрість і інтриги, Овен — це воїн, хоробрий, без страху і докору, але і без роздумів прагне до битви, навіть якщо йому не вистачає сил і досвіду.

Розглядаючи опис знака Овен жінки і чоловіка Овна можна говорити про те, що в особистості Овна присутній до самої старості певна юнацька наївність, яка приносить йому багато розчарувань, але дозволяє до кінця днів зберігати оптимізм.

Аналізуючи опис гороскопу знака Овен, можна зробити висновок про те, що Овни хочуть, щоб всі справи здійснювалися швидко, і рідко мають терпіння. Щоб їх закінчити, вони часто активно і з ентузіазмом починають справи, але швидко холонуть до їх результатів, надаючи іншим їх закінчення і навіть прибуток.

Краще відео по темі: характеристика знака Зодіаку Овен

Гроші, кар’єра і кращі професії для Овнів

Крім того, багато Овни рано починають будувати свою кар’єру, часто ще до кінця не зрозумівши свої цілі і бажання, а також не дізнавшись які професії підходять Овнам. Вони часто потребують раді менш палких і стрімких людей, оскільки вони занадто ідеалістичні і романтичні і не здатні, особливо в молодості, до об’єктивного сприйняття.

Однак, як правило, яскраво виражені Овни рідко пам’ятають свій минулий негативний досвід і часто залишаються довірливими навіть після багатьох конфліктів і невдач, часто викликаних невдало підібраною професією для знака Овен.

Життєвий оптимізм Овнів часто пояснюється тим, що їхні інтереси знаходяться поза матеріальним планом і у них багато талантів і покровителів. Особливо це виражається у жінок Овнів з професією, яка їм подобається і підходить.

Найкраща робота для Овнів та, яка пов’язана з великою кількістю людей, наприклад, з театром або політичною діяльністю, коли вони в центрі уваги, а навколо багато захоплених глядачів. Тому під цим Знаком народилося багато кінозірок, політиків, релігійних і громадських діячів.

Якщо розглядати які професії підходять Овнам жінкам, то можна сказати, що багато жінок під цим знаком досягають успіху в торгівлі, страхування, внутрішній обробці та оздобленні будинків, а також у багатьох областях, де має місце особистий контакт з клієнтами.

Гороскоп професії Знака Овен вказує, що люди цього Знака також відзначені як першовідкривачі в багатьох областях науки, оскільки їм властива незрозуміла оригінальність мислення і сприйняття, яка часто має успіх. Багато Овни недостатньо глибокі в розумінні людських проблем і взаємин, проте вони щирі і лояльні до оточуючих.

Молоді люди часто втягуються в бійку з джентльменських намірів, а молоді жінки також виявляють бійцівську силу і шаленство як при захисті своїх дітей і близьких, так і в спорті і на роботі.

Якщо розглядати професії чоловіків знаку Овен, то набереться не так багато варіантів, так як багато астрологи вважають їх недостатньо активними, однак вони здатні проявляти чудеса працьовитості, борючись за більш високу посаду. Овни люблять свою незалежність, в той же час вони готові кинути все і швидко відгукнутися на заклик до пригоди або на авантюри.

Овен в любовних і соціальних відносинах

Відмінна риса більшості Овнів — це здатність рухатися далі, нехтуючи дрібними невдачами, конфліктами або проблемами. Навіть якщо спілкування з Овном не заладилося, і він ображений і сильно розсерджений, він здатний швидко забути про це успадковує день. Часто ця особливість проектується і в область почуттів, тому будучи покинутим або відкинути (в справах або любові) він рідко витрачає багато часу на роздуми або впадає в меланхолію, спілкування чоловіком-Овном показує, що найчастіше він просто шукає спосіб, щоб його прийняли десь в іншому місці чи думає про новий проект.

Один із секретів спілкування з Овном полягає в тому, що вони люблять бувати в компанії і самі часто влаштовують звані вечори. Зазвичай вони хороші господарі, але якщо відчувають, що самі не дуже підходять для цієї ролі, обов’язково знайдуть кого-небудь зі своїх друзів, здатних замінити їх, а самі будуть стежити за тим, щоб все йшло добре.

Більшість Овнів благородні від природи і не можуть не прийти на допомогу в нещасті навіть малознайомим людям. Чоловіки Овни в любові і інших справах незважаючи на зовнішню грубість живлять відраза до всього вульгарній і вульгарному, при цьому головний їх недолік в тому, що вони надто категоричні у висловленні своїх думок, нестримані і рідко приховують свої симпатії і емоції.

Сильно виражений вплив енергій Овна надає людям, народженим у цей період, непереборну потребу у владі, командуванні, що робить їх досить активними, бойовими, імпульсивними і часом необачними.

Їх поведінкою і емоціями інстинктивно рухають енергія і ентузіазм, а їх прагнення до незалежності і неухильна підприємливість сприяють здійсненню честолюбних задумів. Незалежно від життєвих умов і ситуацій більшість Овнів в любові ставлять перед собою високі цілі, вони впевнені в собі і вміють направляти свою ініціативу і ентузіазм в потрібне русло.

Знаку зодіаку Овен в любові і життя від природи властиві хоробрість, бійцівські якості, а також вроджене почуття честі: гармонійний Овен завжди тримає слово. Однак на ці якості в сильній мірі впливає оточення, яке було в його дитинстві, в іншому випадку можна говорити про духовну деградацію особистості. Його воля повинна бути розвинена і загартована з дитинства, так як вона швидше войовнича і імпульсивно, ніж наполеглива і статична, тому вплив цього Знака зазначається в гороскопах офіцерів, професійних військових стратегів, а також публіцистів, новаторів та реформаторів.

Дисгармонійні енергії Овна можуть виражатися в надлишку або нестачі вищеописаних якостей: так, сміливість, головне його властивість, може трансформуватися в зухвалість або в боягузтво. Це ж може статися і з іншими рисами характеру знака зодіаку Овен. Спілкування з такою людиною стає дуже складним і важким.

Найчастіше такі дисонанси можуть призводити до поспішності, метушливості, суперечливим вчинків, що заважає міцним відносинам в любові, досягненню мети, навіть до нерозсудливих вчинків і насильства, і в цьому випадку ці енергії сприяють народженню тиранів і деспотів.

Символ знака зодіаку Овен: що означає зображення Овна

Символічне зображення Овна ♈ сполучних зазвичай найчастіше пов’язують з рогами барана, проростаючим зерном, фонтаном або джерельцем води, що б’є з-під землі.

Езотеричний сенс Знака-це шлях еволюції, стрибок у втілення, в матерію і вихід в очищеному, більш сильному стані свідомості. Це пружина, яку неможливо зламати, оскільки в Знаку закладений принцип переходу кількості в якість.

Енергія Овна – це енергія Сонця, вогню, космічний промінь, що створює турбулентний вихор, що змушує матерію організовуватися відповідно до законів космосу. Це дар божественного життя заради життя на Землі, це Агнець Божий, ядро духа, принесене в жертву на вівтар матерії.

Знак зодіаку Овен — це Сонячне життя, робить крок назад в інволюцію, у Матерію, заради наступних двох кроків у світ Духа, і тому в цьому Знаку відбувається екзальтація Сонця — це 7 квітня, в день Благовіщення, непорочного зачаття, коли здійснюються, згідно християнської традиції, вищезгадані принципи.

Овен-це силове поле, духовний план буття, що заперечує простір і час, що вказує шлях до вічного життя, до її вищих принципів. Тому люди з сильною енергією Овна в гороскопі мають можливості проводити космічні принципи в життя на різних рівнях.

Високорозвинені Овни мають свободу дії за підтримки вищих законів і часто надходять виходячи не з власної вигоди, а всупереч їй, здійснюючи принципи еволюції. Їм властивий дар провидіння, у них надзвичайно сильна інтуїція.

Сонце знаходиться в Овні з 21 березня по 20 квітня. У природі це період зародження нового життя, відродження рослинного світу, період набухання нирок. Рослини отримують новий імпульс під впливом цього транзиту Сонця. Настільки ж сильно такий стан Сонця впливає і на людину, що проявляється у вольовому устремлінні, змушуючи рухатися вперед і вивільняючи творчі імпульси. Гармонійний розвиток сил дозволяє Овну швидко долати протиріччя і перешкоди, що ускладнюють його просування.

Знаменитості Овни: політики, вчені та діячі мистецтва

1-й деканат

 • Державні та політичні лідери: С. Кіров, А. Козирєв, Д. Мейджор.
 • Вчені: С. Ільюшин, Г. Агрікола, П. Лаплас, Ж. Фур’є, В. Рентген, в. фон Браун.
 • Діячі мистецтва: М. Горький, К. Шульженко, С. Рафаель, І. Бах, Ф. Гойя, А. Ван Дейк, Г. Манн, В. Ван Гог.

2-й деканат

 • Державні та політичні лідери: А. Коллонтай, Є. Медічі, о. фон Бісмарк, Г. Колль, Г. Коллз.
 • Громадські та релігійні діячі: П. Робсон.
 • Вчені: Н. Скліфосовський, А. Яковлєв, Р. Декарт, Ф. Фур’є.
 • Діячі мистецтва: Н. Гоголь, А. Герцен, С. Рахманінов, X. Андерсен, Е. Золя, Ж. Фрагонар, М. Пікфорд.

3-й деканат

 • Державні та політичні лідери: Катерина I, П. Столипін, М. Хрущов, А. Лебідь, Ф. Дювальє, Е. Тельман.
 • Вчені: Н. Пржевальський, С. Ганеман, У. Райт.
 • Діячі мистецтва: А. Островський, Д. Фонвізін, Д. Бідний, Н. Гумільов, А. Пугачова, Ч. Чаплін, А. Франс, Л. да Вінчі.
Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар