Народжені 20 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 20 вересня, то ваш знак зодіаку – Діва.
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 20 вересня

Сильні сторони: амбітність, чуйність, щедрість, безкорисливість, талановитість

Слабкі сторони: невміння аналізувати ситуацію та робити висновки, переоцінка своїх сил, надмірна емоційність

Жінки, народжені 20 вересня, відрізняються такими якостями: справедливість, чесність, співчутливість, схильність до самопожертви

Чоловіки, народжені 20 вересня, мають такі риси характеру: мужність, чесність, стриманість, відданість

Загальна характеристика народжених 20 вересня

Знак зодіаку народжених 20 вересня – Діва. Це амбітні, розумні та талановиті люди. Вони багато вміють і ще більшого прагнуть. Однак через ідеалізацію життєвих ситуацій не помічають можливих підводних течій і часто помиляються. Вони визнають свої прорахунки, проте висновки на майбутнє роблять не завжди.

Це працелюбні та самовіддані особистості. Вони не шкодують своєї праці заради благополуччя сім’ї, друзів, робітничого колективу. Часто переоцінюють свої сили та розчаровуються через незроблене. Таке ставлення до того, що відбувається, допомагає їм завойовувати довіру та прихильність у будь-яких соціальних групах.

Такі жінки та чоловіки бачать себе лише біля людей. Їм небайдужі проблеми оточуючих. Служити суспільству та допомагати нужденним вони роблять метою свого життя. При цьому не чекають натомість ні матеріальних нагород, ні допомоги у відповідь. Найкраща подяка для них – зароблений авторитет та гарне ставлення.

Іменинники цього дня вміють розпоряджатися грошима та знають їхню ціну. Легка нажива та швидке збагачення їм не цікаві. Вони вміють заробляти і знають правильні методи розпорядитися грошима.

Щедрість таких людей не знає меж. Вони не скупляться на подарунки і готові робити їх без видимого приводу. Своєю чуйністю згуртовують навколо себе оточуючих. Тому самотність цим безкорисливим альтруїстам не загрожує.

Характеристика жінок, народжених 20 вересня

Це справедливі та чесні люди. Заради близьких вони готові пожертвувати останнім. У той же час їх жалість та участь поширюються не лише на друзів та родичів. Вони ніколи не дозволять собі пройти повз жебрака і не подати милостиню або залишити бездомне кошеня ночувати біля під’їзду. Їхнього кохання вистачає на всіх.

У таких жінок складаються чудові стосунки з чоловіками. Вони готові бути не просто супутницями життя, а друзями своєму обранцю.

Характеристика чоловіків, народжених 20 вересня

Це стримані та виховані особистості. Вони рідко вступають у суперечки та ініціюють конфлікти. Заступитись за слабкого для них – справа честі. Вони рідко відступають від своїх принципів і повертають на половині шляху.

Такі чоловіки завжди перебувають у центрі уваги протилежної статі. Жінки цінують їх за мужність, чесність та відданість. Вони негативно ставляться до зрад і ніколи не вибачать її своїй другій половинці.

Любовний гороскоп

У коханні з такими чоловіками та жінками присутні пристрасть, вірність та приємні сюрпризи. Закохані іменинники цього дня втрачають голову та самовладання перед об’єктом зітхань. Багато хто не витримує їх надмірної емоційності і починає шукати собі спокійніших претендентів для подружнього життя.

До шлюбу цим людям важливо бути впевненими у своєму партнері та побачити його поведінку у різних побутових ситуаціях. Багато хто з них знаходить своє щастя серед колег. Такий шлюб має всі шанси проіснувати не один десяток років.

Сумісність

Народженим 20 вересня Дівам добре підходять Скорпіони та Тельці. З Овнами та Стрільцями їм складно досягти порозуміння.

Найбільш підходящий партнер для народжених 20 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 29, 31
Лютий: 13, 20, 21, 25
Березень: 7, 11, 14, 16, 20
Квітень : 10, 17, 23
Травень: 5, 6, 7, 13, 23, 30
Червень: 3 , 11, 19
Липень: 4, 16, 23, 26
Серпень: 3, 4, 20, 22, 25
Вересень : 5, 8, 10, 20, 23
Жовтень: 14, 17, 22, 26, 28
Листопад: 3, 24, 27
Грудень: 1, 2, 4, 11, 17, 20

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – активні та наполегливі співробітники. Вони беруться за будь-яку роботу та намагаються виконати її максимально добре. Їм чужі страхи та побоювання щодо своєї некомпетентності. Вони швидко навчаються та досягають професійних висот. Вони скрупульозні та педантичні. Їхня увага завжди прикута до дрібниць та деталей.

Найбільш перспективні сфери діяльності цих людей –підприємництво, фінансово-економічні та науково-дослідні спеціальності.

Гороскоп здоров’я

Здоров’я народжених 20 вересня Дів рідко дає підстави для розладів. На відміну від інших представників цього знаку зодіаку вони вміють його підтримувати і стежать за своїм самопочуттям. При перших симптомах хвороби мчать до лікаря. Разом з цим їм важливі фізичний тонус та зовнішня привабливість. Такі потреби часто наводять їх у спортзали та фітнес-центри. Жінки експериментують із омолодженням та дієтами.

Гороскоп радить цим людям не перестаратися у своїх починаннях через високий ризик фізичної перевтоми та виснаження організму. Секрети молодості рекомендується шукати не в кабінетах пластичних хірургів та косметологів, а у здоровому харчуванні та позитивних установках.

Поради народженим 20 вересня

Будьте реалістами

Вчіться правильно оцінювати ситуацію і отримувати уроки з того, що відбувається.

Контролюйте свою емоційність

Не лякайте партнерів своєю неприборканою пристрастю. Тільки так ви зможете досягти довіри.

Менше експериментуйте зі своїм здоров’ям

Не експериментуйте з омолодженням та дієтами. Рано чи пізно такі досліди закінчаться вам погано.

Езотерика
Додати коментар