Народжені 20 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 20 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 20 серпня

Сильні сторони: рішучість, самостійність, активність, доброзичливість, готовність на компроміси

Слабкі сторони: скритність, занепокоєння

Жінки, народжені 20 серпня, відрізняються такими якостями: гострий розум, чуйність, емоційність, непередбачуваність

Чоловіки, народжені 20 серпня, наділені такими рисами характеру: незалежність, завзятість, товариськість, запальність

Загальна характеристика, народжених 20 серпня

Знак зодіаку, народжених 20 серпня – Лев. Це розумні, рішучі та здібні особистості. Вони активні, підприємливі та самостійні. Впевнено йдуть життям. Легко реалізують складні проекти. Оптимізм допомагає долати перешкоди на життєвому шляху.

На вигляд такі люди здаються життєрадісними та безтурботними. Насправді вони приховують у душі емоції, що пригнічують їх свідомість.

У відносинах із оточуючими іменинники цього дня товариські, доброзичливі. Розвинена інтуїція допомагає відчувати людей. Іноді вони виявляють свою палкість, але йдуть на компроміси та швидко відходять.

Характеристика жінок, народжених 20 серпня

Це непередбачувані та інтригуючі особистості. Вони цікаві суспільству, гарні та манерні. Їх дотепність і природна чарівність заслуговують на повагу.

Такі жінки – чуйні, віддані і розуміючі люди. Вони стають гарними подругами та вірними дружинами. Це бажані гості у будь-якій компанії. З ними весело, невимушено та легко. У відносинах із протилежною статтю ці жінки виявляють свавілля. Ними складно керувати, вони категорично відмовляються підкорятися. Вони надто емоційні та вміють маніпулювати чоловіками.

Характеристика чоловіків, народжених 20 серпня

Це дипломатичні, ввічливі та товариські особи. Вони знаходять підхід до будь-якої людини. Ці чоловіки обачні і мислять на один крок уперед. Їхня завзятість, сильний характер і незалежність мимоволі роблять із них лідерів у будь-якій групі.

Жінки тягнуться до таких кавалерів, оскільки ті випромінюють стабільність, силу та самодостатність. У особистих відносинах вони іноді поводяться деспотично. Схильні до диктатури, вимогливості та конфліктів. Їхня запальність і надмірна вразливість ускладнюють їм життя. Гороскоп рекомендує таким чоловікам вчитися контролювати себе.

Любовний гороскоп

У коханні такі жінки та чоловіки шукають спокою та гармонії. Для них важливе розуміння та співучасть. Партнер повинен розділяти їхні почуття та амбіції, підтримувати у хвилини горя та радості. Вони прагнуть сліпого обожнювання та повного підпорядкування. Заради людини, готової повністю їм віддаватися, йдуть на сильні вчинки. У коханні вони пристрасні, палкі та нестримні. Люблять отримувати все і одразу і всіма силами намагаються виконати це якнайшвидше.

У шлюбі ці люди проявляють себе відданим, вірним і турботливим подружжям. З ними надійно та комфортно. На них можна покластися та довіряти їм. Вони готові підтримати та допомогти у скрутну хвилину. Обожнюють сімейні цінності і роблять все заради благополуччя сім’ї. Ніколи не забувають знаменних дат і уважно ставляться до сімейних свят. З них виходять добрі батьки. Вони приділяють дітям багато сил та часу.

Сумісність

Народжені 20 серпня Леви добре сумісні з Овнами, Стрільцями, Терезами. Мають низькі шанси на порозуміння у відносинах з Рибами, Раками, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 20 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 8, 10, 19, 20
Лютий: 1, 10, 11, 16, 27, 29
Березень: 11, 18, 24
Квітень: 6, 11, 20
Травень: 4, 6, 8, 20, 21
Червень: 6, 21, 23, 26
Липень: 12, 13, 16
Серпень: 14, 16, 22
Вересень: 7, 13, 14, 24, 26, 30
Жовтень: 7, 18, 29
Листопад: 2, 4, 9, 14, 15, 24
Грудень: 6, 9, 17, 25, 30

Діловий гороскоп

Народжені цього дня мають розвинений інтелект, гнучке мислення та гарні аналітичні здібності. Вони постійно вдосконалюються та набувають нових знань. Люблять працювати. Беруться за вирішення складних та нерозв’язних завдань. Швидко домагаються поставлених цілей і ніколи не відмовляються від цих слів. З них виходять старанні виконавці. Однак вони краще проявляють себе і досягають успіхів на керівних постах. Їм піддаються будь-які професії.

Вміння брати на себе відповідальність допомагає цим людям у будівництві, архітектурі та громадській діяльності, а честолюбство та відповідальність – у юриспруденції. Дипломатичні нахили знаходять застосування у політиці. З них виходять чудові історики, літературні критики. Ділове чуття та самостійність допомагають їм побудувати свій бізнес.

Гороскоп здоров’я

Народжені 20 серпня розвинені фізично і мають міцне здоров’я. Однак через схильність накопичувати негатив вони схильні до психосоматичних недуг та захворювань серцево-судинної системи. Нервова перенапруга часто викликає головний біль. Гороскоп радить таким людям навчитися розслаблятись. Зняти нервову напругу та стабілізувати самопочуття допоможуть помірні фізичні навантаження у спортзалі.

Поради народженим 20 серпня

Не піддавайтеся паніці

Ви схильні виявляти занепокоєння та істеричність. Перестаньте панікувати. Підходьте до будь-якої проблеми виважено та спокійно. Це допоможе швидше та легше дозволити її.

Відмовтеся від минулих негараздів

Ви часто повертаєтеся до минулого. Живіть сьогоднішнім днем ​​та будуйте плани на майбутнє. Не тягніть за собою важкий тягар образ.

Не засмучуйтесь через дрібниці

Прагніть до радості і не засмучуйтесь через дрібниці. Все у ваших руках. Дозвольте бути щасливими.

Езотерика
Додати коментар