Народжені 20 листопада: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 20 листопада, ваш знак зодіаку – Скорпіон
Це знак стихії Вода

Особливості народжених 20 листопада

Сильні сторони: сила волі, наполегливість, гострий розум, активність, тактовність

Слабкі сторони: зарозумілість, впертість, гординя

Жінки, народжені 20 листопада, відрізняються такими якостями: привабливість, захопленість, спокій, примхливість

Чоловіки, народжені 20 листопада, наділені такими рисами характеру: цілеспрямованість, привабливість, сексуальність, загадковість

Загальна характеристика, народжених 20 листопада

Знак зодіаку, народжених 20 листопада – Скорпіон. Це наполегливі, сильні особи з розвиненим інтелектом. Вони активні, дисципліновані та звикли все робити по-своєму. Поважають прийняті в суспільстві правила, однак мають на всю свою думку і вважають за потрібне всім доводити її.

Це тактовні, ввічливі особи. Вони мають талант переконувати. Відмовити їм складно. Незважаючи на свою довірливість та ідеалізм, добре розуміються на темних сторонах людської душі. Тому обдурити їх неможливо. Ці Скорпіони саркастичні. Вони люблять висміювати чужі недоліки і отримують задоволення від шпильки, що потрапила в ціль. Коли ці люди чимось засмучені, то здатні на напад люті.

Ті, хто народився цього дня, цікавляться протизаконною діяльністю та підпільним бізнесом, хоча самі рідко беруть участь у них. Їм цікаво просто спостерігати за чужими махінаціями. У душі вони вважають себе законослухняними громадянами.

Цих людей тягне за собою все незвідане, і вони надовго залишаються молодими душею і тілом. Їхнє життя захоплююче. Вона рясніє незвичайними знайомствами та подіями, цікавими подорожами.

Характеристика жінок, народжених 20 листопада

Такі жінки справляють враження примхливих особистостей. Насправді причиною дратівливості бувають зовнішні чинники, а чи не їх характер.

Ці жінки можуть навіть у важких життєвих умовах зберігати спокій. Вони привабливі, захоплені. Люблять загальну увагу та обожнювання.

Характеристика чоловіків, народжених 20 листопада

Це цілеспрямовані особи. Вони прагнуть отримати бажане будь-якими засобами.

Такі чоловіки загадкові, привабливі та сексуальні. Вони легко підкорюють жіночі серця. Люблять робити сюрпризи та охоче дарують подарунки. Відносини з ними сповнені яскравих емоцій та вражень.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня здатні на сильну прихильність. Однак через їхню скритність і замкнутість лише найближчі люди здогадуються про їхню пристрасть.

У коханні такі жінки та чоловіки відповідальні, уважні. Вони передбачають бажання другої половини та з радістю їх виконують. Усіми силами намагаються зберегти стосунки. Однак якщо вони складаються не так, як їм хотілося б, направляють свою енергію в творче русло.

Ці люди стають чудовими батьками. Вони підтримують міцні сімейні зв’язки. Проте їхнє прагнення до кар’єрного зростання змушує забувати про сім’ю та жертвувати любов’ю близьких.

Сумісність

Народжені 20 листопада Скорпіони легко порозуміються з Овнами, Дівами, Рибами. Їм складно домогтися порозуміння з Близнюками, Терезами, Стрільцями, Водоліями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 20 листопада

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 4, 6, 15, 28
Лютий: 6, 7, 18, 24, 29
Березень: 16, 19, 20, 21, 28
Квітень: 2, 11, 13, 25
Травень: 1, 3, 5, 8, 13, 31
Червень: 4, 6, 15, 16, 20
Липень: 2, 11, 20
Серпень: 4, 22, 24
Вересень: 2, 8, 21 
Жовтень: 1, 8, 16, 27
Листопад: 19, 21, 25, 27, 29
Грудень: 17, 21, 23

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – працелюбні, цілеспрямовані, наполегливі особи. Вони можуть стати професіоналами своєї справи.

Такі жінки та чоловіки вміло використовують дипломатичні прийоми. Вони приносять користь у діяльності, де слід співпрацювати з іншими людьми. Стають добрими комерсантами. Вміння вмовляти та вигідно подавати свій товар допомагає їм у бізнесі. Вони виявляють свої творчі здібності у літературі. Вміння внести драматичні нотки у просте мовлення робить їх відмінними акторами та яскравими політиками.

Гороскоп здоров’я

Народжені 20 листопада Скорпіони схильні переживати через дрібниці. Через це страждають не лише вони самі, а й їхні рідні. Часто у них виникає нервова перенапруга та інші недуги на емоційному тлі. Позбутися стресу допоможе фізична активність: аеробіка, біг, плавання, гімнастичні вправи. Корисна участь у змагальних видах спорту.

Ще одна проблема таких людей – паразитарні хвороби. Гороскоп рекомендує боротися з ними профілактикою: дотримуватись правил гігієни.

Поради народженим 20 листопада

Контролюйте свої пориви

З’ясуйте справжню причину свого гніву та навчитеся перенаправляти агресію, наприклад, у спорт. Будьте розумні і іноді поступайтеся конфліктними ситуаціями.

Будьте чесними

Чесність допоможе вам привернути до себе оточуючих. І вони у відповідь будуть відвертими з вами.

Не жертвуйте сім’єю заради роботи

Ви – прекрасні сім’янини, але прагнете досягти успіху. Однак високий пост не вартий порозуміння з близькими.

Езотерика
Додати коментар