Народжені 20 березня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 20 березня, то ваш знак зодіаку – Риби
Це знак стихії Вода

Особливості народжених 20 березня

Сильні сторони: сміливість, обдарованість, незалежність, добродушність, чуйність

Слабкі сторони: гордість, схильність до депресій

Жінки, народжені 20 березня, відрізняються такими якостями: мрійливість, співчутливість, чуйність, надійність

Чоловіки, народжені 20 березня, мають такі риси характеру: практичність, розвинена інтуїція, добродушність, милосердя

Загальна характеристика народжених 20 березня

Знак зодіаку, народжених 20 березня – Риби. Це індивідуальні, самостійні, оптимістичні та талановиті особистості. Вони наполегливі і працелюбні, завдяки чому досягають успіху у поставлених цілях. На їхньому життєвому шляху часто зустрічаються труднощі та негаразди. Однак їм вдається подолати їх завдяки сміливості та впевненості у своїх силах.

Це мрійливі та одухотворені особистості. Природа нагородила їх різними талантами. Вони мають хороший слух і почуття ритму, завдяки чому часто вибирають як хобі або професійну діяльність музику.

У відносинах з оточуючими народилися цього дня привабливі, дипломатичні та чуйні. Завдяки захопленості психологією вони знаються на чужих мотивах. Такі люди люблять спілкування та прагнуть бути в центрі уваги. Відсутність схвалення та підтримки оточуючих викликає у них занепокоєння і може спричинити депресивні стани.

Характеристика жінок, народжених 20 березня

Такі жінки мають романтичність, мрійливість, любов до гармонії і краси навколишнього світу. Вони чуйні та співчутливі, небайдужі до чужого горя. Друзі цінують їх за надійність та відданість, за те, що на них можна покластися у важкій життєвій ситуації.

Завдяки чарівності ці дами легко встановлюють довірчі та теплі стосунки з оточуючими. Внутрішня інтуїція дозволяє їм відчути та уникати несумлінних людей.

Характеристика чоловіків, народжених 20 березня

Це практичні, ідеалістичні особи. Вони сповнені оригінальних ідей. Цікавляться психологією, філософією, релігією та духовними сторонами життя. Наділені розвиненою інтуїцією та сприйнятливістю, часто знаходять у собі екстрасенсорні здібності.

Такі чоловіки добродушні та милосердні. Вони хочуть зробити світ кращим і принести користь оточуючим людям.

Любовний гороскоп

У коханні народилися цього дня безпосередні, чутливі та емоційні. Вони вразливі та вразливі. Не терплять зради та брехні з боку партнера. Якщо втрачають інтерес до людини, то розривають стосунки.

Як супутник життя ці жінки та чоловіки обирають розумного, розуміючого і відданого партнера, який їх надихає. Побут таких людей рідко буває нудним та одноманітним. Вони мандрують разом із другою половиною. Поїздки вносять яскраві враження у їхнє спільне життя.

Сумісність

Народжені 20 березня Риби добре сумісні зі Скорпіонами, Раками, Козерігами. З Близнюками, Левами, Терезами поєднуються погано.

Найкращий партнер для народжених 20 березня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 1, 10, 11, 16, 28
Лютий: 6, 12, 17, 22
Березень: 5, 8, 17, 23, 27
Квітень: 2, 5, 14, 18, 21
Травень: 7, 8, 10, 13, 21, 22
Червень: 4, 13, 17, 18, 29
Липень: 5, 9, 12, 16, 21, 23
Серпень : 22, 24, 28
Вересень: 6, 10, 15, 30
Жовтень: 1, 4, 9, 22, 28
Листопад: 2, 12, 19
Грудень: 14, 18, 19, 24, 29

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – відповідальні, цілеспрямовані, сумлінні та виконавчі працівники. Вони прагнуть стабільності і рідко змінюють місце роботи. Завдяки завзятості досягають успіху у кар’єрі. Вони вміють грамотно організовувати робочий процес, тому часто довіряють керівні посади. Їх приваблює влада, вона дозволяє їм самоствердитись.

Задатки борця, винахідливість та творча жилка дозволяють таким людям реалізуватися у спорті, музиці, образотворчому мистецтві. Вміння грамотно висловлювати думки та комунікабельність допомагають знайти своє покликання у педагогіці, торгівлі, політиці. Ділове чуття та аналітичний розум дозволяють розвиватися у сфері комерції. Завдяки здатності бачити суть речей вони стають добрими порадниками та наставниками.

Гороскоп здоров’я

Народжені 20 березня Риби нехтують фізичним здоров’ям. Для них важливіший інтелектуальний та духовний розвиток. Вони ігнорують симптоми нездужання – попередники серйозних захворювань.

Через захопленість кар’єрою такі люди страждають від малорухливого способу життя. Вони не вміють чергувати відпочинок та роботу. Наприкінці трудового дня у них з’являється почуття втоми, біль голови і слабкість. Згодом це призводить до виснаження організму та депресивних станів. Поліпшити самопочуття дозволить чергування фізичної та розумової активності. Гороскоп рекомендує стежити за раціоном, віддавати перевагу рослинній їжі та крупам.

Поради народженим 20 березня

Не створюйте собі кумирів

Через ідеалістичність і романтизму вам властиво створювати собі кумирів, переваги яких ви звеличуєте. За образом об’єкта поклоніння ваші якості тьмяніють. Це стає причиною заниженої самооцінки та невпевненості у собі.

Звільняйтесь від негативних спогадів

Негативні спогади надовго залишаються у вашій голові. Ви схильні багато разів прокручувати в пам’яті одну й ту саму подію. Це завдає вам занепокоєння, хворобливі переживання і може спричинити страхи.

У відносинах із близькими людьми уникайте прояву тиранії

У відносинах із близькими ви буваєте власниками, що часто виливається у тиранію. Будьте лояльними до рідних, уникайте тиску та утиску свободи членів сім’ї.

Езотерика
Додати коментар