Народжені 2 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 2 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 2 жовтня

Сильні сторони: внутрішній магнетизм, інтуїтивність, комунікабельність, уміння слухати

Слабкі сторони: жорстокість, конфліктність, страх критики

Жінки, народжені 2 жовтня, відрізняються такими якостями: внутрішня сила, терплячість, витонченість, привабливість

Чоловіки, народжені 2 жовтня, наділені такими рисами характеру: освіченість, вихованість, щедрість, прагнення незалежності

Загальна характеристика, народжених 2 жовтня

Знак зодіаку народжених 2 жовтня – Терези. Це товариські, привабливі та енергійні особистості. Вони завжди перебувають у центрі уваги оточуючих. Люблять не лише говорити, а й слухати. Відверті, проте відкриватися перед співрозмовником не поспішають. Цінують дружбу. Мають від народження сильну інтуїцію. Гороскоп радить навчитися розкривати її та використати собі на користь.

Такі люди бурхливо переживають невдачі. Навіть дрібний промах здатний вивести їх сильний характер із збалансованого стану.

Народжені в цей день жваво цікавляться подіями, що відбуваються навколо них. Вони беруть активну участь у громадських і політичних рухах. Думають глобально, тому багато процесів легко обертають для своєї вигоди.

Такі жінки та чоловіки вміють раціонально виходити із тупикових ситуацій. Вони поєднують у собі гострий розум та критичне мислення. Цінують справедливість і намагаються встановити її навколо себе. Нещадні проти ворогів та суперників. При своїй зовнішній жорстокості це вразливі та безпорадні особи. Вони бояться критики на свою адресу.

Характеристика жінок, народжених 2 жовтня

Такі жінки – сильні особи. Вони терпляче виносять будь-які складнощі заради наміченої мети.

Це витончені натури. Вони мають гарне відчуття стилю. Однак не слідують тенденціям моди. Чи здатні зачарувати свого обранця одним поглядом. При виборі партнера враховують його надійність та вольові якості. У сварках не рубають з гарячого, ретельно обмірковують кожне слово та дію. Дипломатично ставляться до сімейних обов’язків.

Характеристика чоловіків, народжених 2 жовтня

Це привабливі, виховані та освічені особистості. Вони витончені в одязі та виборі супутниці життя. Добре розуміються на жіночій психології. Тому вгадують бажання партнерки наперед. Щедрі в подарунках та компліментах.

Поруч із властивим прагненням до незалежності такі чоловіки з ранньої юності мріють про сім’ю та дітей. Однак важко вирішуються на шлюб.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня сприймають кохання як двигун для свого розвитку. Любовний досвід допомагає їм подорослішати та визначитися зі своїми бажаннями. До одруження вони зазвичай накопичують багатий багаж романтичних зв’язків.

Волелюбність цих Терезів не заважає їм створювати міцні сім’ї. Багато хто укладає їх у ранній молодості. Вони негативно ставляться до розлучень. Чоловіки зберігають вірність і не піддаються спокусам. Жінки готові пожертвувати кар’єрою заради материнства та сім’ї. Такі люди серйозно підходять до планування та народження дитини. Вони вміють радіти материнству чи батьківству, як ніхто інший.

Сумісність

Народжені 2 жовтня Терези мають високі шанси на міцний шлюб із Водоліями, Стрільцями, Близнюками, Левами. З Тельцями, Рибами, Скорпіонами поєднуються погано.

Найбільш підходящий партнер для народжених 2 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 13, 31
Лютий: 6, 8, 9, 14
Березень: 6, 12, 29, 31
Квітень: 3, 7, 18, 19, 29
Травень: 1, 10, 23
Червень: 9, 16, 26 , 27
Липень: 23, 27, 28
Серпень: 14, 21, 22
Вересень: 10, 16, 22, 23
Жовтень: 9, 10, 12, 16, 20
Листопад : 21, 22, 25, 29
Грудень: 9, 10, 22

Діловий гороскоп

Народжені цього дня в колективі поводяться відкрито та комунікабельно. Готові завжди прийти на допомогу. Виконують прохання без особистої вигоди. Вони сповнені креативних ідей та планів. Вміють організувати команду та налаштувати її на потрібний лад.

Здатні витримати сильні фізичні та моральні навантаження. Не піддаються стресам та депресії. На життя дивляться крізь призму позитиву та сліпої віри у щасливе «завтра».

Управлінські здібності та тонке раціональне чуття роблять таких людей затребуваними у будь-якій професійній сфері. Вони досягають успіхів у роботі політика, інженера, лікаря, вчителя.

Гороскоп здоров’я

Народжені 2 жовтня Терези мають відмінне фізичне здоров’я. Проте мають слабке психічне здоров’я. Напади занепокоєння, поганий сон, нав’язливі стани супроводжують їх із ранньої юності. На старості вони накопичують різні фобії. Для профілактики нервових хвороб важливо лягати і вставати одночасно, не перевтомлюватися. Улюблене хобі, спілкування з природою допоможуть зарядитись позитивною енергією.

Ще одне вразливе місце організму таких людей – вестибулярний апарат. Гороскоп радить тренувати його спортом чи плаванням.

Поради народженим 2 жовтня

Зважуйте кожне сказане слово

Ваша надмірна прямолінійність призводить до суперечок та конфліктів. Більше слухайте, ніж кажете.

Будьте природними

Вдало підібрана маска з часом набридає. Не бійтеся розкриватися внутрішньо.

Слухайте свій внутрішній голос

Чужа критика здатна віддалити вас від виконання бажань. Прислухайтеся до себе та вірте в однозначну перемогу.

Езотерика
Додати коментар