Народжені 2 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 2 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 2 серпня

Сильні сторони: цілеспрямованість, товариськість, щирість, дружелюбність

Слабкі сторони: імпульсивність, нетерплячість, нетерпимість до чужих вад

Жінки, народжені 2 серпня, відрізняються такими якостями: самостійність, лідерство, гордість, нетерплячість

Чоловіки, народжені 2 серпня, мають такі риси характеру: відповідальність, наполегливість, доброзичливість, власництво

Загальна характеристика, народжених 2 серпня

Знак зодіаку, народжених 2 серпня – Лев. Це наполегливі, амбітні та цілеспрямовані особистості. Вони впевнені у своїх силах і не дозволяють громадській думці впливати на хід своїх думок. Ніколи не зраджують собі і з гордо піднятою головою справляються з будь-якими труднощами та негараздами. Через нетерплячість та імпульсивність не завжди доводять задумане до кінця. Іноді розмінюються на дрібниці, через що упускають важливе та цінне на шляху до успіху.

Це яскраві люди, які затьмарюють усіх довкола. Вони товариські, дружелюбні. Завжди перебувають у центрі уваги. Мають природну чарівність, завдяки якій притягують до себе оточуючих.

Народжені цього дня – справедливі, щирі та розуміючі особи. Навколишні захоплюються їхньою мудрістю та практичністю. У той же час вони не приймають чужих недоліків, ніж провокують конфлікти і викликають подив з боку інших людей.

Характеристика жінок, народжених 2 серпня

Такі жінки мають сильний характер. Вони воліють вирішувати питання самостійно, не приймають сторонню допомогу. Бувають надмірно гордими та нетерплячими.

Це пристрасні, чутливі та романтичні натури. Вони мають магнетичну привабливість і закохують у себе з першого погляду. Представники протилежної статі цікавляться ними. У відносинах з чоловіками вони поводяться примхливо і скандально. Люблять бути лідерами та вимагають до себе підвищеної уваги.

Характеристика чоловіків, народжених 2 серпня

Це привітні, доброзичливі та ніжні особи. Вони – власники за вдачею. Домагаються жінок з азартом і йдуть напролом у боротьбі за об’єкт свого бажання. Їхні активні дії і часом агресивність викликають почуття страху та сумніви у представниць прекрасної статі. Жінки помилково сприймають їхню напористість як маніакальність.

Такі чоловіки мають теплу енергетику і вважаються ідеальними партнерами для створення сім’ї. Вони вірні, надійні та відповідальні. З ними жінки почуваються безпечно та комфортно.

Любовний гороскоп

Які народилися цього дня в коханні романтичні, відкриті, чуттєві. Вони ставляться до партнера тепло, дбають про нього. У відносинах цінують надійність та відданість.

Такі жінки та чоловіки вибирають собі в супутники життя людини зі схожими рисами характеру та життєвими орієнтирами. Їхній коханий має бути впевненим у собі, знати собі ціну і мати добродушну вдачу.

У сімейному житті ці люди воліють панувати та керувати. Гороскоп радить партнеру запастися терпінням і звикнути до ролі другої скрипки в сімейному союзі. При втраті інтересу до другої половинки вони здатні все кинути і поїхати шукати новий об’єкт кохання. Їх не можна переконати, тому якщо так сталося, повернути коханого до родини буде важко.

Сумісність

Народжені 2 серпня Леви мають добрі перспективи щасливих стосунків із представниками таких знаків зодіаку: Овен, Стрілець, Терези. Погано поєднуються з Тельцями, Рибами, Раками.

Найбільш підходящий партнер для народжених 2 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 17, 21, 22, 23, 27
Лютий: 1, 5, 20, 29
Березень: 1, 3, 29
Квітень : 23, 24, 27
Травень: 10, 11, 14, 18
Червень: 14, 19 , 25
Липень: 3, 10, 12, 19, 29
Серпень: 13, 20, 21, 22, 25
Вересень: 9, 11, 13, 23, 25
Жовтень: 1, 6, 8, 15, 20, 26
Листопад: 9, 21, 23, 29
Грудень: 6, 8, 23, 26

Діловий гороскоп

У професійній сфері народилися цього дня демонструють неординарний підхід до справи та схильність до лідерства. Вони виявляють себе у різних сферах діяльності. З них виходять грамотні фахівці у галузі реклами та маркетингу. Розвинений інтелект і ділова хватка дозволяють їм досягати успіхів у бізнесі та фінансах. Їм підвладні усі робітничі професії. Вроджений творчий підхід до життя знаходить застосування у мистецтві та театрі. Вони завойовують визнання як актора чи драматурга. Нестандартне мислення та старанність дозволяють їм досягти успіху в засобах масової інформації. Вони стають відомими журналістами та результативно працюють у видавничій справі.

Гороскоп здоров’я

Народжені 2 серпня Леви схильні до гіпертонії та серцево-судинних захворювань. Гороскоп радить уникати перевантаження серця та більше часу приділяти відпочинку. У той самий час надмірне захоплення пасивним способом життя може спровокувати появу гіподинамії. Тому необхідно грамотно чергувати динамічне життя з відпочинком та намагатися жити без моральних та фізичних виснажень.

Поради народженим 2 серпня

Користуйтеся чарівністю та будьте наполегливими

Користуйтеся своєю чарівністю і будьте наполегливішими. Так вам буде легше досягти поставленої мети.

Контролюйте себе

Навчіться стримувати властивий егоїзм. Розвиток почуття такту допоможе порозумітися з оточуючими.

Поважайте думки та бажання інших

Ваша позиція не єдина вірна. Навчіться прислухатися до інших та аналізувати отриману інформацію. Ідіть на компроміси.

Езотерика
Додати коментар