Народжені 19 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 19 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 19 жовтня

Сильні сторони: амбітність, сміливість, самодостатність, уміння переконувати

Слабкі сторони: брехливість, безжалісність, неврівноваженість, запальність

Жінки, народжені 19 жовтня, відрізняються такими якостями: начитаність, розвинений інтелект, доглянутість, волелюбність

Чоловіки, народжені 19 жовтня, наділені такими рисами характеру: кмітливість, сміливість, самостійність, ввічливість

Загальна характеристика народжених 19 жовтня

Знак зодіаку народжених 19 жовтня – Терези. Це самодостатні, вольові, незалежні особи. Вони привабливі і мають дар переконання. Здібні переконати у своїй правоті і схилити до своєї точки зору будь-яку людину.

Народжені цього дня амбітні та безжальні. Вони люблять славу та ненавидять добиватися її чесними шляхами. Вважають за краще кидати пил в очі. Їм хочеться в усьому бути першими і процвітати. Вони женуться за авантюрними пригодами. Люблять ризикувати навіть у шкоду особистому здоров’ю.

Це неврівноважені та запальні особистості. У своїй люті вони не знають розумної межі. Схильні завдавати фізичного насильства у пориві емоцій, який завжди рівноцінним за силою противникам. Причому в незнайомому суспільстві вони поводяться стримано. Зазвичай розкриваються і показують внутрішню страву серед «своїх».

Ці люди завжди мають багато друзів. Але переважно це ті, кого вони звикли вважати такими. Справжніх товаришів у них може бути. Так доля їх карає за поганий характер.

Характеристика жінок, народжених 19 жовтня

Ці жінки багато читають і розвиваються духовно. Вони високо цінують свій інтелект та тренують його цікавими завданнями. Стежать за зовнішнім виглядом. Модно одягаються та не дозволяють собі вийти з дому без макіяжу.

Таких жінок оточують юрби шанувальників. У відносинах вони цінують особистий простір та свободу. Готові жертвувати заради коханої людини.

Характеристика чоловіків, народжених 19 жовтня

Це кмітливі, сміливі, самостійні особи. Їм супроводжує успіх у справах.

Образ таких чоловіків не завжди відповідає очікуванням жінок. Вони добре складені, ввічливі та ввічливі. Гарно доглядають та солодко говорять. Але за маскою лицаря в обладунках часто ховається альфонс чи психопат. Бувають і винятки. Це залежить від виховання та батьківського прикладу.

Ці чоловіки постійно перебувають серед жінок. Навіть колектив інтуїтивно обирають ближче до прекрасної статі. Одружуються рідко, в основному заради грошей чи кар’єри.

Любовний гороскоп

У коханні народилися цього дня темпераментні і легковажні. Вони можуть довго вибудовувати любовні стосунки та кинути все за секунду заради швидкоплинної пристрасті. Дружини таких чоловіків ризикують залишитися матерями-одинаками. Жінки консервативніші. Але й вони можуть робити сюрпризи: раптово переїхати до мами або почати жити у подруги. Люблять флірт на боці з багатшими чоловіками.

Ті, хто наважується на серйозні перетворення у своєму житті, мають всі шанси на щастя в коханні. Однак багато хто не квапить події і не готовий працювати над собою. Тому або взагалі не одружуються і не мають дітей, або роблять це ближче до 40 років. Такі люди стають добрими батьками та гостинними господарями.

Сумісність

Народжені 19 жовтня Терези добре сумісні з представниками свого знака зодіаку, Водоліями, Левами, Близнюками, Стрільцями. Погано поєднуються зі Скорпіонами, Тільцями, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 19 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 12, 16, 31
Лютий: 10, 16, 23, 29
Березень: 10, 16, 20, 27, 28
Квітень : 2, 12, 13, 14, 20
Травень: 5, 6, 15, 22, 25, 31
Червень: 8, 9, 14
Липень: 5, 14, 17, 20, 22
Серпень: 4, 28, 31
Вересень: 17, 18, 25, 26
Жовтень: 5, 6, 25
Листопад : 7, 14, 27 
Грудень: 3, 9, 19, 27

Діловий гороскоп

Народжені у цей день прямолінійні та безкомпромісні. Їхній дар переконувати і схиляти на свій бік допомагає їм у роботі. Вони швидко роблять кар’єрні стрибки. У той самий час здатні задовольнятися і скромнішими посадами. Головне для них – знаходитись у колі однодумців і мати можливість вільно висловлювати свої думки. На посаді керівника вони є деспотичними.

При виборі сфери діяльності гороскоп радить звернути увагу на професію керівника, менеджера з продажу чи реклами аудитора.

Гороскоп здоров’я

Народжені 19 жовтня Терези – справжні богатирі від народження. Однак неправильний спосіб життя та буденна метушня з роками перетворюють цю гідність у поле діяльності для лікарів. У юності багато хто починає експериментувати з алкоголем і наркотиками. Серед хлопців часто трапляються ігромани. Майбутнє таких людей безпосередньо залежить від готовності визнати себе хворими та бажання вийти з пастки згубних занять.

Такі жінки та чоловіки схильні до травм хребта та переломів кісток. Від переїдання страждають від діабету чи варикозу.

Гороскоп радить перейти в активну фазу керування своїм життям. Варто відмовитися від сумнівних компаній та триматися подалі від розважальних центрів, де зароджуються згубні звички.

Поради народженим 19 жовтня

Будьте м’якшими до оточуючих

Перед скоєнням провин поставте себе на місце іншого. Пам’ятайте про зворотний зв’язок думок та дій.

Дійте не лише заради грошей

Гроші керують вами, як маріонетками. Посуньте їх на останній план і перегляньте пріоритети.

Завжди кажіть правду

Будьте чесними, особливо, коли завойовуєте протилежну стать. Все одно брехня колись розкриється.

Езотерика
Додати коментар