Народжені 18 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 18 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 18 серпня

Сильні сторони: енергійність, впевненість у собі, стійкість

Слабкі сторони: безкомпромісність, агресивність, уразливість

Жінки, народжені 18 серпня, відрізняються такими якостями: завзятість, шляхетність, доброта, нестриманість

Чоловіки, народжені 18 серпня, наділені такими рисами характеру: рішучість, винахідливість, тактовність, дружелюбність

Загальна характеристика, народжених 18 серпня

Знак зодіаку, народжених 18 серпня – Лев. Цього дня на світ з’являються гармонійні натури з величезною силою духу та невгамовним енергетичним потенціалом. Вони впевнені у собі, стійко переносять труднощі та легко долають перешкоди. Їхній внутрішній стрижень не дає їм впасти під ударами долі.

Такі люди оригінальні в думках та діях. Вони не прагнуть загального розуміння і роблять все, виходячи зі своїх особистих пріоритетів.

Це непохитні особи. Вони вперто відстоюють свою точку зору і ставлять її понад усе. Завжди переконані у своїй правоті. Їм важко піти на компроміс.

У відносинах з оточуючими ці жінки та чоловіки неординарні та непередбачувані. Вони поводяться відповідно до своїх принципів, переконань і настрою. Не люблять причетності до чужих проблем, проте за потреби не відмовляють у допомозі.

Характеристика жінок, народжених 18 серпня

Це суперечливі особи. Агресія в них поєднується з благородством і добротою, а нестримність та емоційність – з терпінням та завзятістю. Такі жінки вразливі і уразливі. Будь-яка неправильно викинута репліка у їхній бік стає серйозним приводом для роздумів. Часто це призводить до самокопання та скритності.

На вигляд такі жінки привабливі і привабливі. Вони мають особливий шарм і харизму, що приваблює чоловіків. У відносинах схильні до капризів, запальності та зайвої вимогливості. При цьому самі не люблять такого відношення з боку партнера.

Характеристика чоловіків, народжених 18 серпня

Такі чоловіки рішучі та винахідливі. Завдяки завзятій праці вони досягають матеріального благополуччя. Часто вважають себе винятковими і думають, що вище за інших. Однак рідко постають оточуючим зарозумілими. Найчастіше їм властиві тактовність, дружелюбність та гнучкість у спілкуванні.

Це галантні кавалери з гарними манерами та правильним вихованням. Вони ведуть себе гідно із жінками. Не дозволяють собі зайвого, проте у сварці з коханими бувають твердими.

Любовний гороскоп

Народжені в цей день – велелюбні натури. Вони готові на все заради обранця. В ім’я гармонійних та щасливих стосунків здатні на самовідданість і навіть самозречення. Іноді повністю розчиняються у партнері та не помічають його недоліків. Така необдуманість призводить до розчарувань. Тоді з мрійливих романтиків вони перетворюються на цинічних реалістів.

До одруження такі жінки та чоловіки ретельно перевіряють партнера на відповідність своїм вимогам. Для них важлива моральна, духовна та розумова складова коханої людини. У шлюбі ці люди щирі, чесні та чуйні. Вони дбайливо ставляться до сім’ї, відстоюють її інтереси і роблять на її благо. З них виходять люблячі батьки, які багато часу приділяють своїм бажаним дітям.

Сумісність

Народженим 18 серпня Левам добре підходять для побудови відносин представники таких знаків зодіаку: Овен, Стрілець, Терези. Їм складно порозумітися і створити гармонійний союз з Рибами, Раками, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 18 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 7, 10, 12, 19, 22, 31
Лютий: 2, 3, 4, 13, 29
Березень: 2, 23, 26, 31
Квітень: 2, 4, 10, 15, 20
Травень: 1, 6, 8, 21
Червень: 7, 10, 12
Липень: 6, 7, 8, 10, 12, 14
Серпень: 7, 9, 14, 19, 24, 31
Вересень: 7, 11, 28
Жовтень: 5, 7, 9, 11, 17
Листопад: 10, 16, 17, 22, 26
Грудень: 11, 16, 21

Діловий гороскоп

Іменинники цього дня досягають успіхів у кар’єрі завдяки сильному характеру та здатності протистояти будь-яким перешкодам. Вони розглядають перепони як можливість вдосконалення. Така стійкість дозволяє їм завжди бути на перших позиціях і відкидати менш витривалих конкурентів.

Завдяки діловому чуття та розвиненому інтелекту такі люди домагаються матеріального достатку та результативності у підприємництві. Творчі здібності допомагають їм стати успішними танцюристами, режисерами, акторами, музикантами. Притаманне їм честолюбство сприяє розвитку кар’єри у політиці.

Гороскоп здоров’я

Народжені 18 серпня Львів не мають часу займатися своїм здоров’ям через захопленість кар’єрою. Вони рідко відвідують лікарів та схильні відкидати тривожні симптоми захворювань. Через надто насичений робочий графік часто відчувають слабкість і нездужання. Гороскоп рекомендує їм своєчасно відпочивати та звертатися за допомогою до фахівців. Відкладені на потім недуги часто стають причиною сходу з дистанції в непридатний для цього момент.

Поради народженим 18 серпня

Дозволяйте собі відпочинок

Напружена робота та недостатній відпочинок негативно позначаються на стані здоров’я. Тому не перевантажуйте себе.

Дивіться на речі реально

Відмовтеся від своєї мрійливості. Ідеалізація особистих відносин призводить до розчарувань та переживань.

Контролюйте себе

Будьте послідовними та терплячими. Відмовтеся від агресивних поривів.

Езотерика
Додати коментар