Народжені 17 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 17 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 17 жовтня

Сильні сторони: працездатність, активність, розумність, організаторські здібності

Слабкі сторони: нерішучість, невпевненість, недооцінка свого потенціалу

Жінки, народжені 17 жовтня, відрізняються такими якостями: впевненість у собі, самостійність, доглянутість, користолюбство

Чоловіки, народжені 17 жовтня, мають такі риси характеру: освіченість, вихованість, пристрасність, скритність

Загальна характеристика народжених 17 жовтня

Знак зодіаку народжених 17 жовтня – Терези. Це розсудливі, заповзятливі та ділові люди. Вони раціонально оцінюють навколишній світ. Рідко затримуються на одному місці. Пристрасть до нового нестримно тягне їх до нових відкриттів.

Народжені цього дня рідко стають улюбленцями удачі. Своїх плодів вони домагаються наполегливою працею. Це добрі організатори. Вони вміють згуртувати людей та розподілити обов’язки. Стратегічно точні. Справи під їх керівництвом йдуть нагору з подвоєною швидкістю.

Ці люди не люблять ризикувати. Насамперед сім разів відміряють, а потім ще десять разів подумають, чи варто робити саме так. Однак серед них зустрічаються і ризикові особи, яких приваблює небезпека. Вони здатні ризикнути навіть своїм життям. Їм важливим є виграш, який обчислюється для них не тільки в грошах.

Це талановиті особистості, проте вони не поспішають втілювати свої ідеї в реальність через недооцінку свого потенціалу. Їм простіше взяти старе та модернізувати. Вони бачать свої недоліки, проте не прагнуть усувати їх.

Характеристика жінок, народжених 17 жовтня

Такі жінки впевнено йдуть по життю з високо піднятою головою. Їм не потрібні чужі поради, вони самі знають усе потрібне.

Ці жінки дбають про свою зовнішність. Вони грають нею перед суперницями та чоловіками. Люблять залицяння та подарунки. Часто забувають про чуттєвий бік життя. Не втрачають шансу використовувати любовний зв’язок для кар’єри.

Характеристика чоловіків, народжених 17 жовтня

Це виховані та освічені особистості. Вони мають багато друзів. Вони потайливі, мало говорять про себе.

Такі чоловіки привабливі та привабливі. Вони стають об’єктами бажання всіх жінок. У коханні пристрасні. Схильні приховувати свої почуття від партнерки. Одруження їх не надихає. Однак якщо вони зустрічають відповідну людину, то укладають шлюб. Від супутниці життя чекають відданості та емоційної підтримки.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня віддаються у коханні повністю. Їм важко зупинитись у виборі супутника життя. Для них важливе схвалення з боку друзів, колег чи батька протилежної статі.

У сім’ї такі люди намагаються бути головними. Тому партнер свідомо має виявляти гнучкість та поступливість. Чоловіки вважають за краще захищати себе від домашніх справ роботою, а жінки – розвиватися у улюбленій справі. На народження дитини наважуються довго.

Сумісність

Найбільш підходящі партнери для народжених 17 жовтня Терезів – представники свого знака зодіаку, Близнюки, Водолії. Мало шансів на щасливе майбутнє із Тельцями, Скорпіонами, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 17 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 8, 15, 24, 29
Лютий: 1, 11, 16, 20, 23
Березень: 7, 8, 9, 25, 26
Квітень: 1, 5, 7, 8, 20
Травень: 6, 14, 31
Червень: 9, 17, 20, 21
Липень: 4, 6, 13, 29, 31
Серпень: 6, 19, 21, 27, 30
Вересень : 5, 10, 30
Жовтень: 6, 21, 23
Листопада: 1, 11, 16, 28
Грудень: 1, 2, 8, 15, 16, 22

Діловий гороскоп

Народилися цього дня динамічні та сповнені енергії. Вони прагнуть перетворень. Їм складно спокійно сидіти та спостерігати за тим, що відбувається. Вони хочуть творити та бути почутими. У їхній творчій голові завжди багато планів, однак у їхньому досягненні вони орієнтуються не лише на результат. Їм приносить задоволення сам процес створення нового.

У колективі такі працівники невинні. Вони завжди готові допомогти. Заплющують очі на конкуренцію. На роботі вони мають багато друзів.

Завдяки заповзятливості ці люди досягають успіху в бізнесі. Організаторські здібності допомагають стати відмінними керівниками.

Гороскоп здоров’я

Терези, що народилися 17 жовтня, мають від природи міцне здоров’я, проте наражають його на ризик. Будь-який необережний крок може прикувати їх до ліжка. Любов до авантюр і небезпек наражає їх на загрозу переломів, вивихів, поранень. Але навіть перенесена травма не в змозі зупинити їхнє захоплення.

Такі люди багато працюють і мало сплять. Вони не дотримуються режиму харчування. До середніх років ризикують поповнити лави діабетиків або хворих на ожиріння. Страждають маніями та шкідливими звичками.

Гороскоп рекомендує знаходити час для підтримки свого тіла в тонусі: ходити до тренажерного залу, басейну. Важливо дотримуватися здорового та повноцінного харчування, їсти більше овочів та фруктів. Варто відмовитися від згубних уподобань за допомогою близьких чи спеціалізованих клінік.

Поради народженим 17 жовтня

Поміряйте вимоги до свого оточення

Ідеальних людей немає. Дозвольте кожному бути самим собою.

Визнайте свою неправоту

Навчіться визнавати, що ви не маєте рації. Так ви зможете наблизитися до суспільства і заслужити на довіру оточуючих.

Будьте терплячішими

Експериментуйте з тактикою та стратегією. І лише потім починайте кардинальні зміни.

Езотерика
Додати коментар