Народжені 17 липня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 17 липня, то ваш знак зодіаку – Рак
це знак стихії Вода

Особливості народжених 17 липня

Сильні сторони: відповідальність, практичність, освіченість, стриманість, добродушність

Слабкі сторони: вразливість, вразливість, уразливість, закритість

Жінки, народжені 17 липня, відрізняються такими якостями: енергійність, оптимізм, емоційність, вразливість

Чоловіки, народжені 17 липня, мають такі риси характеру: щирість, великодушність, спокій, вірність

Загальна характеристика, народжених 17 липня

Знак зодіаку, народжених 17 липня – Рак. Це сильні, владні, амбітні особи. Вони серйозні, відповідальні та практичні. Виважено підходять до будь-яких питань. Схильні випереджати та передбачати події.

Такі люди стримані та консервативні. Вони важко уразливі, оскільки не йдуть на поводу у емоцій.

Іменинники цієї дати чуйні та добродушні. Вони поводяться у суспільстві скромно та спокійно. Є цікавими співрозмовниками та порадниками. Навколишні захоплюються їхньою начитаністю, освіченістю та кмітливістю. Вони користуються повагою у будь-якій компанії та часто виступають у ролі ідейних лідерів.

Народжені цього дня приховують за зовнішньою непохитністю вразливу та вразливу душу. Вони болісно сприймають критику на свою адресу, можуть образитися на мимоволі кинуте у бік слово. При цьому ніколи не розкривають справжніх переживань із цього приводу. Така поведінка часто псує відносини з оточуючими, оскільки вони не завжди можуть вловити їхній настрій.

Характеристика жінок, народжених 17 липня

Це яскраві, вразливі та емоційні особистості. Вони оптимістично дивляться на світ, завжди перебувають у гарному настрої і не звертають уваги на заздрість та підступи ворогів. Вміють постояти за себе, наполегливо відстоюють свою точку зору і не схильні до чужого впливу.

Енергійність та жвавість цих жінок грають їм на руку. Завдяки невичерпному енергетичному потенціалу вони досягають успіху на роботі та в особистому житті.

Характеристика чоловіків, народжених 17 липня

Це великодушні, добрі та манірні особистості. Вони чуйні, спокійні та поблажливі. Добре ставляться до представників різних соціальних верств, допомагають нужденним і завжди підтримують близьких та рідних людей.

Такі чоловіки стабільні, щирі та вірні. Завдяки цим якостям вони популярні серед жінок і викликають захоплення всього суспільства.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня виявляють себе у любовних стосунках неоднозначно. Можуть бути як ніжними, лагідними, романтичними, так і вимогливими, деспотичними. Вони вибирають тактику поведінки з ступеня розвитку відносин. На початковому етапі роблять все, щоб догодити партнеру. Щойно стосунки стають ближчими, дозволяють собі диктаторство, примхливість та прояви ревнощів.

Такі люди не бояться одружуватися, тому переважно створюють сім’ю в молодому віці. Вони стають щирими, розуміють і відповідальними подружжям. Не зраджують свого обранця і готові заради сім’ї пожертвувати всім. Стають прекрасними батьками, виховують дітей, опікуються і не дають їх нікому образити.

Сумісність

Народжені 17 липня Раки мають добрі перспективи на щасливі стосунки з Рибами, Скорпіонами, Тельцями, Дівами, представниками свого знаку зодіаку. Погано поєднуються з Водоліями, Левами, Козерогами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 17 липня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 12, 15, 17, 23, 28
Лютий: 9, 13, 25, 29
Березень: 6, 16, 20, 24, 26
Квітень: 2, 9, 15, 16, 24, 28
Травень: 7, 11, 13, 18, 20, 24
Червень: 2, 9, 17, 19
Липень: 2, 5, 9, 17, 25
Серпень: 7, 10, 14, 18, 20
Вересень: 4, 8, 13, 26, 30
Жовтень: 9, 27, 29, 31
Листопад: 22, 23, 29
Грудень: 2, 5, 7, 14, 25

Діловий гороскоп

Іменинники цього дня – працелюбні, ефективні та цілеспрямовані працівники. Вони не зупиняються ні перед чим у досягненні заповітних цілей. Через амбітність та яскраво виражені лідерські якості їм важко працювати в команді. Тому вони віддають перевагу керівним посадам. Якщо ж волею долі їм доводиться обіймати пересічну посаду, вони пробиваються до вершин і переконують усіх колег у своїй винятковості.

Завдяки природній обдарованості такі люди знаходять собі застосування у різних професіях. Творчі здібності, живий розум та красномовство продуктивно використовують у літературі, журналістиці, видавничій справі. Неординарність та багатий запас знань допомагають їм розвиватися у дизайнерстві, ЗМІ, мистецькому мистецтві. Тверда життєва позиція, завзятість та вольовий характер наводять їх у світ комерції.

Гороскоп здоров’я

Народжені 17 липня Раки розумно ставляться до свого здоров’я. Вони дбають про фізичну форму, зовнішній вигляд та психологічне здоров’я. Не відмовляються від занять спортом, прогулянок на свіжому повітрі та розваг. Не ігнорують виникнення первинних симптомів захворювань. Миттєво звертаються за допомогою до фахівців і чітко дотримуються заходів профілактики, що рекомендуються ними . Щоб ще більше убезпечити себе від розвитку недуг, гороскоп радить приділяти належну увагу харчуванню. Доповнення щоденного меню вітамінами та мінеральними речовинами допоможе зберегти енергію на довгі роки.

Поради народженим 17 липня

Не копайтеся у собі

Перестаньте шукати недоліки. Забудьте про свої комплекси та не сприймайте близько до серця критику.

Користуйтеся своєю удачливістю

Не упускайте шансів, які вам дарує доля. Скористайтеся своїм везінням сповна.

Позбавтеся диктаторства

Не вказуйте іншим, як треба жити. Уникайте маніпуляції близькими та не диктуйте їм свої правила.

Езотерика
Додати коментар