Народжені 17 березня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 17 березня, то ваш знак зодіаку – Риби
Це знак стихії Вода

Особливості народжених 17 березня

Сильні сторони: мрійливість, розвинена уява, старанність, відповідальність

Слабкі сторони: тривожність, схильність до самотності та депресій

Жінки, народжені 17 березня, відрізняються такими якостями: динамічність, прагнення нових знань, мрійливість, ніжність

Чоловіки, народжені 17 березня, наділені такими рисами характеру: харизма, наполегливість, ерудованість, милосердя

Загальна характеристика народжених 17 березня

Знак зодіаку, народжених 17 березня – Риби. Це мрійливі, романтичні та привабливі особистості. Вони наділені багатою уявою та працьовитістю. Вони розвинене почуття обов’язку й відповідальності, тому такі люди завжди наполегливо і старанно працюють над досягненням поставленої мети. Вони дотримуються своєї системи цінностей і правил, намагаються доводити розпочаті справи остаточно. Не терплять ледарів та брехунів.

Це творчі та розумні особистості. Вони цікавляться психологією, релігією, філософією. Такі захоплення допомагають їм уникати негативних роздумів та заглиблень у свої думки.

За мрійливістю та одухотвореністю тих, хто народився цього дня, ховаються практичні та розсудливі натури. Їх характер залежить від оточення та обставин, що складаються навколо них протягом життя. Несприятлива обстановка та труднощі роблять їх розважливими, жорстокими, скупими та замкнутими. На доброту та чуйність вони відповідають взаємністю та бажанням покращити світ.

У відносинах з оточуючими такі жінки та чоловіки чуйні, чуйні та щирі. Вони готові допомагати нужденним і завжди прислухаються до чужих прохань.

Характеристика жінок, народжених 17 березня

Це динамічні, привабливі та всебічно розвинені особистості. Для них важливим є навчання та отримання нових знань. Вони прагнуть реалізувати свій внутрішній потенціал та знайти застосування своїм талантам.

Такі жінки ніжні та витончені. Вони витають у світі мрій та фантазій, через що оточуючі незаслужено вважають їх непристосованими до життя. У складних ситуаціях вони доводять протилежне, виявляючи завзятість та твердість характеру.

Характеристика чоловіків, народжених 17 березня

Це харизматичні, розумні, динамічні та наполегливі особистості. Вони наділені діловим чуттям, яке дозволяє їм досягати успіху. Щоб самореалізуватися у вибраній області, їм необхідно використати рішучість та впевненість у своїх силах.

Такі чоловіки наділені безкорисливістю, добродушністю та милосердям. Вони хочуть зробити світ кращим і принести користь оточуючим людям.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня – ніжні, м’які та чутливі натури. Вони схильні приховувати свою сентиментальність та вразливість за маскою байдужості, холодності та цинічності. У разі невдач та відмов замикаються у собі. З колишніми коханими залишаються у теплих дружніх стосунках.

Коли знаходять другу половину, то знаходять внутрішню гармонію та спокій. Люблячий партнер здатний зробити їхнє життя яскравим, насиченим і різноманітним. Такі жінки та чоловіки будують міцну та щасливу сім’ю з людьми, які мають з ними однакову систему цінностей та підхід до побуту.

Сумісність

Народжені 17 березня Риби добре сумісні з Козерогами, Раками, Скорпіонами. З Терезами, Левами, Близнюками поєднуються погано.

Найбільш підходящий партнер для народжених 17 березня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 13, 14, 16, 17, 22
Лютий: 5, 6, 9, 18, 24
Березень: 2, 22, 28, 31
Квітень: 1, 14, 15, 16, 17, 21
Травень: 4, 13, 18, 31
Червень: 3, 14, 30
Липень: 21, 27, 30
Серпень: 11, 16, 23
Вересень: 4, 17, 24, 28, 29 
Жовтень: 10, 14, 17, 18, 18
Листопад: 3, 4, 8, 15, 28
Грудень: 3, 18, 21, 22, 29

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – розумні та кмітливі працівники. Вони сповнені нових та творчих ідей, через що стають цінними членами команди. Такі люди прагнуть реалізувати свої можливості та знайти їм застосування у робочій сфері. Вони не приділяють належного часу іміджу і часто справляють враження неакуратних, легковажних та безвідповідальних особистостей. Це може перешкоджати успішній кар’єрі.

Завдяки любові до подорожей такі жінки та чоловіки цікавляться професіями, які пов’язані з тривалими відрядженнями та міжнародним співробітництвом. Вміння знаходити спільну мову з різними людьми та розвинену ораторську майстерність допомагають їм реалізуватися у політиці, психотерапії, педагогіці.

Гороскоп здоров’я

Народжені 17 березня Риби мають чутливий організм. Їхнє фізичне та психологічне здоров’я залежить від добробуту навколишнього оточення. Через чутливість і сприйнятливість життєві труднощі та негаразди викликають у них емоційну перенапругу та хронічні стреси. Такі люди схильні до депресивних станів і нервових зривів, які стають причиною психосоматичних захворювань.

Ці Риби схильні до травм кінцівок та інфекційних захворювань. Гороскоп рекомендує їм остерігатися нещасних випадків та уникати необдуманих вчинків.

Поради народженим 17 березня

Уникайте тривалої самотності

Ви схильні періодично усамітнюватися, щоб вивчити внутрішній світ і набратися сил для майбутніх досягнень. Тривале ув’язнення робить вас замкнутими, похмурими та песимістичними. Уникайте тривалої самотності та не відмовляйтеся від спілкування з приятелями та рідними.

Не відкладайте справи до останнього моменту

Вам властиво відкладати справи до останнього моменту. Незавершена робота приносить вам занепокоєння, тривогу та незадоволеність собою. Намагайтеся складати робочий план та відповідати йому.

Не забувайте про повсякденні обов’язки

Вас захоплює духовний і творчий світ, через що ви заглиблюєтеся у свої роздуми та ідеї. Занурившись у мрії та фантазії, не забувайте про повсякденні обов’язки та стежте за побутом.

Езотерика
Додати коментар