Народжені 15 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 15 вересня, то ваш знак зодіаку – Діва
Це символ стихії Земля

Особливості народжених 15 вересня

Сильні сторони: товариськість, чуйність, милосердя, чуттєвість

Слабкі сторони: користолюбство, закритість, вразливість

Жінки, народжені 15 вересня, відрізняються такими якостями: розвинений розум, прагнення матеріальної стабільності, привабливість, довірливість

Чоловіки, народжені 15 вересня, наділені такими рисами характеру: розвинений інтелект, наполегливість, стриманість, надійність

Загальна характеристика народжених 15 вересня

Знак зодіаку народжених 15 вересня – Діва. Це товариські, милосердні та чуттєві особи. Вони воліють стабільність та рівновагу. Не люблять зміни та авантюрні рішення. Бояться несподіваних неприємних змін у житті. При їх виникненні приймають ситуацію близько до серця і зневіряються.

Такі люди завжди готові прийти на допомогу та надати посильну участь, наприклад, дати дружню пораду. У своїй чуйності вони не безкорисливі. Для них все має власну ціну, навіть якщо її не озвучують.

Життєвий шлях народжених цього дня не розвивається за єдиним сценарієм. У ранній молодості вони мало заявляють про себе і перебувають у тіні друзів. До 30 років у них прокидається бажання діяти та кричати про свої таланти. При цьому багато хто вдаряється в роботу. Іншим більше до вподоби сімейне щастя. В основі їхнього майбутнього життя завжди лежить усвідомлений вибір і повна відповідальність перед самими собою.

Такі жінки та чоловіки рідко дозволяють собі проявити слабкість або вкотре показати почуття через страх бути незрозумілими. Вони тримають таємниці навіть близьких.

Характеристика жінок, народжених 15 вересня

Це розумні, веселі, привабливі особи. Для них важливі імідж та громадська думка. Вони переживають за свою репутацію і не дозволяють собі впасти обличчям у багнюку. Вміло подають себе у вигідному світлі. Полюбляють матеріальну стабільність.

Такі жінки довіряють своєму обранцю і готові багатьом пожертвувати заради коханої людини. Чоловік має їх цінувати і не шкодувати заради них ні сили, ні коштів.

Характеристика чоловіків, народжених 15 вересня

Це наполегливі, стримані та інтелектуально розвинені особи. Їм під силу будь-які труднощі та завдання. У такий спосіб вони кидають виклик передусім собі.

Такі чоловіки – улюбленці жінок. Вони надійні та віддані. Поруч із ними є впевненість у завтрашньому дні. Вони щиро люблять своїх обраниць, проте не готові пробачити зраду.

Любовний гороскоп

У коханні народилися цього дня потайливі, стримані у вчинках. Внаслідок цього залишається шлейф недомовленого та надуманого їхніми партнерами. Тільки виняткову людину вони впускають у світ своїх переживань. Він має не лише їх любити, а й розуміти на інтуїтивному рівні. Повноцінному щастю цих людей часто заважають минулі розчарування.

Як батьки такі жінки та чоловіки не завжди розвивають чуттєвий початок у дітях і роблять ставку на всебічний розвиток та інтелект.

Сумісність

Народжені 15 вересня Діви мають великі шанси прожити довго та щасливо з Тельцями, Скорпіонами, Козерігами. З представниками знаків зодіаку Овен і Стрілець їм складно домогтися порозуміння.

Найбільш підходящий партнер для народжених 15 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 4, 7, 13, 17
Лютий: 6, 20, 24
Березень: 2, 3, 23
Квітень: 19, 24, 28, 29
Травень: 3, 4, 9, 12, 15
Червень: 12, 26 , 27, 29
Липень: 3, 15, 16, 20, 24
Серпень: 5, 7, 8, 25, 26
Вересень: 2, 11, 15
Жовтень: 11, 15, 30
Листопад : 11, 12, 18, 19, 21, 22
Грудень: 2, 17, 22, 26, 31

Діловий гороскоп

Багато хто з іменинників цього дня присвячує своє життя улюбленій справі. Заради професії вони готові втратити сімейне тепло. Вони багато працюють та підвищують свою майстерність. Не втрачають можливості поїхати на тренінги та семінари. Люблять вносити інновації і вдосконалять рід діяльності, що їх цікавить. При цьому велике значення для них має визнання з боку колег по роботі та матеріальна винагорода за працю. Гроші для них є потужним стимулом для працездатності.

Цим людям чужі підробітки. Вони віддані лише одному робочому місцю.

Серед професій гороскоп радить звернути увагу на юриста, політика, соціолога чи робітничі спеціальності.

Гороскоп здоров’я

Здоров’я завдає народженим 15 вересня багато клопоту, більшу частину з яких вони викликають самі. Ці люди ведуть сидячий спосіб життя та затримуються на роботі в офісах. При цьому їдять на ходу або протягом дня не їдять взагалі. Проте після повернення додому навантажують свій шлунок шкідливою їжею та алкоголем. Тому вони страждають від надмірної ваги та проблем із опорно-руховим апаратом.

Такі жінки та чоловіки не вміють правильно лікуватися. Бездумною покупкою пачок ліків вони нічим собі не допомагають, а, навпаки, підводять себе під межу лікарського отруєння.

Гороскоп радить іменинникам цього дня більше рухатися та частіше бувати у лікаря. Рекомендується звернути увагу на культуру харчування та відмовитись від спиртних напоїв.

Поради народженим 15 вересня

Не ставте пріоритет лише на одну сферу життя

Безглуздо вибирати або кар’єру, або сім’ю. Можна стати успішною людиною у будь-якому сімейному становищі.

Стримайте тягу до грошей

Матеріальні вигоди повинні йти в ногу зі здоровим глуздом, а не всупереч їм.

Дайте емоціям вирватися назовні

Прихованість не завжди призводить до очікуваних результатів. Відкрийте себе оточуючим.

Езотерика
Додати коментар