Народжені 15 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 15 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 15 серпня

Сильні сторони: цілеспрямованість, впевненість у собі, товариськість, оптимістичність, щедрість

Слабкі сторони: безкомпромісність, нетерплячість

Жінки, народжені 15 серпня, відрізняються такими якостями: шляхетність, дружелюбність, запальність, примхливість

Чоловіки, народжені 15 серпня, мають такі риси характеру: великодушність, доброта, тактовність, чуттєвість

Загальна характеристика народжених 15 серпня

Знак зодіаку 15 серпня – Лев. Це наполегливі, самовпевнені та цілеспрямовані люди. Вони впевнено крокують життям і випромінюють позитивну енергетику. Переповнені ідеями, мають невгамовний темперамент та постійно перебувають у творчому пошуку. Мають хороші розумові здібності і схоплюють на льоту будь-яку інформацію. Тягнуться до нових знань і не відмовляються від нових вражень. Вони енергійні та працьовиті. З ентузіазмом ставляться до будь-яких складнощів і вважають перешкоди найкращим способом самовдосконалення.

У цей день народжуються ввічливі, тактовні та гостинні особи. Вони відкриті, товариські та доброзичливі. Вміють налагоджувати контакти та стають бажаними гостями будь-якого заходу. Вони щирі та щедрі. Готові віддати все і не вимагають нічого натомість. Оточуючі тягнуться до них, оскільки вони викликають лише гарні емоції та прихильність. З ними легко та безтурботно. Вони здатні підтримати будь-яку розмову. Вміють контролювати свої емоції і ніколи не дозволяють собі образ. З турботою та розумінням ставляться до близьких.

Характеристика жінок, народжених 15 серпня

Це чесні, благородні та доброзичливі особистості. Вони позбавлені лицемірства та марнославства. Прагнуть до безхмарного життя і всіма силами домагаються цього.

Такі жінки чудово підходять для побудови стосунків. З ними весело, комфортно та просто. Вони люблять самовіддано і часом забувають про свої інтереси. Повністю розчиняються у партнері та живуть заради родини. Бувають запальними та примхливими, проте виявляють такі якості рідко.

Характеристика чоловіків, народжених 15 серпня

Такі чоловіки зазвичай процвітають у всьому. Вони люблять бути першими в роботі, особистому житті та спілкуванні з оточуючими.

Це красиві та статні чоловіки. Вони великодушні та добрі. Мають гарні манери, вміють доглядати і поводитися тактовно по відношенню до жінок. У коханні вони ніжні, пристрасні та чуттєві. Бояться бути знехтуваними, тому в боротьбі за серце жінки готові йти на будь-які хитрощі.

Любовний гороскоп

Такі жінки та чоловіки користуються популярністю у протилежної статі. Вони потенційно спрямовані створення міцних і довгострокових відносин. Це лагідні коханці, справжні романтики та віддані партнери. У близьких стосунках вони поводяться дбайливо та ніжно. Намагаються віддаватися коханим повністю і жити з ними в емоційній спорідненості. Їхній веселий і оптимістичний темперамент задає тон у особистих стосунках.

Іменинники цього дня цінують шлюб, вшановують сімейні традиції та домашній затишок. Для них важливо відчувати душевну теплоту партнера та бути з ним на одній хвилі. Одруження вони вважають відповідальною справою. Вважають за краще створювати сім’ю з перевіреним роками партнером. Вони не з тих, хто сліпо віддається емоціям. Їхній коханий має бути рівним їм. Вони не терплять стояти на щабель нижче в інтелектуальному та матеріальному розвитку.

Сумісність

Народжені 15 серпня Леви добре сумісні і мають чудові перспективи для розвитку відносин зі Стрільцями, Терезами, Овнами. У них низькі шанси порозумітися з Рибами, Раками, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 15 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 5, 7, 11, 24
Лютий: 4, 9, 28, 29
Березень: 8, 12, 30, 31
Квітень : 2, 3, 18
Травень: 1, 14, 20
Червень: 20, 23, 28, 30
Липень: 6, 9, 10, 17, 29
Серпень: 16, 24, 27
Вересень: 12, 25, 30
Жовтень: 18, 22, 24, 25, 29
Листопад: 16, 17, 25, 27
Грудень: 11, 21, 31

Діловий гороскоп

Досягти професійних успіхів тим, хто народився цього дня, допомагають уроджені якості. Вони наділені працьовитістю, чарівністю та діловим чуттям. Не схильні демонструвати свою перевагу, чим викликають прихильність у будь-якому колективі. Таке поєднання ділових якостей дозволяє їм знаходити собі застосування у різних професіях.

Пристрасть до експериментів і потяг до розуміння незвіданого штовхають цих людей у ​​науку. З них виходять грамотні уфологи та психологи. Любов до знань та драматизм знаходять застосування в театрі та політиці. Залучає таких людей та юриспруденція. Вони стають успішними адвокатами та швидко завойовують авторитет. Здатність обстоювати інтереси знаходить застосування у профспілкових організаціях.

Гороскоп здоров’я

Народжені 15 серпня Леви люблять смачно поїсти і не дуже звертають увагу на свій раціон. Захоплення хворою їжею негативно позначається на стані травного тракту. У них виникають проблеми з вагою та серцево-судинною системою. Гороскоп рекомендує дотримуватися суворої дієти, відмовитися від шкідливих звичок та більше часу приділяти фізичним вправам. Тоді багато недуг підуть, і життя буде довгим і щасливим.

Поради народженим 15 серпня

Не конфліктуйте

Остерігайтеся ворожнечі та скандалів. Навчіться йти на компроміс. Для конструктивного співробітництва та досягнення цілей вам знадобляться союзники.

Дійте на випередження

Ваші здібності та таланти викликають заздрість у інших. Попереджайте їх дії та менше довіряйте. Тож вам вдасться уникнути більшості неприємностей.

Вирощуйте в собі толерантність

Не завжди задумане справджується. Навчіться терплячості, і всі негаразди вирішаться самі собою.

Езотерика
Додати коментар