Народжені 13 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 13 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 13 жовтня

Сильні сторони: сміливість, винахідливість, любов до справедливості, працьовитість

Слабкі сторони: закритість, нестійкість до стресів

Жінки, народжені 13 жовтня, відрізняються такими якостями: привабливість, яскравість, ексцентричність, балакучість

Чоловіки, народжені 13 жовтня, наділені такими рисами характеру: освіченість, вихованість, норовливість, привабливість

Загальна характеристика народжених 13 жовтня

Знак зодіаку народжених 13 жовтня – Терези. Це сильні, вольові та ризикові особистості. Вони домагаються всього наполегливою працею. Гордо зустрічають будь-які проблеми. Ніколи не сумніваються, керуються у будь-якій ситуації розумом, а не почуттями. Помиляються рідко, переважно через амбітні пориви.

Природа щедро обдарувала цих людей здібностями та талантами. Більшість їх пов’язані з точним ручним працею. Це технічно грамотні особи. Вони люблять конструювати та винаходити щось нове.

Народжені цього дня не довіряють оточуючим. Навіть із близькими рідко відверті. Вони у всьому бачать каверзу. Тож друзів у них мало.

Такі жінки та чоловіки цінують справедливість. Вони дотримуються закону та суспільних норм. Не використовуватимуть інших для корисливих цілей. Проте, самі постійно ризикують бути жертвою аферистів.

Характеристика жінок, народжених 13 жовтня

Такі жінки багато говорять та мало роблять. Однак зовні привабливим дамам оточуючі це вибачають.

Це яскраві та ексцентричні особистості. Вони притягують себе погляди протилежної статі, як магніт. Не проти скористатися кавалерами для особистого збагачення. Цінують достаток та соціальний статус. Якщо чоловік не відповідає їхнім вимогам, вони не починають із ним стосунки. Ці жінки вірять у кохання, однак і без неї добре влаштовуються у житті.

Характеристика чоловіків, народжених 13 жовтня

Такі чоловіки статні і норовливі. Їх неможливо не помітити у натовпі. Вони приковують погляд та захоплюють дух. Це розумні та виховані особистості. У молодості багато мандрують.

У цих чоловіків завжди багато прихильниць. Вони часто змінюють жінок. До сім’ї прагнуть пасивно. Однак для кохання їхнє серце завжди відкрите.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня неоднозначно ставляться до кохання та тривалих уподобань. Вони можуть пристрасно бажати цього та при цьому цілодобово працювати. При спробі побудувати довірчі відносини прагнуть тотального контролю своєї другої половинки. Через це виникають сварки, періодично розставання.

Сім’я для таких жінок та чоловіків – рятувальне коло. У моменти відчаю вони знаходять у ній необхідні їм підтримку та співчуття. У шлюбі їм непросто. Велику ношу їм представляють побутові труднощі. Для щастя їм достатньо однієї дитини.

Сумісність

Народжені 13 жовтня Терези добре уживаються з представниками свого знака зодіаку, Водоліями, Стрільцями, Левами. Погано сумісні з Тельцями, Скорпіонами, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 13 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 17, 24
Лютий: 3, 9, 11, 17, 24, 26
Березень: 5, 7, 9, 12, 18
Квітень: 15, 16, 17, 22, 23, 28
Травня: 2, 10, 11, 17, 18
Червень: 9, 10, 14, 16
Липень: 6, 9, 13, 18, 30
Серпень : 8, 9, 19
Вересень : 10, 13, 24
Жовтень: 15, 19, 31
Листопад: 3, 12, 26
Грудень: 5, 7, 23, 25, 31

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – працьовиті співробітники. Вони не люблять відсиджуватися під час робочого дня. Віддаються улюбленій справі по максимуму. Вони точні та дисципліновані. Рідко забувають прохання чи доручення. Легко навчаються, тож у списку їх досягнень зазвичай не один диплом. За це колеги та начальство їх поважають.

Ці люди знають чого хочуть. Майбутню професію обирають ще у дитинстві. Від наміченого курсу їх може відхилити хіба що всесвітній потоп, проте навіть у такому разі вони щось вигадують.

Для успішного старту їм підходять професії перукаря, дизайнера, менеджера з продажу, інженера, інспектора з техніки безпеки.

Гороскоп здоров’я

Народжені 13 жовтня Терези звикли не скаржитися на самопочуття. Велику небезпеку для них становлять стресові ситуації. Вони не виробили захисні механізми від стресу. Це загрожує психосоматичними недугами, кишковими розладами, серцево-судинними захворюваннями. Ці люди вживають багато ліків, що спричиняє залежність від медикаментів. Гороскоп радить за перших ознак нервового збудження не хапатися за таблетки, а зайнятися спортом: взяти велосипед і поїхати на природу, влаштувати пробіжку.

Поради народженим 13 жовтня

Навчіться спрощувати життя

Вчіться радіти дрібницям. Це допоможе стати щасливими.

Відкрийтесь перед коханими людьми

Ваша скритність негативно позначається на взаєминах із коханою людиною. Будьте відвертими з другою половиною, просто і зрозуміло висловлюйте свої почуття. Це зміцнить стосунки.

Навчіться розслаблятися

Якісний релакс замінить вам тиждень відпустки.

Езотерика
Додати коментар