Народжені 12 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 12 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 12 жовтня

Сильні сторони: цілеспрямованість, енергійність, товариськість, щедрість

Слабкі сторони: довірливість, безвідмовність, безтурботність, вразливість

Жінки, народжені 12 жовтня, відрізняються такими якостями: ввічливість, чутливість, мрійливість, консерватизм

Чоловіки, народжені 12 жовтня, наділені такими рисами характеру: активність, цілеспрямованість, впевненість у собі, прагнення незалежності

Загальна характеристика народжених 12 жовтня

Знак зодіаку народжених 12 жовтня – Терези. Це цілеспрямовані, енергійні люди. Вони у всьому люблять брати гору. Виразно демонструють свою цінність. Вміють піднести себе у найбільш вигідному світлі. Вони артистичні, проте фальшивити не стануть. Це правдолюби. Світ без істини вони вважають пустим.

Це веселі, промовисті особистості. Вони заряджають позитивом усіх довкола, їх емоційні історії захоплюють дух. Швидко входять у довіру. Навколишні не бояться відкрити їм душу та поділитися з ними своїми проблемами. Такі жінки та чоловіки бувають вразливими, проте швидко забувають прикрощі.

Народжені цього дня не скупляться у грошах. Вони готові ділитися з близькими результатами своєї успішної праці, причому віддають безоплатно. Дрібність не викликає у них почуття захоплення. Через щедрість вони часто стають жертвами шахраїв чи несумлінних людей.

Характеристика жінок, народжених 12 жовтня

Такі жінки ввічливі, чутливі. Це консервативні особи. Вони дотримуються тривалий час одного стилю у зовнішньому вигляді, в міру старомодні. Чи не схильні до ризику.

Ці жінки мрійливі і безтурботні. Через розвиненість цих якостей можуть протистояти шлюбу і серйозним відносинам.

Характеристика чоловіків, народжених 12 жовтня

Такі чоловіки цілеспрямовані, активні, впевнені у собі. Не бояться труднощів, що виникають на шляху до мети.

Це гармонійні та правильні особистості. Їхній особистий простір завжди зайнятий цікавими ідеями, роздумами про сенс життя.

Такі чоловіки схильні до навішування ярликів, тому суворо перевіряють свою обраницю. Через прагнення до незалежності та знайти ідеал одружуються неохоче.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня в коханні палкі та ненаситні. Їм мало володіти партнером лише фізично. Вони хочуть стати частиною його думок та навіть снів. За абсолютної взаємної прихильності їм важливо мати простір для чогось свого. При недотриманні цього правила вони здатні голосно грюкнути дверима і піти, після чого ризикують шкодувати до старості.

У сімейних стосунках такі жінки та чоловіки послідовні та раціональні. Вони не витратять весь місячний прибуток на туристичні путівки. Насамперед їх хвилює побут та його облаштування. Діти зазвичай з’являються через роки після створення сім’ї. Шлюби заради народження дитини вважають приреченими на загибель. У разі розлучення вони дбають про дітей із такою ж силою.

Сумісність

Народжені 12 жовтня Терези чудово сумісні з представниками свого знака зодіаку, Стрільцями, Водоліями, Левами, Близнюками. З Рибами, Тельцями, Скорпіонами складаються складні стосунки.

Найбільш підходящий партнер для народжених 12 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 1, 14, 16, 20, 26
Лютий: 8, 21, 27, 28
Березень: 9, 13, 18, 21
Квітень: 3, 5, 6, 15
Травень: 9, 22, 28
Червень: 5, 15 , 17, 20
Липень: 2, 4, 11, 21, 29
Серпень: 4, 14, 17, 21, 22
Вересень : 2, 5, 23
Жовтень: 5, 9, 19, 20, 30
Листопад: 1, 4, 8, 9, 29
Грудень: 3, 4, 23, 26, 31

Діловий гороскоп

Народжені цього дня розумні, ерудовані та промовисті. Вони готові вислухати інших. Вміють знаходити спільну мову із людьми різних соціальних груп. Думають масштабно, люблять експериментувати. Не втрачають можливості підвищити кваліфікацію чи відвідати черговий тренінг. Начальство цінує таких працівників.

Ці люди стають успішними менеджерами, підприємцями, торговцями. Красномовність та товариськість допомагають їм досягти високих результатів у журналістиці, літературі. Яскрава уява дозволяє реалізуватися у мистецтві.

Гороскоп здоров’я

Народжені 12 жовтня Терези мають від природи міцне здоров’я. Воно рідко їх підводить. Ці люди починають серйозно хворіти до 40 років, причому причиною стають вони самі. Вони ведуть малорухливий спосіб життя, часто недосипають і перевтомлюються, зловживають висококалорійною їжею та алкогольними напоями. Через це жінки страждають від ожиріння, цукрового діабету, а чоловіки – від імпотенції та простатиту.

Гороскоп радить таким людям гартувати тіло та внутрішній дух. У цьому їм допоможуть бойові мистецтва, йога, заміські вікенди.

Поради народженим 12 жовтня

Менше довіряйте неперевіреним людям

Не будьте надто довірливими до оточуючих. Вони будь-якої миті можуть скористатися вами і залишити в дурнях.

Розберіться з поняттям справжніх друзів

Між справжнім та хибним зазвичай слабка грань. Ресторанний супутник не завжди готовий подолати дружні зобов’язання.

Навчіться рахувати гроші

Безмежна щедрість здатна залишити вас із порожнім гаманцем. Правильно плануйте свій бюджет та його витрати.

Езотерика
Додати коментар