Народжені 11 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 11 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 11 жовтня

Сильні сторони: дружелюбність, добродушність, гострий розум, жива уява

Слабкі сторони: страх проблем, ненаситність

Жінки, народжені 11 жовтня, відрізняються такими якостями: жіночність, витонченість, привабливість, жвавість

Чоловіки, народжені 11 жовтня, мають такі риси характеру: цілісність, стабільність, вміння слухати, вміння давати поради

Загальна характеристика народжених 11 жовтня

Знак зодіаку народжених 11 жовтня – Терези. Це борці за правду, справедливість та мир у всьому світі. Вони здатні лавірувати між соціальними угрупованнями й у кожному їх знаходити однодумців.

Народжені цього дня не зациклюються на труднощах, проте перешкоди можуть суттєво вплинути на вектор їхньої діяльності.

Такі люди мають від природи живу уяву, яка разом з дотепністю та раціональністю робить їх вразливими та пристрасними натурами.

Це відкриті, доброзичливі та веселі особистості. Вони однаково добре спілкуються як із людьми вищого суспільства, так і з простими вихідцями з народу. Не схильні виділяти фаворитів чи улюбленців. Це правило переносять у всі сфери свого життя.

Такі жінки та чоловіки відкидають силові втручання. Вони уникають конфліктів, все вирішують за допомогою успішно висунутого компромісу. Однак не проти виступити в ролі судді та підтримати потерпілу сторону. Навколишні часто зловживають їх добродушністю.

Характеристика жінок, народжених 11 жовтня

Ці жінки насолоджуються процесом догляду за тілом. Вони люблять відчувати себе чарівними.

Це жіночні та витончені натури. Їхня чарівність і жива вдача не залишають байдужими палкі чоловічі серця. Вони не гидують статусом коханки чи подруги. Заради знаходження поряд із коханою людиною погоджуються на будь-яку розстановку ролей.

Характеристика чоловіків, народжених 11 жовтня

Це цілісні та стабільні особистості. Вони не витрачають час і сили даремно. Це чудові співрозмовники. Вони вміють слухати та давати слушні поради.

Жінок приваблюють статність та соціальний статус цих чоловіків. Вони не ставлять кохання на перше місце, проте не опираються серйозним перетворенням своєї долі.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня вважають за краще заздалегідь планувати розвиток відносин. Вони не люблять несподіваних поворотів подій. Невдалий сценарій відносин здатний в одну мить обірвати всі надії та віру у завтра.

Такі жінки та чоловіки в коханні ніжні та мрійливі. Вони тікають від сірості та буденності, не люблять сидіти вдома. Із задоволенням відкривають із другою половинкою нові країни, ходять до ресторанів.

У сімейному житті беруть штурвал корабля у свої руки. Не терплять інакомислення та недомовленості. У той же час чоловіки ніколи не роблять боляче своїй обраниці. Вони завжди раді підставити міцне чоловіче плече. Жінки вміють підбадьорити чоловіка. Вони ніколи не піднімають голосу на дитину.

Сумісність

Народжені 11 жовтня Терези добре поєднуються з Близнюками, Левами, Водоліями, Стрільцями. Погано сумісні з Тельцями, Скорпіонами, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 11 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 5, 11, 24, 31
Лютий: 18, 22, 28
Березень: 11, 14, 21, 24, 28
Квітень : 2, 16, 24
Травень: 11, 27, 30
Червень: 3, 6, 16 , 17, 23
Липень: 4, 5, 19, 25, 26, 30
Серпень: 8, 16, 28
Вересень : 4, 7, 12, 14, 19
Жовтень: 2, 4, 13, 24, 25, 27
Листопад: 10, 15, 29
Грудень: 1, 3, 14

Діловий гороскоп

Народжені цього дня – трудоголіки, проте вони не завжди викладаються на повну. Козирі у рукавах залишають на потім. Їм важливо здивувати своє оточення. У колективі з ними не нудно. Вони підтримують корпоративний дух та культуру. Це не заважає їм справлятися з робочими завданнями та робити кар’єру.

Такі жінки та чоловіки довго кидаються у пошуках життєвого покликання. Вони можуть протягом життя змінити не одне робоче місце. Шукають не лише джерело для заробляння грошей, а й можливості. Досягають великих успіхів лише у складних сферах, оскільки на просте їм шкода витрачати свої сили.

Вміння вести переговори, тактовність та привабливість допомагають цим людям у роботі у сфері торгівлі, реклами, туристичному бізнесі. Вони реалізують свої артистичні здібності у мистецтві, засобах масової інформації.

Гороскоп здоров’я

Народжені 11 жовтня Терези в гонитві за кар’єрним процвітанням рідко озираються на своє самопочуття. Вони байдужі до нездужань. Часто запускають хвороби та потрапляють на лікарняне ліжко не з однією проблемою.

Сидяча робота згубно діє на поставу, м’язи цих людей і призводить до гіподинамії. Гороскоп радить боротися із цією проблемою з ранньої молодості. Добре діють велосипедні прогулянки, вправи на турніку та лікувальний масаж.

Поради народженим 11 жовтня

Не бійтеся проблем

Сприймайте проблеми частиною неминучого і вірте у їхній позитивний результат.

Не гальмуйте на фініші

Напередодні здійснення не зупиняйтеся, боріться до кінця.

Будьте помірними

Жадібність і ненаситність відкривають темні грані вашої особистості. Тримайте їх на короткому повідку.

Езотерика
Додати коментар