Народжені 1 січня: знак зодіаку та гороскоп

День народження – 1 січня
Знак зодіаку – Козеріг

 • Якщо ви народилися 1 січня, то ваш знак зодіаку – Козеріг
 • Це символ стихії Земля

Особливості народжених 1 січня

Сильні сторони: відповідальність, вимогливість, цілеспрямованість

Слабкі сторони: відсутність гнучкості, невпевненість

Жінки, народжені 1 січня, відрізняються такими якостями: мудрість, практичність, цілеспрямованість, глибокий внутрішній світ

Чоловіки, народжені 1 січня, мають такі риси характеру: лідерство, ощадливість, обережність, волелюбність

Загальна характеристика, народжених 1 січня

Знак зодіаку народжених 1 січня – Козеріг. Це цілеспрямовані, стримані, відповідальні та м’які особи. Вони не вдаються до радикальних методів досягнення цілей та вирішення проблем. Активним діям воліють вичікувальну тактику, вибирають повільний та перевірений шлях.

Народжені цього дня легко сходяться з оточуючими. Вони не допускають розвитку конфліктів у суперечках та розбіжностях. Не довіряють новим знайомим, через що здаються замкнутими, скупими особистостями на емоції. Їхнє коло друзів обмежується кількома приятелями, яких вони знають з дитинства чи юнацтва.

Такі люди не уявляють життя без мети. З молодих років знають, чого хочуть отримати від життя. Тому ставлять собі за мету і вперто до неї йдуть. Завжди діють згідно з наміченим планом. Бояться зазнати поразки, через що утримуються від необдуманих вчинків та спонтанних рішень. Багато часу приділяють освіті та вдосконаленню професійних навичок. Люблять вчитися та розширювати кругозір.

Характеристика жінок, народжених 1 січня

Такі жінки – мудрі, практичні та цілеспрямовані особистості. Вони не афішують своїх успіхів і не шукають схвалення у оточуючих. Успішні в кар’єрі, яка є плодом копіткої праці та наполегливості. Мріють про стабільність та міцну родину.

Ці жінки мають глибокий внутрішній світ, що сприяє захопленості творчістю та психологією. Вони поважають та цінують моральні цінності. Прагнуть до впорядкованості та матеріального благополуччя.

Характеристика чоловіків, народжених 1 січня

Такі чоловіки цілеспрямовані, економні та обережні. Для них головне у житті – кар’єра та самореалізація. Для досягнення мети вони йдуть на самопожертву. У душі люблять свободу і не зазнають тиску, тому їм складно збудувати міцні довірчі відносини з людьми.

Ці чоловіки мають яскраво виражені лідерські якості. Вони прагнуть перемог. Болісно сприймають невдачі, що може похитнути впевненість у своїх силах. Поважають людей, які вищі за рангом.

Доля

У народжених цього дня непроста доля. Їхнє життя нагадує вир подій, який поглинає їх з раннього дитинства. Фортуна до цих людей несправедлива, тому успіху та матеріального благополуччя вони домагаються своєю копіткою працею.

Поруч із ними завжди опиняються недоброзичливці, конкуренти, заздрісники, які хочуть зайняти їхнє місце. Це заважає заводити нових друзів, будувати романтичні стосунки та насолоджуватися щасливим сімейним життям.Що подобається

 • Планувати
 • Ставити перед собою реальні цілі та реалізовувати їх
 • Отримувати нові знання
 • Подорожувати
 • Займатися творчістю, наукою, підприємництвом
 • Організовувати свята
 • Вчити інших людей

Що не подобається

 • Ризикувати своїм становищем
 • Здійснювати необдумані вчинки
 • Приймати легковажні рішення
 • Програвати
 • Аналізувати свої помилки
 • Зупинятися на досягнутому
 • Смітити грошима

Любовний гороскоп

Козероги, що народилися 1 січня, сором’язливі і потайливі у відносинах. За зовнішньою холодністю та байдужістю ховаються чутливість та вразливість. Їм важко освідчуватися у коханні та першими зближуватися з коханими. У партнери вони обирають більш емоційних та сильних особистостей.

У шлюбі такі жінки – прекрасні господині та мами, а чоловіки – вірні та дбайливі сім’янини.

Сумісність

Народжені 1 січня Козероги утворюють міцний і гармонійний союз із Тельцями, Левами та представниками свого знаку зодіаку. Складні відносини складаються з Раками, Стрільцями, Водоліями та Овнами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 1 січня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 7, 10, 13
Лютий: 2, 13, 17, 24, 29
Березень: 6, 15, 22, 31
Квітень : 2, 12, 26, 27
Травень: 5, 6, 8, 10, 22
Червень: 8 , 10, 11, 17
Липень: 15, 22, 30
Серпень: 2, 8, 19, 24, 27, 28
Вересень: 2, 3, 4, 5, 23
Жовтень: 2, 5, 11, 12, 26
Листопад 2, 5, 16, 26, 30
Грудень: 3, 9, 23, 31

Діловий гороскоп

Для таких людей робота – головне у житті. Вони відповідально обирають професію. Поетапно будують кар’єру, долаючи труднощі, що виникають. Не вибирають легкі шляхи досягнення успіху. Вони завзяті і старанні у роботі.

Народжені цього дня винахідливі, самостійні та заповзятливі. Найкращі професійні сфери діяльності для них – адвокатура, викладання, бізнес та менеджмент.

Негативна їхня риса – страх ризику та відсутність азарту. У гонитві за стабільністю вони втрачають шанс досягти успіху та самореалізуватися.

Гороскоп здоров’я

Народжені 1 січня замкнуті та потайливі. Стримування емоцій та прагнення тримати все під контролем призводять до стресів та нервового перенапруги. Такі люди схильні до депресій та перевтоми. Хто не в змозі впоратися з внутрішніми страхами та напругою – тим гороскоп здоров’я радить відвідати психотерапевта.

Слабке місце в організмі народжених у перший день року – травна система. Щоб уникнути серйозних захворювань, необхідно стежити за режимом та раціоном харчування.

Такі люди схильні до повноти. Підтримати фізичну форму допоможуть дієта та помірні фізичні навантаження. Найкращий ефект матиме ранкова зарядка, плавання або ходьба. У раціоні необхідно обмежити борошняні вироби, солодощі та тваринні жири. Слід віддати перевагу нежирним сортам м’яса, овочам та фруктам.

Поради народженим 1 січня

Не пред’являйте зайві вимоги, навчитеся розслаблятися і відпочивати
Емоційна напруга і імпульсивність заважають реалізувати намічені плани і досягти успіху в роботі.

Тренуйте терпіння
Щоб побудувати кар’єру та обійняти бажану посаду, потрібно поступово просуватися вперед. Керівництво помітить та оцінить самовладання, відповідальність та завзятість.

Довіряйте власним почуттям
Не варто соромитися проявів почуттів та боятися стосунків. Кохана людина внесе в життя гармонію, романтику, почуття впевненості та душевної рівноваги.

Езотерика
Додати коментар