Надія значення імені

Називати дівчаток Надією воліють в Україні і Греції, християни й католики.

Короткі похідні імені Надія: Надеждушка, Надя, Надиша, Надійка, Динуся, Надена, Діна, Надеха, Надина, Надюха, Надюся, Надюша, Надюра й Надюня.

Аналогічні імені Надія: Надія, Надія, Нада, Надина, Надее, Надзее, Сперанца, Хоуп, Спес і Есперанса.

Коріння імені Надія тягнуться з Греції. Вважається, що є похідним прізвисько Елпіс (принаймні, переклад йде саме від нього), яке колись мала одна з 3-х сестричок, шанованих у православних як Надія, Віра і Любов з матір’ю на ім’я Софія. У давніх русичів існувала інша форми Надії — Надія, з якої, власне, і почалося на Русі ім’я Надія.

Вплив імені на характер і долю

Надія — незалежна жінка, яка цінує особисту свободу і нічого не робить наполовину. Будучи по натурі ідеалісткою, Надя не приймає жодних обмежень та жорсткої дисципліни, любить ризикувати, мало замислюючись про наслідки. Надію частенько вважають гордовитої, а поведінка Надюши іноді — шоком.

Надині чуттєвість, імпульсивність і непереборне бажання деколи здатні заводити її настільки далеко, наскільки сама господиня імені і не припускала спочатку. У Надії унікальна пристосованість до навколишнього світу і, можна сказати, патологічна тяга до спілкування. Всі Надії відрізняються нетерплячою і збудливою натурою; Надям властиво «приборкувати» свою активну рухливість дослідженнями нових, далеких горизонтів. Кожна Надія — авторитарна особистість, яка знає, як організувати різноманітні заходи. А якщо у Наді є чітка мотивація, то вона вміє приборкати та ентузіазм та енергію.

Маленька Надія — то шибеник і шибайголова, для якої немає жодних перепон. Наді притаманне пускати в хід особиста чарівність, якщо бажає чогось домогтися від оточуючих, зовсім не замислюючись, ніж усім закінчиться. Тому батькам Надійки слід якомога раніше пояснити дочці, чим загрожують такі пориви, навчити розпізнавати потенційну небезпеку. Ну а щоб Надія свою активність направляла в потрібне русло, не завадить записати її в групу хореографії, спортивну секцію або на якесь інше групове заняття.

Наденькам дуже подобається бути центром Всесвіту і робити те, що хочеться — від цього господині імені отримують справжню насолоду. В якісь моменти життя Надія може виглядати дуже гордою, а то й егоїстичною особою.

В любовних відносинах Надія прагне лідирувати, бо як Надина натура далека від романтичного образу. Носій імені Надія ніколи не закохується з першого погляду, а лише після ретельного знайомства з партнером. Надюше дуже важливо, щоб кавалер її обожнював, вмів терпляче зносити її, Надині, ревнощі і вимогливість. У відповідь Надія подарує своєму обранцеві безумовну вірність. Навряд чи Надя, вступивши в шлюб, стане вести життя домогосподарки — вона не для такої дівчини з гордим іменем Надія. І працювати Надійка ким попало теж не стане. Швидше, Надя віддасть перевагу спеціальності, пов’язані з мобільністю, частими роз’їздами і різноманітністю (реклама, маркетинг, туризм). Зможе реалізувати себе Надія у творчій і журналісткою сфері (театр, кіно, режисура).

Іменини Надія відзначає 14 і 20 березня, 30 вересня та 21 жовтня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар