Мурат: значення імені Мурат. Доля і характеристика імені

Іменем Мурат батьки називають хлопчиків в мусульманських сім’ях Осетії і Казахстану.

Ім’я Мурат виникло на Близькому Сході і на сучасну українську перекладається як «цільовий» або «мета». У частині країн більше популярний варіант прочитання — Мурад. В якості доказу лінгвісти згадують річку Мурат у Вірменії, яка впадає в Євфрат, яку ще іменують Мурад. Цим ім’ям називалися кілька правителів Туреччини, яких в деяких джерелах звали Муратами. Від імені Мурат виникло як мінімум два прізвища.

Крім того, існує ще кілька варіантів прочитання імені Мурат, наприклад, через «о» (Мурот). Це ім’я входить до складу інших імен (Муроджон — складається з «Мурот» і «жан» — «дух»). До речі, ім’я Муроджон трактується як «духовна мета», Хаджимурад — «паломник, що задався метою», Бердимурат — «дарований Господом».

Вплив імені на характер і долю

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Мурат, буде добре себе вести і не стане головним болем для мами, тата або педагогів. Мурата можна назвати слухняним. Мурат із тих дітей, які завжди розуміють з першого разу, що їм говорять старші. Він легко знаходить спільну мову з іншими дітьми. У цьому хлопчикові допомагає його добродушна вдача і готовність прийти на допомогу. Батьки часто купують йому тварина, від яких дитина без розуму.

З-за свого старанності Мурат часто стає улюбленцем батьків. При цьому хлопчик володіє твердістю духу і чітким розумінням того, що добре і що погано. Мурад ніколи не пройде повз потребує допомоги або творить зло. Він досить незалежний і вже з дитинства вміє не здаватися, якщо для досягнення мети доводиться трудитися. Навіть у більш старшому віці Мурад намагається не просити допомоги і про все мати свою думку. Він не любить даремно базікати, проте легко сприймає жарти і намагається уникати сварок.

Мурату, народженому в січні, дуже потрібна підтримка близьких людей. Однак Мурат не хоче їм набридати, у зв’язку з чим нечасто про неї просить, чого не можна сказати про його оточення, люди в якому начебто не можуть вирішити ні одне життєве питання без його допомоги.

Мурат, народжений в листопаді, володіє гнучкістю розуму і адаптивною поведінкою. Цей Мурад — прагматик, який легко домовляється навіть з тими, кого він не хоче бачити. Цей чоловік для досягнення цілі складає опрацьовані плани. Мурат обожнює читати класику, а дозвілля часто проводить за настільними іграми. Знає кілька схем, за допомогою яких можна поліпшити своє матеріальне положення. При цьому він людина освічена, що володіє розвиненим внутрішнім чуттям.

У будь-якій справі володар імені Мурат проявляє велику відповідальність. Начальство довіряє йому важливі проекти і знає, що він не підведе. Мурад володіє здоровим честолюбством і стає авторитетом для багатьох людей. Цей чоловік страждає від самотності, навіть коли не один. Мурат схильний до математичного мислення. Нерідко працює не за фахом. Швидко знаходить вихід з положення. Мурат не намагається образити або запобігати, з-за чого у нього хороші відносини з працівниками. У справі цінує ефективність. Народжений в листопаді чоловік — одинак, який не попросить про допомогу.

Не можна сказати, що носій імені Мурат схильний до якоїсь однієї професійній сфері. Він цілком здатний стати діячем мистецтва або репортером. Якщо Мурад стає «технарем», то вибирає шлях будівельника, телефоніста, механіка або інженера-проектувальника. Часто Мурату вдається досягти успіху в професії фінансиста, викладача або співробітника правоохоронних органів. Набагато рідше він працює кулінаром, хіміком або лікарем.

До своєї дружини і дітей Мурат ставиться дуже добре. Він бачить людей наскрізь, так що одружується вдало. Дружина Мурата буде щаслива в шлюбі.

До Мурату не потрібно шукати особливий підхід. Він безкорисливий і надасть допомогу тим, хто її потребує. Мурат ввічливий, любить спілкуватися, але нікого не впускає у свою душу. Мурад не любить пересудів, так що близькі можуть легко їй довірити будь-яку таємницю, знаючи, що він віднесе її в могилу.

У чоловіка, що носить ім’я Мурат, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар