Міла значення імені

Старослов’янське жіноче ім’я Міла популярне і сьогодні. Значення його зрозуміло кожному, адже нескладно здогадатися, що основа — корінь «милий» як і в слові «мила».

Міла — це самостійне ім’я, але часто воно використовується як ласкаве, коротке звернення до жінок з іменами: Мілоліка, Миловзора, Милослава, Миломира, Мілами. Рідні та близькі так називають і Людмил, і Камілл, і Морив, і Радмил, і Милослав, і Мілад.

Мілами часом іменують навіть представників сильної статі, яких насправді звати: Миланами, Доромилами, Всемилами, Милонегами. В Югославії, Сербії, Хорватії дівчаток часто нарікають ім’ям Міліца. Одна з його форм — Мілла. Це вводить людей в оману. Але Міла пишеться з однією буквою «л». А ось похідна від Міліци — з двома.

Ім’я Міла зараз модно в США. Але навряд чи можна припускати, що його популярність пов’язана з інтересом до слов’янських коренів або мови. Швидше за все, це похідна від жіночого імені Мілдред.

Міла не відзначає свій День Ангела. У церковних календарях ім’я її не згадано.

Вплив імена на характер і долю

Міла, виправдовуючи своє ім’я, дуже мила, приємна у спілкуванні. Вона дружелюбна, але часто ніяковіє і буває надто сором’язливою і затиснутою. Це позначається на характері Міли. Дівчина з цим ім’ям, з одного боку, дуже багато уваги приділяє іншим людям — їх інтересам та проблемам. З іншого — їй здається, що не завжди її таланти, досвід, знання оцінюються навколишніми по достоїнству.

Міла — веселий чоловік, з ентузіазмом береться за багато проектів. І при цьому вона нетерпелива і примхлива. Володарка такого імені славиться чудовою пам’яттю, високим інтелектом і тим, що критично оцінює багато речі і явища. Міла допитлива, начитана. У неї є здібності до вивчення іноземних мов. Міла вміло користується своєю чарівністю і силою переконання для того, щоб досягти певних цілей.

Маленька Люба дуже темпераментна, емоційна. Дитина з таким ім’ям — фантазерка, придумуються дивовижні історії і страшилки. Вона дуже схильна до впливу батьків. І якщо в дитинстві Міла не доотримає батьківської любові і турботи, може з часом перетворитися в інтроверта.

Стаючи старше, Міла компенсує брак спілкування, розмовляючи годинами по телефону зі своїми приятельками. Панянка з таким ім’ям майже завжди — зірка будь-якої вечірки. А доросла Дорогенька славиться як прекрасна і привітна господиня.

Міла романтична, мріє про люблячого чоловіка і хоче мати дітей. Вийшовши заміж, ставши мамою, вона зуміє знайти компроміс між роботою і сім’єю.

Власниці імені Міла найбільше підходять спеціальності, які передбачають високі комунікативні навички. Вона досягне успіху, вибравши кар’єру працівника торгівлі, спеціаліста зі зв’язків з громадськістю, рекламіста, юриста, помічника керівники, прес-аташе, письменника.

Езотерика
Додати коментар