Значення імені Маріанна | Що означає ім'я Маріанна, характер і доля

Маріанна значення імені

Ім’я Маріанна у скороченому вигляді — Мара, Марьяся, Марианита, Маріанка, Марьяха, Мар’янка, Майа, Маря, Нана, Марьяша, Ріана, Ана, Яна, Марианинья, Мана.

Інші словоформи ім’я Маріанна — Меріан, Маріана, Маріано, Мариамна, Мар’ян, Маріану.

Виникнення ім’я Маріанна

Своїх дочок цим іменем називають католики, євреї і ті, хто сповідує православ’я.

Найбільш відомий варіант появи імені — давньоєврейська. В ті часи були популярні імена Анна та Марія. В народі «прижилася» комбінація цих імен — Мар’яна. При хрещенні дівчинку називали Мариамна (варіант імен Маріанна і Маримьяна). Значення не саме позитивне — «гірка благодать», «сумна красуня». Є і більш оптимістичний — «обурення».

Ім’я Маріанна у католицизмі — видозмінене родове прізвисько, яке звучить як Marianus («той, що належить Марію», «Маріев»). А Marianus — похідне від Marius — «Марсів», «той, хто належить Марсу» (мова йде про давньоримського бога).

Ще одна версія стверджує, що ім’я Маріанна було утворено від імені Маріан (типово чоловіче, що означає «морський»). Даний нюанс ріднить ім’я Маріанна з ще одним «морським» ім’ям — Марина.

Маріанну ласкаво називають Ріана, Нана, Яна, Мара чи Майя. Кожне з цих імен може використовуватися як самостійне.

Вплив імені на характер і долю

Дівчинкою Маріанна по характеру дуже схожий на свого батька: вона чутлива, імпульсивно і вміє зачаровувати оточуючих. Причому зовнішня подібність не менш явне — вона «копія» свого тата. Ця дитина любить вчитися — зі школи Маріанна зазвичай приносить хороші оцінки. До того ж вона захоплюється різноманітними секціями, гуртками, а також малюванням і грою на музичних інструментах. Легкий характер, товариськість і чарівність роблять її улюбленицею як у колі рідних, так і серед друзів, а згодом — колег. Саме ці якості привертають до неї безліч шанувальників, тому Маріанна створює сім’ю набагато раніше своїх подружок з іншими іменами.

У таких дівчаток талант до малювання, скульптури та дизайну — це справжні творчі особистості. Виростаючи, дівчата з подібним ім’ям нерідко вибирають професію архітектора, дизайнера, художника або дизайнера. Не позбавлена Маріанна лідерських та організаторських здібностей — з неї виходить хороший керівник, не боїться ризику.

При створенні сім’ї Маріанна в першу чергу орієнтується на власні пріоритети. Саме тому батьки дівчини з цим ім’ям нерідко дізнаються про шлюб своєї дочки лише після того, як він був зареєстрований. Маріанна — прекрасна господиня, відповідально підходить до виконання ролі «берегині домашнього вогнища». У її будинку завжди чисто і затишно, а всі члени сім’ї почувають себе там комфортно. Через певний час, Маріанна бере кермо влади в свої руки, і чоловік виявляється у неї в підпорядкуванні. Незважаючи на це, сім’я у них міцна і розлучення вкрай рідкісні. Хоча Маріанна, яка з’явилася на світ восени, часто не може похвалитися вдалим подружжям.

Зимова Маріанна знаходить собі чоловіка досить пізно. Але заміжжя виявляється виключно вдалим. Її не лякає незнайоме оточення: вона любить і вміє знаходити спільну мову з різними людьми. Але ледь помітивши якусь загрозу, вона стає нелюдимої. Маріанна відрізняється непростим характером: спори — її пристрасть. Навіть у випадках, коли вона бачить, що помиляється — буде захищати свою думку «до останнього». Це справжня гурманка, обожнює різні ласощі та вишукані страви. З цієї причини Маріанна нерідко має проблеми із зайвою вагою.

Подібні жінки самі вирішують всі питання, а не чекають, коли їм допоможуть. Але якщо допомога все ж буде запропоновано — охоче її приймають. Маріанна, народжена взимку, іноді буває замкнутої і різким у висловлюваннях і судженнях. Вона вимоглива і до себе: строгі моральні принципи і бездоганна моральність для неї важливі. Тому вона намагається не переступати через них ні за яких обставин.

Іменини Маріанни справляють навесні (26 травня, 13 березня, 2 березня та 27 квітня), влітку (30 липня, 22 червня, 12 червня), а також 23 січня і 13 жовтня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь