Марат: значення імені Марат. Доля і характеристика імені

Іменем Марат батьки називають хлопчиків в католицьких, мусульманських сім’ях; і серед татар.

Лінгвісти висувають дві гіпотези щодо того, як з’явилося ім’я Марат. Одні фахівці вважають, що воно виникло на Близькому Сході і на сучасну українську перекладається як «бажаний» або «мета».

Інші філологи схильні стверджувати, що ім’я Марат на територію СРСР прийшло з Франції, де один з ідеологів буржуазної революції звався Жан-Поль Марат. Найбільшу популярність ім’я Марат набуло в Татарстані.

Деякі історики вважають, що Жан-Поля Марата нарекли за назвою його рідного міста. Марат — прізвище мислителя, а не ім’я як в наші дні. У Франції вона читається як «Мара». Слово «маріс» по-французьки означає «драговина» або «озерце».

Іменини чоловіки, що носить ім’я Марат, припадають на 17.08. Ця дата пов’язана з життям святого Марата Ефросійського.

Характер чоловіка по імені Марат

Поведінка хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Марат, буде важко передбачити. Особистість Марата є сплавом таких рис, як доброзичливість, комунікабельність, мрійливість. Але до них приєднуються також прагнення до сварок, нахабство і депресивність. Марат ніколи не залишить близьких у біді. Маріку важливо займатися спортом. Краще всього для цього підійде плавання.

У дитинстві володар імені Марат постійно радує батьків хорошими оцінками. Марік як губка вбирає нову інформацію. Однак, якщо якась дисципліна викликає у нього нудьгу, то Марат буде просто спати на уроках. У молодших класах Марат найбільше любить малювання і ліплення. Це самодостатня дитина, яка рідко просить про допомогу. Якщо в сім’ї декілька дітей, то хлопчикові буде потрібна окрема кімната.

З віком чоловік з ім’ям Марат істотно змінюється. Він перетворюється на справжнього лідера і починає більше спілкуватися з однолітками. Доросле життя позначається на Марата цілком певним чином. Він частіше починає шукати підтримку серед свого оточення. Незважаючи на маску крижаного спокою, Марат добрий, хоч і образлива людина. Ніколи не порушує слова і не просить про допомогу.

Носій імені Марат найбільше цінує родинні узи. Коли Марік допомагає дружині по будинку або з дітьми, то робить це для себе.

Людина з іменем Марат — прагматик. Все, що Марат робить, він робить з якоюсь метою. Марік відрізняється любов’ю до роботи і увагою до дрібниць. Поставлені завдання Марат вирішує, наплювавши на труднощі. Професію Марат вибирає ту, в якій зможе реалізувати свої навички спілкування.

Марат, народжений взимку, володіє стійким характером і великим ентузіазмом. Завдяки цьому Марік стає успішним.

Езотерика
Додати коментар