Мадіна значення імені

Ім’я Мадіна в скороченому вигляді — Мадді.

Різні варіанти імені Мадіна — Магдалина, Мадлина, Медіна, Маддалена, Медині.

Виникнення імені Мадіна

Ім’я поширене у мусульман, казахів, татар, греків і англійців.

Існують різні варіанти виникнення імені. Араби його появу пов’язують зі знаменитим Мадінат ан-Набі. Стверджують, що саме він був місцем проживання Пророка Мухаммада. У перекладі на українську мову Мадіна означає «велике місто».

У Греції ім’я Мадіна з’явилося як похідне від Мадліни. У перекладі воно означає «надає сили». В Євангелії часто зустрічається ім’я Магдалина. Такий варіант імені Маддалена, яке в буквальному перекладі звучить як «з Магдали» (невеликий населений пункт, розташований на Галлилейському озері). Серед католиків ім’я Мадіна стало популярним завдяки кільком святим жінкам: це Магдалина Панатриери (Маддлена), Марія делла Маддалена Passione і Маддалена Катерина Morano. Так католики можуть звертатися до жінок, названим ім’ям Мадіна.

У англійців ім’я Мадіна виникло від типово чоловічого імені Маден або Мадени, що означає «щасливий» або «щасливий» (в перекладі з бретонського).

Вплив імені на характер і долю

Мадіна володіє сильним характером, знає собі ціну і чого хоче від життя, вміє досягати поставлених цілей. Навіть у дитинстві ці дівчатка проявляють лідерські замашки, не люблять підкорятися і мають загостреним почуттям справедливості. «Зимових» Мадін відрізняє складний характер. Вони чудово обдаровані і люблять вчитися.

Мадіна, народжена в грудні, обожнює привертати до себе увагу. Вона робить це за допомогою помітною одягу, проявляючи акторський талант (бере участь у театральних постановках). Нерідко займається яким-небудь видом мистецтва. Мадлина взагалі «загоряється» всім новим і незвичайним. Її різноманітні інтереси, вона обожнює танці, різноманітні виступи. У колі подруг їй відводиться місце лідера.

Мадіна, що з’явилася на світ у січні, наділена імпульсивним і суперечливим характером. Приміром, вона може несподівано відправитися в подорож або кардинально змінити стиль або зачіску. Це товариські натури, які обожнюють ходити по гостях.

Сферу діяльності Мадіна може вибрати будь-яку: все залежить від її пристрастей. З таких жінок виходять хороші стюардеси, перукарі, стилісти, бармени, швачки, торгові працівники. Але враховуючи непосидючий характер і таланти, Маддаленам краще вибирати професію лікаря, фотомоделі, дизайнера, художника (спеціалізацію «реставрація»). А любов до мистецтва допоможе проявити себе на терені мистецтвознавця. Власниці цього імені воліють вибирати місце роботи недалеко від будинку, а графік — з другої половини дня.

У середовищі колег Мадіна дружелюбна, на роботі у неї багато подруг і знайомих. Але все ж найбільш комфортно їй працювати в чоловічій компанії. Вона не любить сварки і конфлікти, воліє не брати в них участі (і не затівати).

В особистому житті не терпить поспіху: до вибору чоловіка підходить дуже докладно. Особливо примхлива в цьому плані Мадіна, народжена в листопаді. Нерідко вона приваблива і довго вибирає відповідного партнера. До чоловічих недоліків дуже сувора. Але чоловік знайде в її особі прекрасну дружину.

Мадіна трепетно відноситься до ведення домашнього господарства. Її дім — повна чаша. Членів своєї сім’ї любить безмежно. Січневі жінки — власниці і сильно ревнує чоловіка. Краще не жити разом зі свекрухою. Відносини з матір’ю натягнуті: позначається незалежний характер Мадін. Це «сова» по натурі, тому ранні підйоми її пригнічують.

Мадіна комунікабельна, причому з раннього дитинства. Вона віддає перевагу спілкуванню з дорослими, спілкування з однолітками. Не боїться блиснути талантами перед гостями: охоче співає, декламує вірші або танцює. Не звертає уваги на думку оточуючих — в тому числі, своїх подруг. З однолітками Мадіна спілкується досить охоче, але з нею треба бути гнучкими і дипломатичними в розмові.

Грудневі Маддалена серйозні, не балакучі, ненавидять крики і скандали. Їх не можна назвати веселими: смішливість — явно не їх риса. Друзів небагато і кожного з них вибирають дуже уважно. Мадіна готова допомогти нужденним, оскільки вона добра та чуйна. Якщо необхідно змусити її змінити свою точку зору допоможуть лише аргументовані факти і логічні. Вкрай важливий тон — неповаги Мадіна не потерпить ні від кого. Тільки тоді вона буде готова визнати свою помилку. А ось січнева Мадіна володіє веселою вдачею і невичерпною фантазією. Вона дуже любить поговорити, у тому числі і по телефону — з подружками може базікати кілька годин поспіль.

Іменини Мадіни припадають на 13 грудня, 26 березня і 13 жовтня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар