Літа значення імені

Ім’я Літа поширене у католиків.

Аналогічні імені Літа: Летиція, Лаєта і Літа.

Ім’я Літа було популярно в Америці з початку 20 століття і приблизно по 1960-й рік. Найбільше число дівчаток було названо Літой саме в 1900-му році — ім’я стояло на 348 місці в рейтингу імен. Сьогодні називають Літой не так часто — про це говорить знову ж рейтинг, в якому ім’я не входить в число 1000 найбільш поширених у США.

Ім’я Літа має латинські корені і походить від laetus, що має кілька змістових перекладів: огрядний, рясний, задоволений, веселий. Сучасність допускає і такий переклад імені Літа як радість, задоволення, щастя, приємність. До речі, у католицьких віруючих є кілька персон, пов’язаних з ім’ям Літа (Років, Літо): Літо Ауреліанський Літо і Африканський.

Ім’я іноді пишеться по-різному (Laeta, Leta), а тому і вимова теж має різне: Лаєта, Літа, Літа. Але що цікаво, ім’я Літа в святцях католиків не згадується!

Існує думка, що Літа могла статися від Летиції, також має різниця в написанні. Відомо, що у стародавніх римлян було декілька родових імен, які як раз і пішли від слова «лаетус» і породили імена Літа (Років), Летилла (Летилл), Летиція. Всі перераховані прізвиська можуть взаємодоповнюватися і виступати ласкавою формою імен.

Ім’я Літа аналогічно іменах: Беатриса, Феліція, Зіта і Саїда. Можна з упевненістю говорити, що у Летиції не є похідного чоловічого імені — це лише дамське ім’я.

Ще Літа цілком може бути коротким похідних імен Аллетта, Віолетта, Аеліта і Ніколет.

Вплив імені на характер і долю

Кожна панянка з ім’ям Літа відрізняється унікальністю й оригінальністю натури. Помічено, що зовнішній вигляд Лети виступає контрастом її внутрішнього світу. Літі властиво проявляти неузгоджені дії, які диктуються більшою різницею між її прагненням до автентичності та істини, і стрімкої діяльностю. Проявляється це так: володарка імені творить неузгоджені і протиправні дії, але практично не звертає на це уваги, бо в такі моменти вона думає лише про досягнення мети, яка повністю захоплює її.

Дівчина по імені Літа намагається охопити все і відразу, подумавши про всі можливості. Літо дуже комфортно і добре, якщо вона у злагоді зі своїми емоціями. В такі хвилини Літо думається, що вона цариця і весь в її владі. Здається, що Літа кудись поспішає, але рефлексна стрімкість — це частина її живої натури, чуйно відкликається на коливання настрою панянки. Всі Лети істинно вірять, що здатні лише на одні добрі справи, тому і виявляють себе в суспільстві дотепними і діяльними спокусницями. Але це переконання Лети спрацьовує, коли на неї звертають увагу оточуючі. В іншому випадку у Лети може розвинутися замкнутість і прагнення до самотності.

Маленька Літа — жива, активна, спонтанна і, не замислюючись, що робить деякі речі. Психотип Лети — інтроверт, а значить, вона схильна до стриманості і скритності, до філософських роздумів і про таємниці буття. У кожній носійки імені дуже багата фантазія, що може стати причиною раптових гнівливих або ейфоричних сплесків, які, як відомо, закінчуються періодом зневіри. Батькові і матері Лети бажано ретельно стежити за тим, щоб у сім’ї панувала гармонія, для чого їм зовсім не зайве практикувати заохочення дочки. А також показувати Літо всю свою любов і прихильність один до одного кожного члена сім’ї.

Господиня імені Літа цікавиться гуманітарними науками. Ще Літо надзвичайно цікава графологія, психологія та астрологія. Названим ім’ям Літа властиво бачити виконання власної місії за рахунок романтичних і особистих відносин, спілкування і дружби. Але це буде до тих пір, поки названа ім’ям Літа відчуває себе коханою і зрозумілою. В іншій ситуації Літо може прийти на розум перервати контакти з зовнішнім світом, повністю поринувши в своє одиноке самітництво.

Літа віддасть перевагу робити кар’єру в сфері незвичайної професії, яка відрізняється специфічним характером. Для цього носителька імені може вибрати для себе технічну або інформаційну (наукову) стезю, де з розмахом зуміє застосувати свої здібності. Так, названа ім’ям Літа відмінно проявить себе в модних тенденціях, мобільному харчуванні, нестандартній архітектурі. Ще її вибором можуть стати журналістика, маркетинг, реклама, хореографія, подорож. Тобто, ніші, дають можливість Літо проявити свої уміння на публіці і сподобатися, а тому господині імені також слід розглянути варіант роботи з громадськими науками і консультаційною діяльністю.

Іменини Літа не відзначає.

Езотерика
Додати коментар