Значення імені Ліка | Що означає ім'я Ліка, характер і доля

Ліка значення імені

Іменем Ліка часто звуть жінок у Росії.

Аналогічні імені Ліка: Маліка, Анжеліка, Феліція, Анджеліка, Светолика, Лідія, Мілоліка, Леокардия, Чилика, Еликонида, Гликерія і Сільвія.

В основному Ліка — коротке похідне від інших чоловічих (Гликерий і Полікарп) і жіночих (Маліка, Анжеліка, Чилика, Лідія, Светолика, Леокардия, Гликерія, Еликонида, Сільвія, Мілоліка, Феліція) імен. Лише зовсім недавно Ліка отримала статус самостійного імені.

Ліка — що в імені твоєму?

Про маленьку Ліку можна сказати, що це спокійна і дуже врівноважена дівчинка. Підростаючи, Ліка обзаводиться дипломатичністю і все частіше проявляє себе основною призвідницею інтриг. А все тому, що у Ліки неймовірна тяга до подорожей і пригод. Всі названі Лікою володіють неповторною чарівністю і шармом, хорошим почуттям гумору і відмінною інтуїцією. Цих осіб дуже важко перехитрити, а завдяки власній обачності Ліки виходять переможцями з заворушень. Кожній Лику властиво виявляти презирливе ставлення до тих, хто обожнює зловживати високопарними фразами і ефектними позами.

Ліка — дуже чутлива особа, але зовні частенько виглядає малодушно і консервативною, ніж відлякує залицяльників. Вдома у Ліки постійно живе хто з тварин, так як господиня імені обожнює вихованців.

Ліка відрізняється позитивністю і умінням дивитися на все об’єктивно. Сперечаючись з опонентом, Ліка ніколи не відмовиться почути аргументи з його боку, і якщо вони дійсно стоять — прийме його точку зору. Але якщо опонент неправий, то ніщо не змусить Лику відмовитися від власної думки! На роботі Ліка вміє створити гармонійну, доброзичливу атмосферу.

Розглядаючи негативну сторону, слід звернути увагу на Лікину лукавість. Володарка імені часом може проявляти себе як зрадник, готовий на підлі справи.

В житті названа Лікою виділяється за рахунок чарівності і шарму, понад усе любить свободу і незалежність. Наважуючись на якийсь вчинок, Ліка воліє спиратися на особистий досвід, а не на поради оточуючих. Саме тому іноді виходить так, що Ліка виявляється замішана в якихось інтригах. Виплутуватися без особливих наслідків з усього цього Лику допомагає її відмінна інтуїція укупі з чудовим почуттям гумору.

На роботі носителька імені воліє проявляти себе спокійною, врівноваженою і дипломатичною персоною. Для кожної Ліки дуже важливо знайти себе в підходящій професії, саме тому нерідко зупиняє свій вибір на художніх і артистичних спеціальностях, так як є глибоко творчою і часто талановитою людиною. У Лику постійно є бажання ділитися з оточуючими особистими знаннями.

Девіз будь Ліки — все, або нічого. Поставивши собі мету, названа ім’ям Ліка докладе всю витривалість і силу духу, щоб її досягти. І взагалі, за що б не взялася Ліка — все буде доведено до логічного кінця.

За Лікою помічені чутливість і тонка душевна організація, які роблять її натуру надзвичайно романтичною. Але романтизм Лику властиво вуалювати практичністю. В шлюбі Лику зазвичай щастить — у подружніх стосунках вона неймовірно щаслива. З носійки імені виходить відмінна дружина, турботлива мати і гостинна господиня.

Наречені цим ім’ям славляться добрим і миролюбним характером, проникливістю і вмінням зберігати секрети. Для Ліки дуже важливо, щоб при спілкуванні вона відчувала себе комфортно і з фізичної, і з духовної сторони.

Лику вдається стати відмінною кулінаркою і неповторною господинею дому. У Ліки добре вдається знаходити спільну мову з дітьми і проявляти про них турботу.

Іменини Ліки не відзначаються.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь