Лідія значення імені

Іменем Лідія найчастіше називають жінок в Росії, католики і християни.

Короткі похідні імені Лідія: Ліна, Ліда, Лидуля, Лина, Ліля, Лидоня, Лидуня, Лидя, Лидуся, Ліка, Лидуха і Лидуша.

Ім’я Лідія пішла з малоазійської області, що знаходиться в Персії, і трактується відповідно — дівчина з Лідії. В Італії теж зустрічається ім’я Лідія і тлумачиться як «музична». Лідія в вкорочено-ласкавій формі частіше постає як Ліна і Ліка, які цілком можуть розглядатися незалежними іменами.

Про що говорить ім’я Лідія?

Лідія — правдива, незалежна, рішуча, здатна пам’ятати образи. Лідії властиво проявляти чуйність, терпимість, доброту, милосердя, а часом — мстивість і заздрісність, неприйняття непорядності. У Лідії відмінна інтуїція і багата фантазія; Лідія постійно випромінює посмішку і готова бігти на допомогу за першим покликом. Але оточуючих іноді до глибини душі, обурюють Лідині неврівноваженість і запальність. Відрізняючись самовпевненістю, Лідія воліє на все дивитися суб’єктивно зі своєї точки зору. Лідії притаманні цікавість, чуйність і доброзичливість, а ще прекрасне почуття гумору. Про Лідію можна сказати, що вона «чоловік в спідниці», так як у неї чоловічий склад розуму і дуже тверда сила волі.

Будучи ще маленькою Лідія розуміє: щоб добре заробляти, слід отримати блискучу освіту. Домагаючись мети, Лідія пускає в хід свій аналітичний розум, інтуїцію, відмінну пам’ять і іронічність. Лідії більше до душі ті професії, які передбачають постійне спілкування, тому за рахунок зазначених якостей господині імені Лідія легко пробитися в медицину, адміністратори або обслуговуючий персонал. Співробітник з Лідії виходить працьовитий і відповідальний, ніколи не відмовляє колегам допомоги. Але робота для Лідії скоріше необхідність, а не життєва мета, тому не дивно, що професійна сторона стоїть у неї на 2-му місці, тоді як на 1-му — сім’я. Якщо умови життя складеться так, щоб не працювати — Лідія обов’язково цим скористається без усякого жалю і повністю зануриться в домашні справи.

З Лідії виходить відмінна господиня, турботлива мати. Своє житло Лідія обов’язково перетворить в затишне сімейне гніздечко, яке ніколи не буде знати безладу і дискомфорту. Лідія стане прагнути до того, щоб зробити свій будинок краще, ніж у інших, примудряючись при цьому економити (Лідії частенько властива скупість).

Вибираючи супутника життя, Лідія орієнтується на поради друзів і близьких, тому партнера ніколи не ідеалізує. Чоловік, як правило, вельми цінує свою дружину Лідію. Однак найчастіше шлюб Лідії виходить нещасливим, а виною всьому — Лідині зайвий консерватизм і набір комплексів (їй властиво витрачати свою енергію на дрібниці, не забуваючи при цьому нарікати близьким за кожну дрібницю). Розчарувавшись в подружньому житті, Лідія рідко йде на розлучення, вважаючи за краще повністю віддати себе вихованню дітей.

Любить поговорити, Лідія часто спілкування будує на взаємодопомозі та доброзичливості. При цьому для Лідії зовсім не існує чинів, рангів тощо. Часто в розмові Лідія може висловити в очі неприємні, але правдиві речі, зовсім не маючи на увазі цим вчинком злого умислу. З-за особливої любові до балачок, Лідія багато часу витрачає даремно, обговорюючи чергову захоплюючу історію. Але колеги і друзі все одно обожнюють Лідію за її вічний оптимізм, чуйність і слушні поради.

Іменини Лідія відзначає 5 квітня і 3 серпня.

Езотерика
Додати коментар