Значення імені Ліана | Що означає ім'я Ліана, характер і доля

Ліана значення імені

Іменем Ліана називають своїх дочок католики.

Короткі похідні імені Ліана: Аня, Лі, Ляна, Лілі, Линуша, Ліані, Лінуха, Лианка, Линуся і Ліна.

Аналогічні імені Ліана: Аурелиана, Ліліана, Виталиана, Лілія, Січень, Лианн, Еміліана, Юліана, Гелиана, Джуліана і Еліана.

Ім’я Ліана тлумачать по-різному, бо є кілька варіацій його народження. Першим виступає припущення, що Ліана пішла від рослини-тезки, з латинського означає «струнка й тоненька, мов ліана» (lilium). Але що цікаво, трактування цього слова не обов’язково передбачає його назва — ліана, а будь-яка тонкостеблова рослина, яка вміє плентатися і цвісти. Ще деколи це латинське слово трактується як «молодість».

На 2-му місці припущення наявності в імені Ліана французьких коренів, що простягаються від Елейн (по-нашому Олена), яке означає: сплетіння, яскравість, блиск, світлість, рухливість, чіткість, яскравість.

Ліану можна вважати зменшеною формою інших імен, до яких відносяться Аурелиана, Уляна, Виталиана, Ліліана, Але, Джуліана, Еміліана, Еліана, Гелиана. Ліана також може бути ласкавим прізвиськом від чоловічих імен: Еміліан і Максиміліан.

Для Ліани не існує дати іменин як у католиків, так і християн. Щоб Ліана могла відзначити іменини, їй краще орієнтуватися на відповідне повне ім’я.

Вплив імені на характер і долю

Всі Ліани — вольові особи, з добре розвиненими інтуїцією і інтелектом. Названі ім’ям Ліана здатні швидко пристосовуватися до обставин і ніколи не падати духом. Такій поведінці Ліан допомагає їх високу думку про себе, яке загострюється в моменти важких ситуацій.

Названа ім’ям Ліана по своїй натурі відноситься до інтровертів, які, як відомо, не відкривають оточуючим особисті думки і частенько роблять не так, як планують. Ліана цікава, що іноді стає джерелом деяких неприємностей. Але Ліану в таких випадках зазвичай виручає її аналітичний розум. Господиня імені Ліана — людина творча, з дитинства захоплюється музикою і малюванням.

Ліана вміє організовувати виконання потрібних завдань, але іноді вважає за краще зробити вигляд, нібито не розуміє, чого від неї хочуть. Ліані не притаманна пластичність, тому Ліана не завжди реагує миттєво — лише в крайній необхідності в цьому. Беручись за будь-яку справу, Ліані важливо зрозуміти, для чого воно робиться. Якщо Ліана точно знає, тоді обов’язково доведе її до логічного завершення. Маленька Ліана дуже часто мріє про роботу в розвідці або слідчої структурі, але, подорослішавши, забуває про це, віддавши перевагу успішну кар’єру на ТБ і радіо.

В душі кожної Ліани жевріють мрії проявляти себе слабкою, але в житті вона не може собі цього дозволити. А все тому, що Ліані притаманне завжди керуватися власними амбіціями і бажаннями, часом навіть переступаючи норми моральності. Не завадить знати, що для досягнення поставленої мети носителька імені Ліана не зупиниться ні перед чим!

Представників протилежної статі Ліана приваблює жіночністю і чарівністю. Тому з дитинства Ліану оточує щільне кільце спочатку хлопчиків, потім хлопців і чоловіків. Господині імені Ліана не властиво бути злою дівчинкою, але якщо раптом Ліаніна суперниця виявиться успішнішою в чомусь- їй не позаздриш, так як Ліана візьметься мучити її, поки не вичерпає всю помста. Шлюб Ліана рано вступати не поспішає — дуже любить незалежне існування.

Ліані легко знайти мову з кожною людиною — вона дуже товариська. Друзів собі Ліана вибирає з обережністю, використовуючи інтуїцію. Саме тому біля Ліани тільки перевірені люди, яким вона може довіряти як самому собі. До речі, водити дружбу володарка імені Ліана воліє найбільше з чоловіками, ніж з жінками! А все тому, що подруги швидко ретируються з приятельок Ліани з-за її заздрісність.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь