Леонід: значення імені Леонід. Доля і характеристика імені

Ім’ям Леонід батьки називають хлопчиків в православних сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції.

Ім’я Леонід виникло в Давній Греції та спочатку звучало як Леонідас. На сучасну українську воно перекладається як «схожий на лева» чи «левеня». Жіночий аналог імені Леонід — Леоніда. Аналогами ж є імена Левко, Лев і Леон. Скорочені форми імені Леонід — Леон, Лео і Леся в даний час можуть вживатися окремо. Інше скорочення — Льоша також застосовується до імен Лель, Олексій і Олег.

Характер людини по імені Леонід

Всі, з ким знайомий володар імені Леонід, як один кажуть, що у Леона широка душа. При цьому Льоня володіє сильною волею і не згинається від труднощів. Його поведінка гнучко, Леонід здатний адаптуватися під співрозмовника. Близькі люди цінують Лео за ці якості і дорожать його дружбою.

Для Льоні не є проблемою познайомитися з новою людиною. Цей чоловік не пред’являє оточуючим жорстких вимог і здатний до швидкої адаптації під поточну ситуацію. Нерідко Леонід мирить посварених друзів. Якщо Лео необхідно, то він буде твердо відстоювати власну позицію. Леонід дуже талановитий. Льоня не тільки справляється з тим, за що береться, але і організовує свій графік роботи так, щоб все встигнути.

На жаль, але на успіх носія імені Леонід негативно впливає його добродушність. Переслідуючи благородні цілі, Льоня може піти неправильним шляхом. З-за цього в життя Леона постійно виникають проблеми. Найбільш яскраво це проявляється, якщо Леонід ким керує.

Чоловік з ім’ям Леонід намагається не показувати свої сумніви і душевні терзання. Льоня вважає, що так чинять лише слабаки, а він сильний духом людина. Трапляється, що Леонід стає дуже егоїстичним і повністю йде на поводу у своїх забаганок, що проявляється навіть у моменти інтимної близькості. Однак Льоня здатний бачити жінок буквально наскрізь. Лео здатний любити по-справжньому, але у відносинах йому важлива не тільки духовна близькість, але і побут.

Як правило, Леонід володіє розвиненим інтелектом і здатністю швидко засвоювати нові знання. Крім цього Льоня любить працювати і ніколи не зробить необдуманий вчинок. Цей чоловік намагається спілкуватися з такими ж розумними і освіченими людьми, як і він. Дружиною Леоніда стане жінка, з якої буде про що поговорити, крім планів на подальше життя. Розумні жінки не лякають Лео, навпаки, ваблять.

Володар імені Леонід намагається дотримуватися власного кодексу честі. Льоня ревно захищає своє право чинити так, як він вважає за потрібне. Леон знає, що простіше зберегти здоров’я в юності, ніж відновлювати в зрілості.

Особисте життя і кар’єра чоловіка на ім’я Леонід

Леонід любить незвичайних дівчат. Якщо він закохується, то віддається почуттям з головою. Однак дівчині доведеться уживатися з непостійною натурою Ліні. Вона повинна відчувати, коли він змінюється, і підлаштовуватися під нього. Часто подруга цього чоловіка не може бути впевнена в тому, що коханий до неї відчуває. Леон важко переживає крах романтичних відносин. Йому важко бути одному. Коли цей чоловік домагається дівчину, то буває дуже наполегливий. Лео досить привабливий, але в повній мірі розкривається тільки з тією, до якої він прив’язаний. У пошуках єдиної людини робить безліч помилок.

Перший шлюб володаря імені Леонід часто закінчується розлученням із-за завищених очікувань чоловіка. Одружившись, Льоня стає до жаху передбачуваний, нехай і в хорошому сенсі. Довершується це сценами ревнощів, якщо Леон вип’є.

Хобі Ліні різноманітні, але найбільше він любить відпочивати на природі. Крім того, Леонід любить смачно поїсти, так що жінка може легко завоювати його душу, якщо вміє готувати.

Найчастіше носій імені Леонід обирає професію репортера або політика. Саме в цій сфері найкращим чином проявляються його позитивні якості. За рахунок уміння пристосовуватися Льоня рідко конфліктує з керівництвом або співробітниками. Честолюбство стає мотивацією Леоніда прагнути до професійного зростання. На жаль, з-за своєї податливості він часто стає мимовільним учасником чужої гри.

У чоловіка, що носить ім’я Леонід, іменини припадають на наступні дати: 23.03, 28.04, 29.04, 9.06, 18.06, 30.07, 21.08, 12.09, 15.09, 28.09, 27.12.

Езотерика
Додати коментар